Ik ben voor mijn doen op mijn vrije dag vroeg wakker... Moet zo met een vriendin en haar paardje naar de tandarts.. Ander half uur rijden met de trailer, dus nu ff snel aankleden, auto halen en naar haar stal toe. Meiden veel plezier allemaal vandaag!
@ RIjkie Wat een bijzondere droom!! Hihi.. Succes tot half 8 Ik ben benieuwd wanneer ik terecht kan.. Ga zo ff bellen
Hikken zooo irri! Mijn zoontje deed dat meerdere keren per dag! Toen ie geboren was ook nog, maar toen was t alleen voor hem nog irri mik jazeker aan het aftellen Zuurtje ik open gewoon twee schermen eentje om te reageren en eentje om te lezen Juffie ah jammer! Geslachtsbepalingen succes en veel plezier vandaag!! Kleinedraakje en wat is t dan? Jongen of meisje?
Juffie, ik ben ook benieuwd wanneer je terecht kunt Rijkie, wat een aparte droom Lottie, nog even dan ben je hopenlijk van de spanning af
Ja ik hoop deze week nog en anders tsja Weet ik ht ook niet meer Bleghh mn zoontje was weer helemaal doorgelekt.. zucht! Hij plast zooooo veel!!
Ik moet vandaag eht een en ander regelen.. - paspoorten - 20 weken echo - pretecho - taarten voor mn Bday - ?
Dammir: 29-03-2011-3e controle Starlady: 29-03-2011 geslachtsbepaling Franka83: 29-03-2011 - geslachtsbepaling Rijkie: 29-03-2011 - geslachtsbepaling Veel plezier vandaag!!!! Ik heb ukkie denk ik gevoeld. Ik zat in het ziekenhuis en had een lang gesprek, zat met m'n hand op me buik, toen ik 3 plopjes voelde. Herkennen jullie dit? Oh ja en gister ff wezen eten bij de Beren, honing spare-ribs(patat niet gegeten). Het was erg lekker, niet misselijk. Misschien stom, was even erg lekker, kon weer eens genieten van me eten @ Cos, en blijft je flesje binnen? Ik duim voor je. @ Rosa, je kan in ieder geval weer lekker door de stad crossen, hihi. Je hebt wel erg lieve ouders en schoonouders volgens mij. @ Juffie, jammer zeg, hoop dat je snel voor een nieuwe afspraak terecht kan. Nu weer aan het werk, vanavond lekker met een vriendinnetje eten en bijkletsen!! Fijne dag iedereen!
Ja en dan een maat groter dan dat hij nodig heeft.. Hij heeft 4plus om maa heeft maat 4 nodig.. Maar huggies, ah, lidl, aldi, pampers maakt niet uit.. Hij lekt door..
Jah soms reageerd er ineens weer iemand. Ben benieuwd wat lovemy gaat zeggen als ze nog kijkt! Ik ben bang dat ik mezelf weer voor de gek hou!
Je baby houd je voor de gek, door de navelstreng ervoor te leggen.. Nog even en dan heb je duidelijkheid