2mnd geleden bevallen, nu zo graag een 2e!!!!

Discussion in 'Na de bevalling' started by fafje, Nov 20, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Alita

    Alita Niet meer actief

    Ik vindt het juist superleuk dat ze in dezelfde fases zitten. Zo kun je ook meer delen met de oudste.
    Vrienden van ons hebben een zoontje van bijna 5 en zitten nog te twijfelen voor een tweede...maar hun zoontje kan nu al niet omgaan met onze oudste dochter van 2. Ook was hij een hele tijd het enige kind in de fanilie bij hun en nu dnek ik dat als er daar een kindje bijkomt hij heel erg jaloers zal zijn.


    Mijn oudste is nooit jaloers geweest, het begint nu pas heel af en toen omdat ze ook fruit gaat eten de jongste en ook meer mobiel wordt enz...ik vindt het persoonlijk erg gemakkelijk omdat ze niet veel verschillen kwa leeftijd.
    Het is hier dus precies 2 jaar verschil en ik zou het weer zo doen!!
     
  2. Bri

    Bri Niet meer actief

    Snel? Ja.
    Idioot? Nee hoor.

    Zelf zou ik er niet aan moeten denken. Mijn kindjes schelen 23 maanden en dat was goed zo. De oudste kon in elk geval écht goed lopen en behoorlijk goed praten, dat maakt het toch iets makkelijker naar mijn smaak. Vermoeiend / zwaar is het volgens mij met ieder leeftijdsverschil.
    Ik denk dat het verstandig is om even te wachten; je lijf moet misschien nog wat herstellen van je eerste zwangerschap/bevalling. Maar dat is ook voor iedereen anders.

    Anderen zullen er misschien wel iets van denken, maar ik denk dat je je daar niets van aan moet trekken. Daar heb je toch niks mee te maken?
     
  3. Alita

    Alita Niet meer actief

    Ja dat vindt ik ook wel hoor....als je oudste zelfstandiger is maakt het voor jou ook dan een heel stuk gemakkelijker;)
     
  4. Jipper

    Jipper Fanatiek lid

    Jan 22, 2008
    2,394
    1
    0
    Mag ik dit als tweelingmama even corrigeren? ;) Je eerste is niet ALTIJD een tijd enig kind. Onze eerste én tweede hebben altijd de aandacht moeten delen... ;)

    On-topic; Als jullie het allebei willen en denken dat jullie het aankunnen, waarom dan niet? Wat de omgeving ervan denkt maakt toch niet uit? Het is jullie keuze!
    Je kunt het een beetje vergelijken met het hebben van een tweeling en ik zal absoluut niet ontkennen dat het druk is en dat het nadelen heeft, maar het is te overleven hoor... :D
     
  5. fafje

    fafje Niet meer actief

    hihi jaaaa natuurlijk uitzonderingen daar gelaten :D
     
  6. mickey129

    mickey129 Lid

    Mar 31, 2011
    8
    0
    0
    NULL
    NULL
    Haha, ja, jullie hebben ook gelijk. Nouja, vooralsnog wacht ik even tot ik weer een beetje inzicht krijg in mijn cyclus. Ik werd 5 weken na de bevalling weer keurig ongesteld, maar zit nu alweer op dag 33, dus redelijk lang voor mijn doen (normaal gesproken precies 28 dagen). En dan zien we het wel. Ik denk inderdaad dat het zwaar zal zijn, maar zoals jullie allemaal hierboven hebben gezegd, het is ook ontzettend leuk om er twee zo dicht op elkaar te krijgen.

    Off Topic: er zitten tweelingen in mijn familie... Stel je voor.....;)
     
  7. fafje

    fafje Niet meer actief

    hier ook:
    mn opa's broer is van een tweeling
    mn tante heeft een 2ling (oma's kant)

    of is dit niet dichtbij genoeg!?

    soms ben ik daar wel "bang "voor!! :D
     
  8. Jipper

    Jipper Fanatiek lid

    Jan 22, 2008
    2,394
    1
    0
    Tweelingen zijn alleen erfelijk via de moeder en bovendien alleen als het 2-eiige tweelingen zijn. Maarja, toevalstreffers zijn er natuurlijk ook... ;)
     
  9. fafje

    fafje Niet meer actief

    gohhh, moet j ook maar weten haha

    mn moeders zusje heeft trouwens ook een miskraam van een 2ling gehad...

    nou kans vor mij is dus behoorlijk klein! :D
     
  10. Popkoorn

    Popkoorn Niet meer actief


    schijnt dat het generaties overslaat.

    en dat alleen de man het door kan geven aan zijn dochter.

    Mijn oma heeft 3 kinderen, mijn vader en een 2eiige tweeling gekregen. een jongen en een meisje. dit betekend dat OF mijn vader, of mijn oom het gen aan zijn dochters van een tweeling door kan geven. maar mijn tante dus niet aan haar dochters.
     
  11. fafje

    fafje Niet meer actief

    ja dat klopt dus bij mijn familie..

    mijn opa > zijn broer is van een tweeling
    mijn opa > zijn dochter was zwanger van een tweeling..

    en daar stopt het dus ook
     
  12. one of kind

    one of kind VIP lid

    Feb 14, 2006
    22,149
    278
    83
    Fafje de 14e uitslag van je bloed lees ik in je handtekening.
    Ik ben benieuwd of je een ei hebt gehad:D.
    Hier word het dus alleen maar meer die wens brrr:D
    Als ik mijn heerlijk ventje zie dan heb ik zoiets aaaaah zo wil ik er nog meer.
    EN nu dat het eindelijk de goede kant lijkt op te gaan met zijn reflux/ drinken. huilen heb ik helemaal zoiets kan niet wachten.
    Maaaaaaar toch maar fftjes doen ;)
     
  13. fafje

    fafje Niet meer actief

    onswondertje, haha ja heh dat scheelt al weer een hoop!!
    Ja idd ik word gebeld, eerlijk gezegd denk ik niet dat ik mn ei gister had, maar ik hoop dat ze wel iets van stijgende waardes kunnen zien...dan kan de gyn me iets geven waardoor het regelmatig komt ofzoiets...ikw ete niet meer haha!

    Ik hoop zooooo zwanger te zijn als Mirza 9 mnd is...of daarvoor natuurlijk haha ...lijkt me zo geweldig 18 mnd verschil!! Maarja dit natuurlijk gewoon even zo'n droombeeld :p
     
  14. Popkoorn

    Popkoorn Niet meer actief


    ik kan je zeggen dat 18 maand verschild indd helemaal geweldig is !!!!

    ik duim voor je meid.
     
  15. fafje

    fafje Niet meer actief

    mejojo, zo lief :D
     
  16. Alita

    Alita Niet meer actief

    ben benieuwd morgen!!
     
  17. fafje

    fafje Niet meer actief

    pff, nou ik hoop idd wel IETS ....lijkt me erg klote als er nu geen ei wordt gesignaleerd...vraag me af ...wat dan...pff..
     
  18. Alita

    Alita Niet meer actief

    meid je ei komt wel hoor misschien alleen nu nog niet...toch?

    Ga idg voor je duimen!!
     
  19. fafje

    fafje Niet meer actief

    thanks Cin, lief van je!
     
  20. Alita

    Alita Niet meer actief

    succes !!!!!
     

Share This Page