Als je alleen donderdag wat bloedverlies hebt gehad, dan zou ik gewoon testen vandaag! Mij is verteld om 2 weken na inseminatie te testen. Dat is toch vandaag? Ik snap dat je niet teleurgesteld wilt worden..... Ik zou het toch doen. Positief of negatief, je moet dan toch weer terugkomen op de poli? En op dag 3 weer starten met de echo en hormonen? Of ga je niet gelijk door met de volgende ronde IUI?
Faat ik zou vandaag of morgenvroeg testen.. ik kan ook 14dagen na iui testen dus.. en bruine afscheiding is oud bloed, kan verschillende dingen zin: begin ongi/innesteling enz.. En teleurstelling dat ken ik MAAR dan weet je wel waar je aan toe bent!
Faat: bruine afscheiding is inderdaad oud bloed, bij mij begint zo vaak de menstruatie. Als ik het heb dan zet mijn menstruatie meestal een dag of 2 a 3 later door. Maar wil je niet ontmoedigen hoor , kan nog alle kanten op. Houd er misschien wel rekening mee dat je ongesteld gaat worden dan is de teleurstelling wat minder. Ik heb al vaak op google zitten zoeken naar positieve verhalen na bruine afscheiding 2 dagen voor Nod maar meestal blijkt het toch een beginnende menstruatie te zijn.. Veel sterkte met wachten hoor, hoop natuurlijk wel op goed nieuws voor je ! X Kaatje
@kitty: hoi meid, ja ik ga maar morgen testen dan, en als het dit x niet lukt dan gaan we zoiezo door met de 2e IUI....het blijf toch spannend..jij mag binnenkort ook testen toch> ergens in april heel veel sterkte ook houd iedereen op de hoogte xxxx
@kaatje, ja maar ik vind het toch vreemd bij mijn zet de ongi direct door maar nu heb ik er toch een aantal dagen last van, maar goed ik ga idd, mezelf niet gek maken, ik begrijp je volkomen we wachten het maar af..... trouwens hoe is je 2e iui gegaan en hopelijk op goed nieuws wat beteft je uitstrijkje volgende week heb je de uitslag.. xxx fijn weekend
Hallo meiden, Alweer een tijdje niks van me laten horen, maar ik lees wel mee en leef ook mee! Ik heb het behoorlijk druk met werk en thuis ook. Ik heb morgen mijn FM meting dus waarschijnlijk (als alles goed is) deze week de 2e IUI, spannend. Faat; Ik duim voor je meid dat je morgen positief test. Hopelijk blijft het bij oud bloed en wordt je niet ongesteld! Andere meiden op het wachtbankje; Succes met wachten en ook voor jullie draaien mijn duimen overuren. We zijn nu toch met een redelijk grote groep dus er moet toch wel iemand een keer goed nieuws komen brengen? Meiden die ongesteld zijn geworden; Balen!!! Hopelijk kunnen jullie alle moed weer verzamelen om verder te gaan. Kenia; Als jullie geen zin hebben gewoon niet doen, het wordt er dan niet leuker op. Bij ons is dat ook vaker dat we echt geen zin hebben, juist omdat het MOET is het niet leuk! Als je begint met zwanger worden is het nog leuk, maar hoe langer het duurt hoe minder het wordt. Wat een weertje vandaag he, echt super! Hebben jullie er ook lekker van genoten? Ik wel, lekker even in de tuin gezeten. Morgen is het alweer minder, dus nu extra van genoten. Fijn weekend nog!
Hey meiden, Ik ben net ongesteld geworden. Echt balen. 1e IUI is mislukt. Ik had woensdag pas kunnen testen, maar ben dus 4 dagen te vroeg ongesteld geworden. Is dat niet erg vroeg?
@Kitty: balen hoor! 4 Dagen is wel wat vroeg lijkt mij, zou dat toch even met de atrs overleggen. Anders heeft t eitje geen tijn om in te nestelen toch? Ik werd 2 dagen voor mijn ond ongesteld, bij mij zeiden ze dat het wel kon. Maar ga dit wel in de gaten houden! @Faat: en, al een testje er tegen aan gegooid? Of inmiddels al rood-nieuws? Ik kan me voorstellen dat je bang bent om teleurgesteld te worden. Ik test ook niet snel. Maar ik denk dat je nu zo ongeveer elke minuut van de dag eraan denkt of je wle of niet zwanger bent? Misschien is het toch verstandig om te testen, zodat het je onzekerheid wegneemt! @Nieke: en, hoe was het in het ZH? @WTJE: hoever ben je in je cyclus? Weet je al meer over de krampen enzo? @Hier: gisteren, met het mooie weer, lekker op de motor een stuk gereden, op een terrasje gezeten...heerlijk! En bij thuiskomst toch nog even geklust! Maar goed, weet nu niet precies wanneer ik m;n eisprong heb, dus we wachten deze maand gewoon af.
Hoi meiden, @nieke dank je wel mop, dat hoop wij ook heb me vriend helemaal gek gemaakt haha, maar ben nog steeds niet ongi en heb nu helder wit/slijm en toch lichtbruin van kleur, ik heb gisterenavond hevige buikkrampen gehad alsof ik ongi moest worden maar dus nog steeds niks..... @kitty oo meisi toch wat vervelend voor je, maar dat is ook raar dat je 4 dgn te vroeg bent laat je goed informeren daarover, of het komt door al die hormonen dat zou natuurlijk ook kunnen balen, maar blijf positief meid het gaat ons zeker allemaal lukken moeten gewoon de moed erin houden....toi toi tot snel @kenia ik word er helemaal gek van, ik ben er gewoon teveel mee bezig maar als je iets graag wil dan ben je er bewust mee bezig, maar ik ben nog niet ongi en heb ook nog geen testje gedaan, ik loop zo richting AH om ff een testje te halen spannend!!! maar durf zo niet whahahahahahaa.... houd jullie op de hoogte Big kisses, faatje
Hai meiden, Ik ben net terug van het ziekenhuis. Er was weer één grote follikel (21 mm bij 18 geloof ik) en één iets kleinere (16 bij 14). Dus waarschijnlijk zal weer alleen die grote mee doen. Ook mijn baarmoederslijmvlies was weer erg dun. De gyn die de echo maakte zei dat het misschien kwam omdat de follikels zo snel groeien, het baarmoederslijmvlies kan dat tempo niet bijhouden. Hij heeft in de papieren geschreven dat ze misschien even moeten kijken of puregon niet beter is om te gebruiken ipv clomid. Maar dat is nog even afwachten hoe het gaat met de IUI natuurlijk. Als we te weinig zaadjes hebben zal het IVF/ICSI worden. Dinsdag mogen we weer voor IUI, vanavond dus de Pregnyl zetten. En dan weer afwachten. Faat; Nog geen ongi dus.. Spannend meid! Hopelijk komt het niet. Ik kan me voorstellen dat je er de hele tijd mee bezig bent. Testen is ook eng want als het negatief is is het zo'n teleurstelling, maar dan weet je wel waar je aan toe bent. En dat weet je nu niet. Succes meid. Kitty; Balen van je ongi. En 4 dagen voor je NOD, dat is wel vroeg ja. Ik zou het ook even overleggen. Maar je zult morgen toch wel moeten bellen denk ik of niet? Kenia; Je hebt dus lekker van het weer genoten, goed zo. En ook nog geklust. Wie weet gaat het gewoon lukken deze maand. Het kan zeker he!
Kitty: Oh meis wat bale, en vooral vroeg inderdaad.. is het echt ongi of beetje bruin ofzo? Faat:Spannend!!!! Nieke: dus sindag is het weer zo ver.. Ja vaak is spuiten wel beter heb ik ook gehoord, maar hopen dat deze ronde het doet voor jullie! Hier: gister getest om te kijken of de pregnyl uit me is en kreeg een bijna niet te zien licht streepje dus het is zo goed uit me.. spanning spanning...
hey meiden Zit net terug te lezen,wat wordt er veel geschreven en zijn we met veel, spannend voor de gene die nog op wachtbankje zitten,ik duim voor jullie.las dat het bij Faat heel spannend is, voor de rest waarbij het niet gelukt is maand Maart sterkte denk aan jullie,Hopelijk maand april veel geluk dan krijgen we allemaal een december/kerst kindje dat zou toch een leuk kadootje zijn om alvast naar uit te kijken.. Las dat er iemand 10 dgen na iui ongesteld werd, ik had dat zelf ook en krijg nu na iui 2 weken ustroganon bolletjes om slijmverlies in goede conditie te houden en stelt menstruatie uit,maybe ook wat van jouw.. Kan altijd proberen baadt het niet dan schaadt het niet.. Ik had woe weer eerste echo 9mm en vrijdag weer 13 mm.. Morgen weer terug waarschijnlijk morgen pregnyl en woe.. iui.. spannend.. Ik hoop het.. cyclus loopt week eerder als vorige maand dus ik ben blij.. fijne zondag allemaal maak er wat van ondankt dat de zon niet schijnt.. kuss
@Fenyalara, Thanks voor de tip. Ik zal het morgen eens aankaarten als ik bel voor een nieuwe afspraak. En succes morgen met hopelijk je laatste fm. Fijn dat je cyclus (waarschijnlijk) een week korter is. Hoe heb je dat voor elkaar gekregen? Ben je een hogere dosis gaan spuiten? Ik had nl op dag 23 pas de inseminatie. Een week korter is niet verkeerd. @Wtje, nou al echt ongi! Het zet goed door! Niet al te veel bloedverlies gelukkig, maar wel zoals bij elke ongi last van mn onderrug . Ik hoop iig dat de negatieve test geen voorbode is voor volgende week. Dan mag je hopelijk positief testen! Ik duim voor je! @Nieke, ik gebruik Gonal-F en ook bij mij blijft mn bms dun....maar misschien dat het bij jou wel gaat helpen? Sterkte iig met de pregnyl injectie vanavond en heel veel succes dinsdag! Ik hoop dat je meer dan genoeg zaadjes hebt! @Faat en Kenia, ik ga het zeker aankaarten. Thanks voor jullie reactie.
meiden ik breek even in... herkennen jullie krampen een dag na de iui? Bij mij is er geen opgewerkt zaad gebruikt omdat die hele iui niet de bedoeling was ( lang verhaal) ik zou eigenlijk een inseminatie moeten krijgen.. maar is iui geworden ( gelukkig!) Ik heb echt last van krampen e.d. als ik opsta, loop en zit..
@Fenyalara: aaah spannende tijd! hopelijk word dit jullie ronde! @Kitty: aah bale meis, had zo gehoopt! Op naar de volgende ronde, moet het gewoon worden! @Wendy: Nee echt krampen niet, wel het gevoel niet veel te kunnen hebben aan je buik..
@Wendyenrichard, Heel herkenbaar. Al begon het bij mij 3 na de IUI. Mn baarmoeder deed zo'n zeer. Ik kon amper lopen, naar t toilet gaan ging amper. Ik heb een paar dagen paracetamol geslikt. Helaas hoort het er allemaal bij. Pas als je koorts hebt, dan moet je echt met t zkh bellen. Dan willen ze je zien. Sterkte meid, ik hoop dat het dragelijk is.
Hey Kitty heb eigenlijk altijd cyclus van 28 dagen en laat ei maar iui op dag 21 was echt extreem laat, maybe door spanninig iui,hopelijk deze maand meer succes.. Hopelijk kunnen ze wat voor je doen in zkh om je 2e helft cyclus te verlengen. kuss
Faat: gaat het nog goed? Kitty: wat rot die duivels. en idd wat vroeg. heb je al afpsraak gemaakt met gyn? voor degene die net als mij op het prachtige wachtbankje zitten hoe gaat het? Bij alles wat anders voelt denk ik zal het de pregnyl zijn of misschien toch??? nu heerst er ook nog eens buikgriep en dat zal dus ook wel meespelen. Bah ik vind dit niet een leuke tijd. gelukkig is het mooi weer en kan ik lekker in de tuin en 's avonds even fietsen. Wat doen jullie om de gedachten maar te verzetten?? suc6 iedereen. hopelijk snel een positief bericht.