totale oppervlak is 5,8m2 maar zit vast bed in, zodoende blijft er zeer weinig over. een L-vormig paadje van 70cm breed
hoewel, als we vloerbedekking kopen en dan is stuk van 4m breed en 1 lang, dan gaat het ook net passen als je dat stuk wat overblijft gebruikt voor het stuk wat je dan niet hebt met die meter. Lastige keus!
Goedemiddag meiden, Kom weer ff spieken vanaf mijn werk Was zo leuk toen ik vanochtend binnen kwam. Overal slingers en ballonnen en op de borden: Hoera, Steph 5 jaar in dienst! Rond 11 uur gingen we de gang op met de kindjes en kreeg ik een mooie 'kroon' op mijn hoofd en werd ik toegesproken/gezongen. Daarna kreeg ik een hele mooie bos bloemen en een overheerlijke slagroomtaart. Van de collega's en kinderen heb ik een hele mooie map gehad met van alle kinderen iets creatiefs, gemaakt door de ouders of de kinderen zelf, met foto's etc. heel erg leuk. Ook van de collega's zat daar iets bij. Hele lieve woorden allemaal, echt te gek! en nog een mooie grote bloempot met allemaal bijtjes op een stokje, gemaakt door de kindjes en dan staat er op de bloempot met verf: al 5 jaar onze bezige bij. Voel me helemaal happy dat ik zo verwend ben hihi... Zal vanavond ff kijken of er nog wat leuke foto's zijn gemaakt! Kom dan wel weer gezellig meekletsen. Fijne dag allemaal! Liefs, Steph
Mamamia, waah wat ontzettend leuk van je collega's! Dat is nog eens een leuke verrassing! Wat doen ze bij 10 jaar?? Knor, wat lief van je... het klopt wat je zegt het is niet nix! Mijn mans situatie is lastig, na een periode dat ie heel druk is, volgt die mokerslag van depressie... ik weet soms niet goed hoe ik het allemaal moet doen. Maar ja. Ik voel me gewoon vaak zo alleen?! Gelukkig zijn we nu echt driftig op zoek naar een huisje rond Tilburg. Zodra we iets hebben, verhuizen we. Dan heb ik ook mijn vriendinnen en familie weer in de buurt. Ninja, zo, dat is een ervaring zeg, in zo'n ziekenhuis! Ik zou ook een klote gevoel hebben. Wanneer krijg je de uitslag van jouw onderzoek? Dondesteen, veel beterschap! Hier ook nog steeds diaree, maandag kan ik bellen voor de uitslag van Oli's diaree onderzoekje. Ik denk rota virus, dat heerst hier nogal. Volgens mij is ie ook afgevallen omdat ie dunner is. En t was al zo'n dunnetje... Bellie, en.....auto al (goed) gekeurd??
Oja Gup, je hebt vaak ook ' coupons' ofzoiets. Dat zijn reststukken, bij elke zaak waar ze tapijt hebben, verkopen ze dat ook en dat is wel goedkoop!
Hoi hoi, Hier het weekend gewoon werken, 2 vroege diensten. En vriendlief gaat samen met de buurman de schuttingen slopen. We gaan nl heel de tuin aanpakken. Ben benieuwd. Het is nu een puinhoop want hebben al alles gesloopt dus het kan alleen maar beter worden.
Fijn dat jullie een huisje rond Tilburg aan het zoeken zijn. Dan heb je idd iedereen die je lief is weer om je heen....Dan voel je je minder eenzaam en heb je wat meer aanspraak in de buurt.... Dat mis ik ook heel erg....Herken wat dat betreft het "eenzame" wel....Maar natuurlijk is mijn situatie niet te vergelijken met die van jouw, jij hebt ook nog je man's situatie en je studie... Effe een dikke veer in je reet hoor....Dat je dit toch allemaal doet!!! Super respect voor jou!!! Liefs!!!
Ja zeker de tuin Britt proof maken. Er zat een vijver in en die moest eruit dus daar moest opnieuw betegeld worden en we hebben borders met ontzettend rotte paaltjes dus ook eruit en rotte schuttingen. Dus we pakken maar alles aan en de buurman vond het ook goed dus wat wil je nog meer??? Ik ga effe aan de administratie beginnen. Geen zin maar het is hard nodig. Misschien tot straks!!
@ Mammamia, da's leuk! 5 jaar alweer.... Ik ben blij dat ze bij jou tenminste daar wel iets aan doen! Wat een leuke verrassing en verwennerij! (ik blijk dit jaar al 10 jaar voor dezelfde werkgever te werken... maar iets speciaals doen? ho maar... staat ze weer netjes hihi.) @ knor, foto van Aidan zijn nieuwe kapsel!? Ben nu wel nieuwsgierig... @ jodela, joepie! Op naar Tilburg en daar de boel onveilig gaan maken! Whoehieee! Jouw man ook depri... man oh man.... krijg er wat van... (ik al 1 week ziek thuis en man nu 2.. geen vrolijke bende.) Ben wel erg blij om te lezen dat het weer wat beter tussen jullie gaat. @ Pnirmal, beterschap voor K. @ Ninja, weer ziekenhuis ellende? Nee toch! Sterkte lieverd. @ Eh... oh ja, met dochterlief naar ha geweest. Na 2 weken rotzooien met haar oren mag ze nu aan de antibiotica. ben benieuwd... En ik word duizelig van de antibiotica. En hij slaat op mijn maag... auto rijden mag ik ff niet... En oom overleden. De jongste van moeders kant. Hersentumor. Kan niet bij de crematie zijn... ziek enzow...
Aha, goed bezig dus!!! Heb je het wel lekker klaar als Britt echt buiten gaat spelen....!!! Kan dat ook gewoon veilig! Wij hebben de tuin zelf vorig jaar gedaan en paar weken geleden hebben we een zandbak + schommel gekocht....Echt supergaaf om te zien hoe die kleine daarmee speelt....laat de zomer maar komen!!! Ennnuhhh succes met de administratie!
Ik was bij pagina 404.. kan het niet bijhouden! Lila heeft vanmorgen haar tweede provocatietest gehad, maar er was geen reactie, dus denk dat de vorige keer koemelk was, ze had toen wat rode puntjes. Ze is in ieder geval minder allergisch dan een half jaar geleden, gelukkig! Ik ga morgen een dagje de studio in, om wat nummers op te nemen. Spannend, en leuk! Vind het wel lastig om nummers uit te zoeken, er is zoveel moois.. maar heb wel wat gevonden. Als het lukt kom ik het nog wel even spammen, maar denk dat ik ze niet zomaar ergens kan plaatsen, dan moet ik het mailen denk ik..
@ Hier nu rustiger... manlief ligt plat en de kleine nu ook. Het is wat zo'n ziekenboeg. Getver de getver. Kom op met dat lekkere weer dan kunnen we lekker buiten achter de katten aan jagen. hihi. Oh en knor, ik weet al bij wie wij in de tuin komen spelen... hihi. *wink wink*
Jeetje, aan de ab allebei....Gatsie....Beterschap! Manlief ook nog thuis...Balen zeg....Dikke knuff voor jullie alledrie... Heb geprobeerd een foto te maken van Aidan, maar meneer weigerde te poseren....dus mislukt.... En gecondoleerd....Gatsie, hersentumor! Je hoort het veel de laatste tijd...Bij mij maandag iemand overleden aan hersentumor, 40 en laat een dochter alleen achter van 13....Vader is niet in het spel en haar ouders zijn ook overleden. Arme kind is nu wees....! Zijn nare dingen.......brrr.....
@Ah, een nieuwe provocatietest. gehad. Over 2 weken pas de uitslag? en morgen lekker zingen! Oh heerlijk meis. Veel plezier!
Wat fijn dat er nu geen reactie was en de reactie van de vorige keer een stuk minder heftig was! Super!!!...Er is een beginnetje! En wat gaaf dat je de studio ingaat...En mbt tot mooie liedjes, er zijn er idd teveel....Weet je al welke je gaat zingen>??? Ben benieuwd! Heel veel succes en plezier gewenst!!!