Welke buggy zouden jullie aanraden? Ik ben op zoek naar een buggy voor op de fiets en voor op vakantie. Hebben een bugaboo en die zullen we denk ik 'gewoon' al veel gebruiken. Maar voor op vakantie wil ik liever een goedkopere buggy (ivm vliegen) meenemen en ook voor straks op de fiets! Het liefst een buggy die ook in ligstand kan en bij voorkeur (hoeft niet persé) met verstelbare duwstang (weet niet of die er uberhaupt zijn?). En hij moet dus geschikt zijn voor op de fiets Ondanks dat er al veel topics over zijn geweest, zie ik door de bomen het bos niet meer Wie kan mij verder helpen
ik heb de buggy van Prenatal gekocht een aantwal weken terug. Hij kan mee op de fiets ( die krijg ik binnekort) en hij kan helemaal in ligstand. Hij is lichtgewicht, alleen heeft hij geen verstelbare duwstang. Tycho vindt het geweldig in de buggy... hij vermaakt zich er beter in dan in de kinderwagen hahaha. xxxx
Voor de fiets heb ik de Quinny Zapp, kan met speciale drager aan de bagagedrager gehangen worden. Maar deze buggy is gewoon simpel, dwz kan niet in ligstand en heeft geen uitschuifbare duwstang. Maar ik ga 'm dan ook alleen gebruiken voor korte stukjes en als ik op de fiets ga. Mijn zoontje heeft er nu nog geeneens ingezeten, voor alles gebruik ik de Mura. Plus, wij willen de buggy meenemen op vakantie, in het vliegtuig is compact wel handig.
Ik heb de Nuna. Deze kan plat, en heeft een verstelbare duwstang. (vond ik zelf ook erg belangrijk) Ook hang je deze buggy achter je fiets, en niet aan de zijkant. Je merkt er dus bijna niets van als je er mee fietst. Ik ben er echt heel erg blij mee. Het is niet de mooiste buggy (al is ie in het echt een stuk beter dan op foto's op internet) maar ik vond het belangrijker dat hij zowel voor onze dochter als voor mijzelf comfortabel was.
duchess Heb jij misschien een foto van jouw fiets, als de buggy eraan hangt? Op internet staan alleen foto's vanaf de zijkant genomen. Ik wil graag weten hoe het eruit ziet.
Ik heb ook de buggy van de prenatal (de light versie). Gisteren voor de eerste keer ermee gefiets, en het ging hardstikke goed. Wel even wennen. Mijn dochter vond er maar weinig aan om in de buggy te zitten. Hij heeft 5 verschillende ligstanden, maar geen verstelbare duwstang. @ Duchess: Ik vind de nuna wel erg mooi om te zien, maar boven budget.
Om een buggy op de fiets mee te nemen moet je rekening houden met het gewicht van de buggy. Universele fietsdragers kunnen een gewicht tot max 7kg dragen. Koelstra is eventueel een optie: 6,5kg, ligstand tot bijna horizontaal, hoog handvat, hoge en lange kap die je vaak wat langer door kunt gebruiken. Chicco lightway: Precies 7 kg dus wel wat aan de zware kant, ligstand tot bijna horizontaal. Quinny Zapp heeft geen ligstand maar kan wel op de fiets met de Zapp Buggydrager. De Nuna buggy kan ook op de fiets met de Nuna fietsdrager. Duwstang is verstelbaar en het nieuwe model heeft een ligstand. Het vorige model had alleen een "relax"stand (klein beetje naar achter)
Wij hebben een topmark deze past ook aan de fiets. Anders even vragen in de winkel daar weten ze wel wat wel en niet kan
Bedankt voor alle reacties! Ik ga inderdaad van het weekend even naar de winkels en kijken hoe en wat! maar weet nu in ieder geval een paar buggy's die ik kan bekijken! Thnx! (en meer tips zijn natuurlijk altijd welkom!)
Even up.... we zijn vandaag voor buggy's wezen kijken, maar zowel bij Gardo als bij prenatal adviseerde ze de koelstra buggy... Alleen... ik vind em echt ontzettend lelijk! Hij lijkt me ook wel enorm handig (ligstand, prijs/kwaliteit en gewicht) en daar gaat het natuurlijk eigenlijk om. Maar toch nog niet besloten vanwege de lelijkheid Wilde eigenlijk de prenatal buggy light, maar in de prenatal adviseerde ze die dus niet te nemen omdat die veel zwaarder was dan de koelstra, veel slechter qua kwaliteit en de prijs hetzelfde was. Tja.... dus wisten we het dus niet meer! Mensen met ervaring met de koelstra buggy? Is ie echt zo handig? Of juist mensen met negatieve ervaringen?
Ik vind hem super handig. Ik vind hem wel mooi maar smaken verschillen. Ik heb de nieuwe Oranje kleur van 2011. Ik vind de ligstand heel fijn omdat hij zo goed als horizontaal kan. De handgrepen zijn lekker hoog. De kap is lekker hoog en lang. En ook niet onbelangrijk hij rijdt heel erg fijn.