Hoi meiden. Hoe is het met iedereen?? Hier prima. Kleine man is even lekker aan het tv kijken op de bank voordat hij zo naar bed gaat. Even tot rust komen na een drukke dag. Ik heb vanmiddag vakantieveilingen onveilig gemaakt hahaha En met resultaat!! Heb 2 kaartjes voor de apenheul gescoord en 2 kaartjes voor we love the 90's! Op tygho's verjaardag gaan we dus lekker een dagje naar de aapies kijken. En een 10 dagen later gaan manlief en ik lekker samen een avondje uit. Echt met zn tweetjes Dat is al heel lang geleden.
**breekt even in** lottie schat je moet je inbox legen, kan je geen pb meer sturen en wil natuurlijk wel even mijn reactie op je mailtje sturen **breekt weer uit**
ja misschien wel, maar aangezien t wisselende cyclus is doen we denk mar ffies eerst condoom zodat k zelf lichamelijk weer wat aansterk.. meot idd niet denken (net as bij mn schoonmams tusse 2 beebs 10 maand zit... ) das voor mij wat te snel.. mar gewoon als we er goed aan toe zijn dan mag t gerust hoor en als t dan 1, 5 jr is is t nog niet erg. maar voorkeur heeft toch wel 2 jr.. maar als t eerder is zou t ook super zijn hoor
haha ja idd...ach zijn nog wel jong dus kan altijd nog hoor.. maar ja een 4e zou ik zeker nog willen ja.. mar 3 kids of 4 maakt kwa drukte ook niet heel veel meer uit denk
Wat spannennnnnnnnnnd! Ik duim voor jullie, hihi! Goed dat je op je NOD gaat testen! Chemo.. aiiii... Zoek het sowieso eens even op, maar ik denk niet dat het goed is voor je! Ik zou het niet doen! Chemo is echt troep he! Mijn moeder zou dat eigenlijk ook gekregen hebben, maar als je hoorde wat dat allemaal deed en met wc ontsmetten en weet ik wat allemaal! Neem geen risico meid!
Hier ook goed Apenheul, cool... dat is echt leuk, ben ik ook geweest! Leuk hoor, ook samen even heerlijk genieten! Moet zeker kunnen! All, bij ons (kan niet zeggen waar, haha ) komt Ben Saunders! Dus daar gaan we heen! Meer zeg ik niet, haha..
Goedemorgen Ik heb net met het ziekenhuis gebeld om te overleggen of het kwaad kan om in de buurt van mijn schoonmoeder te zijn als ik misschien zwanger ben. Zolang ik erg voorzichtig ben met het toilet is er geen enkel probleem. Ik mag haar gewoon knuffelen en bij haar zijn. Alleen als zij zich aan de voorzorgsmaatregelen houd met het toilet dan is het niet schadelijk. Als ze dit niet doet dan kan het schadelijk zijn. Ik ga dus gewoon niet naar de wc bij hun Bij haar wegblijven is niet echt een goede optie omdat we niet weten hoelang ze nog bij ons is (de verwachting is niet zo goed) en ik er wel voor haar, mijn vriend en de rest wil zijn. Dat is gelukkig opgelost! Ik zag de naam apenheul voorbij komen! Helemaal leuk, geweldig park! Lekker in de bossen. Doordeweekse dagen zijn het leukste omdat het dan rustiger is. Je ziet meer dieren dan! (heb ik gewerkt!)
Lottie, ik hoefde niet te kiezen... ik heb beide gekregen.... Ketting + armband, paars.... Leuk .. En ik hoor Vrijdag wel hoever ik ben, zij vroeg het zich ook af.... Ze zegt misschien zijn het er 2! Hihi... Ik heb wel zo'n vreemd voorgevoel.... gek he!
@lottie, krijg pas met 20weken weer een echo. tenzij ik met 16 weken een pretecho ga doen. maar dat weet ik nog niet zeker. @mams welkom hier en succes met zwanger worden! x
Wij gaan idd ook lekker op een doordeweekse dag naar de Apenheul. Op Tygho's verjaardag, 13 april. Heeeeerlijk!! Ohw meiden ik kan echt niet wachten tot ik volgende week de pil de prullenbak in kan knikkeren. Ik heb onwijze kriebels voor een 2e kindje hahahaha.
Mooie test sansky damn you lucky girl !! ik wou ze ook alle 2 !!!!!!!!! mooi setje zo het is een mooie knal test en wie weet zijn het er idd 2