Wow vind dat altijd zo knap....ben je dan niet heel nieuwsgierig naar hoe het ergens anders is??! Beetje offtopic ik weet het.
Huh?? *Kots* Hier ook zo al was ik ouder, maar zou er niet aan moeten denken ooit met een ander! Kan in mijn ogen alleen met degene waar je van houdt maar zal wel ouderwets zijn.. T gaat toch niet om HOE het voelt maar met WIE je het voelt..
Ik was 17 jaar (eerste keer zoenen + eerste keer sex). Het gebeurde met mijn eerste grote liefde. We waren echt smoorverliefd. Ik meende dat we elkaar zo'n maand of 3 kenden voordat we sex hadden. Deze relatie heeft iets langer dan een jaar mogen duren. Daarna had ik hem anderhalf jaar niet gezien of gesproken. Tot ik hem weer tegenkwam en we dit keer voor een maand of 9 een relatie kregen. Daarna was het definitief voorbij.
Ik was net 16 (hij 19). Ik was 15 toen ik met hem kreeg en hij wilde wachten tot ik 16 was. Nu 13,5 jaar later zijn we nog steeds samen.....
Ik was net 16 jaar en het was met mijn toenmalig vriendje, waar ik 2 jaar mee samen ben geweest. Hij was even oud. Het was pijnlijk en niet echt wat ik ervan had verwacht. Het was voor ons beide de eerste keer. Later hebben we een hoop bijgeleerd hoor
Ik was 15. Met voorlichting geven begin ik al op tijd! Maar is toch afhankelijk van ieder kind denk ik. Ik was 12 toen ik met rotzooien begon, sommige zijn dan 18
Mijn man is voor mij ook de enige, ik ben misschien nog heel ouderwets, maar voor mij zijn liefde en sex onlosmakelijk met ekaar verbonden. Voor ik met mijn man samen was, heb ik genoeg de kans gehad om verschillende mannen 'te proberen' maar ik wilde mezelf niet zomaar aan iemand geven voor een keertje. Als ik meerdere langere relaties had gehad zou het misschien een ander verhaal geweest zijn. Maar ik mis er niets aan dat ik dat nooit heb gedaan. Het gras lijkt ook altijd groener bij de buren he? Dus ik ben heel tevreden met mijn vent!
een hoop meiden waren er idd al vroeg bij! ik was zelf ook 16, en het was met mijn eerste grote liefde! helaas is hij 3,5 jaar geleden door een ongeluk om het leven gekomen, hij liet zijn vriendin en zoontje van 4 achter!! we hebben altijd wel contact gehad, ondanks we daarna andere relaties kregen! in totaal heb ik 3 (sexuele)relaties gehad, en een one-night stand, MAAR moet er niet meer aan denken mijn man te moeten "verruilen"
Ik vind het wel altijd mooi om te horen hoor maar zelf kan ik me er gewoon niks bij voorstellen want zou zelf te nieuwsgierig zijn. Ben ook meer een flierefluiter wat dat betreft!! haha
Echt niet te geloven dat sommige kinderen al gewoon sex hebben. Jammer dat er niet gewacht wordt totdat ze daar geestelijk en emotioneel echt aan toe zijn. Maar goed de wereld heeft altijd haast..
Ik was net 14. Wel jammer van de poll! Ik vind tussen 10/11 en 14/15 wel een groot verschil zitten hoor! Bij de eerste 2 zit je nog op de basisschool!
Zelf heb ik eerst wat met een vrouw geexperimenteerd op mijn 18de ongeveer, en op mijn 19 met een man van 29. Beide keren erg leuk overigens. Maar ik ken genoeg vriendinnetjes en vriendjes van mijn broertjes die sex hebben (12-13 jaar), en die zien er ook gewoon onschuldig uit. Volgensmij beginnen ze gewoon steeds vroeger. Dus vollichting kan niet vroeg genoeg beginnen naar mijn idee.
wauw wat een jonge leeftijden zie ik zeg... ik speelde nog met barbies toen hahahahaha!! met 11 zit je toch nog op de basisschool? wist niet eens wat sex was hihi ik was 17. ook niet de oudste natuurlijk