Wie ook April uitgeteld?

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door Tulp21, 30 mrt 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Chiggy

    Chiggy VIP lid

    29 aug 2010
    12.876
    25
    38
    Rotterdam
    Vervelend he die steken down under, kunnen erg pijnlijk zijn!!

    Vluchttas staat hier nog niet klaar moet ik bekennen :)
    Heb inmiddels wel de kleding voor de kleine én voor mezelf gewassen, dus ga straks of morgen ook maar 's inpakken!
     
  2. Chiggy

    Chiggy VIP lid

    29 aug 2010
    12.876
    25
    38
    Rotterdam
    Ik woon helaas niet echt in de buurt :p
    Maar je zult vast gegadigden vinden!

    @ hier.. kom net terug uit het ziekenhuis, urine was weer niet goed en ik wordt morgen ingeleid:$:$
    Zenuwen zijn flink aanwezig en hoop dat ik vannacht nog een beetje kan slapen :)
     
  3. Myrthe

    Myrthe Niet meer actief

    Nou na een stort bevalling is afgelopen zaterdagnacht onze zoon geboren!!
     
  4. Sanne1975

    Sanne1975 Fanatiek lid

    20 apr 2010
    2.173
    0
    0
    Flevoland
    Gefeliciteerd!!
     
  5. Tulp21

    Tulp21 Niet meer actief

    Oh ik wist niet dat het topic verplaatst was, was het al aan het zoeken :p Ik zal vanavond even alles bijlezen enz.. :)
     
  6. maregmo

    maregmo Actief lid

    12 mei 2010
    327
    35
    28
    Vrouw
    Persoonlijk begeleider
    Zuid-holland
    @Myrthe: GEFELICITEERD MET DE GEBOORTE VAN JULLIE ZOON!
    Ga er lekker van genieten, alles goed gegaan?

    @Chiggy: ........... ondertussen ben je denk ik wel al bevallen? Alles goed gegaan?

    Ik moest ook even zoeken naar het topic... bij die clubs had ik eigenlijk nog nooit gekeken!
    Gaat alles verder goed met de andere dames?

    Hier nog weinig veranderingen... vanochtend naar de VK geweest en mijn bloeddruk was wel weer wat hoog. Maar ze maken zich geen zorgen, dus dan doe ik dat ook maar niet.
    Bijna 37 weken en dan mag ik thuis bevallen.
    Kijk wel steeds meer uit naar de bevalling, hoop dat het nu snel gaat komen.
    Ben zo nieuwsgierig! :)
     
  7. Tulp21

    Tulp21 Niet meer actief

    @Myrthe en Chiggy: Gefeliciteerd met de geboortes van jullie zoontjes!!

    @Maregmo: kan ook zijn dat je bevalling al naderd vanwege je hogere bloeddruk ;) Ik had ook precies 1 week voor de bevalling van mijn 1e ineens hoge bloeddruk voor mijn doen bleek het een teken te zijn dat ik ging bevallen :)

    Over vocht vasthouden: zo stom maar heb er hier nu meer last van dan mijn 1e en dat terwijlik bij de 1e in de zomer ben bevallen met 30 graden! Aaahhhnog 3 weekjes :D
     
  8. maregmo

    maregmo Actief lid

    12 mei 2010
    327
    35
    28
    Vrouw
    Persoonlijk begeleider
    Zuid-holland
    @Chiggy: nou zo te lezen ben je bevallen van een zoontje! GEFELICITEERD :D!

    @VeroniQue: nou dat zou niet heel erg vervelend zijn als het een teken is van de bevalling... Ben toch wel zo benieuwd naar de kleine :). Mag van mij wel gebeuren. Maarja kan ook zomaar nog wat langer duren :)

    Vocht: Misschien komt het door de vochtige lucht van buiten ofzo... wij waren het weekend er nog even tussenuit en zelf wonen we aan de kust. Nu gingen we naar Hengelo en daar had ik er veel meer last van dan thuis. Geen idee hoor.... Je zou wel zeggen dat het in de zomer erger zou moeten zijn he!
     
  9. Chiggy

    Chiggy VIP lid

    29 aug 2010
    12.876
    25
    38
    Rotterdam
    @ Myrthe: Gefeliciteerd met je zoontje!!
    Gaat alles goed met jullie?

    @ Maregmo: je bent morgen 37 wkn zie ik! Is toch wel weer een mijlpaal he, super! :D

    @Hier ik ben inderdaad afgelopen zondag bevallen van mijn zoontje Jonah Julian :D :D
    De bevalling vond ik hels (van 3cm naar volledige ontsluiting in een uur) maar het resultaat mag er zijn :D:D
    Ik ben dolgelukkig met mijn zoontje! Het is wel een ukje (2665gram) maar hij doet het super!
     
  10. Tulp21

    Tulp21 Niet meer actief

    @Maregmo: ja over het vocht ik snap ook niet hoe dat kan overigens wel alleen last van in benen en voeten :cool:
    Nou duurt sowieso niet heel lang meer voordat je kleine er is :D

    @Chiggy:Mooie naam! en aaahhh zo leuk zo'n kleintje! Hier word het ook weer een kleintje ben erg benieuwd :D Geniet maar lekker van je mannetje. Tijd gaat veel te snel voorbij :(
     
  11. maregmo

    maregmo Actief lid

    12 mei 2010
    327
    35
    28
    Vrouw
    Persoonlijk begeleider
    Zuid-holland
    Jipie vandaag 37 weken... een mijlpaal! :D
    Ik ben der helemaal klaar voor, hoop dat de thuisbevalling ook echt gaat lukken. We gaan het zien.

    @Chiggy: dus een snelle bevalling is inderdaad niet echt prettig??? Ahhh... een lief klein ventje dus.

    @VeroniQue: jij hoeft ook niet lang meer toch... we schelen niet zoveel.
     
  12. Tulp21

    Tulp21 Niet meer actief

    @Maregmo: nee idd scheelt maar 3 daagjes :D Vandaag weer bij de vk geweest en zoals het er naar uitziet word de kleine binnen 2 weekjes verwacht!! Ben zo benieuwd :)
     
  13. maregmo

    maregmo Actief lid

    12 mei 2010
    327
    35
    28
    Vrouw
    Persoonlijk begeleider
    Zuid-holland
    @veroniQue: spannend he!... Ik kan bijna niet meer wachten en hoop ook dat het snel gaat gebeuren.
    Geeft de VK bij jou al een schatting???
    Ik ga dat volgende keer ook even vragen..
    Waar bepaald ze dat eigenlijk precies op?
     
  14. Sanne1975

    Sanne1975 Fanatiek lid

    20 apr 2010
    2.173
    0
    0
    Flevoland
    Afgelopen dinsdag bij de gyn geweest ivm stuitligging en de gyn acht de kans heel klein dat boontje nog uit zichzef gaat draaien. Ook een draaipoging ziet hij niet zitten omdat de kans te klein is dat deze slaagt. Kan wel een stuitbevalling proberen, maar dat wil ik niet ivm slechte ervaringen hiermee in de familie. Kortom as maandag zie ik de gyn weer en dan gaan we de datum prikken voor de keizersnede. Het gaat in ieder geval in de 39ste week gebeuren, dus wordt nu wel heel zenuwachtig!! Het idee dat ik over 2 weken mijn zoontje zie......
     
  15. maregmo

    maregmo Actief lid

    12 mei 2010
    327
    35
    28
    Vrouw
    Persoonlijk begeleider
    Zuid-holland
    @Sanne: Balen dat de kleine in stuit ligt!..
    Maar nu komt het zeker ineens heel erg dichtbij met een keizersnede.
    Succces aanstaande maandag bij de gyn.
     
  16. Tulp21

    Tulp21 Niet meer actief

    @Maregmo: ja word nu echt spannend! Vanaf 12 uur vanavond mag ik bevallen :D Het is niet zozeer eens chatting. Ze heeft het hele verhaal uitgelegd hoe het komt dat ineens een bevalling begint enz..(lang verhaal) daarbij heeft mijn moeder 3 kinderen op de wereld gezet alle 3 2 weekjes eerder dan uitgerekende datum. Ikzelf ben van mijn 1e ook 2 weekjes eerder bevallen. Ik heb met 36 weken nog een echo gehad en bij de controles ziet het er gewoon naar uit dat de baby niet lang meer op zich laat wachtten. Ik heb ook te smal bekken waardoor ik nooit een baby van 3,5 kilo ter wereld kan zetten. Ik heb alles hetzelfde van mijn moeder georven (in vele voordelen :)) Er zijn teveel symptomen waardoor vk gewoon weet dat ik geen 40 weken volhoud ben benieuwd :p

    @Sanne: Spannend!! Wie weet bevallen wij op dezelfde dag :D duurt nu in ieder geval niet lang meer!!
     
  17. maregmo

    maregmo Actief lid

    12 mei 2010
    327
    35
    28
    Vrouw
    Persoonlijk begeleider
    Zuid-holland
    @veroniQue: nou dan komt het inderdaad steeds dichterbij voor jou!

    Hier vandaag een helse dag gehad... Vanochtend had ik een afspraak bij de VK, was de bloeddruk veel te hoog.
    In combinatie met meerdere klachten ben ik doorgestuurd naar de gyn..
    Dus gelijk door naar het ziekhuis, inschrijven, bloedprikken en toen de gyn. Het hele ziekenhuis rond gelopen, want je moet van hot naar her...
    Het ziet er niet echt goed uit allemaal, maar nog niet zo erg dat ze me willen opnemen.
    Aanstaande woensdag moet ik dus weer terug en dan weer hetzelfde liedje.... had gehoopt dat ze de bevalling wel op gang zouden brengen.
    Ben er namelijk wel een beetje klaar mee en voel me echt niet meer prettig..
    Ook nog getoucheerd, dat deed zeer :(.. Baarmoedermond is wel week en aan het verstrijken, maar nog geen ontsluiting.

    Owwww.... ff geklaagd sorry hoor, maar moest ff.

    Nou op naar woensdag en dan zien we wel weer verder. :)
     
  18. Tulp21

    Tulp21 Niet meer actief

    @Maregmo: oh meid wat een dag! Ik hoop voor je dat ze woensdag miss zeggen we laten het kindje komen zou fijn voor je zijn :) Ik ben benieuwd wat ze gaan zeggen. In ieder geval is het wel een goed teken dat de bm aan het verweken is. Hoe gaat het zo verder zelf met je?Last ook van voorweën?

    Pff hier vandaag ook bij de vk geweest. baby zit al weken vast in de bekken. Afgelopen woensdag was dat nog steeds het geval. Blijkt hij vandaag uit de bekken te zitten en zelfs gedraaid :$;) Gelukkig nog steeds met hoofdje naar beneden. Enige wat ik nu extra moet doen is zodra mijn vliezen breken plat blijven liggen. Ons zoontje is mij echt aan plagen nu :p
     
  19. maregmo

    maregmo Actief lid

    12 mei 2010
    327
    35
    28
    Vrouw
    Persoonlijk begeleider
    Zuid-holland
    @veroniQue: ik ben ook heel erg benieuwd, maar denk dat ze het gewoon op zijn beloop laten.
    Voel me nu ook wel iets beter, maar inderdaad wel veel last van voorween. Harde buiken en krampen....
    :$ uit je bekken en gedraaid.. daar heeft de kleine dan flink zijn best op gedaan.:( Gelukkig ligt het dan inderdaad nog goed... Heb jij al wat tekenen????? Zo spannend wordt het nu :)

    Vandaag maar ff een rustig dagje met helemaal niets....
    Morgen dan weer naar de gyn en dan gaan we het wel zien.
     
  20. Chiggy

    Chiggy VIP lid

    29 aug 2010
    12.876
    25
    38
    Rotterdam
    @ Maregmo, balen zeg! Zo ging het bij mij ook, en ik ben vanwege zwangerschapsvergiftiging toch ingeleid toen.
    Bij de tweede controle van bloed/urine/bloeddruk ed hebben ze besloten dat beeb geboren moest worden.
    Toucheren is irri he!
    Hopelijk heb je ook snel je beeb in je armen....

    @ Veronique, uit je bekken.. das niet handig :D
    Hoop voor jou ook dat het niet meer te lang duurt..
    Ik baalde echt van die laatste loodjes :)

    @ Hier, het is hectisch, maar ooooooh ik geniet zo van mijn mannetje!
    Ben helemaal verliefd :p
    Vandaag was de kraamverzorgster voor het laatst en ik zal haar missen maar op een gegeven moment moet je het toch zonder haar doen he :) :D
     

Deel Deze Pagina