Ach meid, wat een ellende bij jou ook!! Van je ouders is gewoon niet leuk als je zelf een gezin aan het stichten bent. en de afstand... En familie die naar doet, dan vraag jeje toch af of ze realiseren dat je zwanger bent en dat je juist wel wat steun kan gebruiken en geen gedoe!! Hoe is het inmiddels met de stress en weeen?? Hoop dat je steun krijgt van je partner en je rust weer kunt hervinden. @blike1987 en smile82, bedankt voor jullie lieve woorden! Ik wordt steeds nieuwsgieriger naar het geslacht van mn baby!
Ga even bijlezen, maar echt niet overal op reageren Ons jongetje Bedankt voor de reacties. Hopelijk komt er snel meer blauw bij! Voel me zo alleen in het blauw vrij onderaan de lijst Aichaatje We hebben ook maar 1 slaapkamertje, dus echt veel hoeft er niet te gebeuren en dat voelt wel een beetje raar/jammer...maar kom ik wel overheen denk ik Starlady Nee tussendoor geen echo meer Fruity Weet niet of je het leest, maar heel veel sterkte met alles! Smile Nee mijn voorgevoel was juist fout. Ik voelde een meisje, maar adhv echo's dacht ik een jongen en dat klopte dus wel
nog 5 dagen en dan weten wij ook of ons voorgevoel klopt. Ons gevoel zegt een jongetje. Zou ik erg leuk vinden!!! Hoewel een meisje ook wel weer makkelijk is.... kleertjes hergebruiken (heb nog zoveel leuks dat amper gedragen is) en namen.... ik kan maar geen leuke jongensnaam vinden.... Sorry moest ik even kwijt! Verder alles goed hier? lottie, gefeliciteerd, een jongetje
Hai wij hebben gewinkeld. Shirtje gekocht hihi zo klein maat 50/56 staat op V.I.B very important baby haha en een jasje voor mn zoontje
Geweldig ! Wij hebben ook 3 shirtjes gekocht maatje 56. Born in Holland , Mijn Papa is beresterk , Mijn mama is de mooiste ! Haha Ik wilde nog heel graag Born in 2011 erbij. Maar die hadden ze alleen heel groot. Dus die komt nog. Ik zal wel fototjes op hyves zetten vanavond.
Niets bijgelezen, sorry voel me niet helemaal joepie. Ben net naar het zh geweest. Kreeg last van mijn onderrug en dat trok dan weer even weg m vervolgens enige tijd aan te houden en dan weer weg te gaan. Omdat ik het bij Noah ook eerst als rugpijn heb afgedaan, maakte ik me nu wat zorgen en heb vrij snel aan de bel getrokken. De vk in het zh deed wat nonchalant maar heeft de gyn gebeld voor overleg. Ze doen met deze termijn toch niets kwam het op neer. Mocht komen en alles zag er goed uit. De bm mond was dicht en stug en de baby deed het goed. Nu dacht ik aan bekkeninstabiliteit (even gekopieerd van zwp): Ik vermoed dat ik last heb van bekkeninstabiliteit. Heb bij bewegen veel last van onderin mijn rug net wat boven het stuitje. Heb bij het zitten ook vaak en snel last van het 'houten kont' gevoel. Ik heb wel ook bijna continu pijn tijdens zitten en liggen. Dan trekt het weer even weg om vervolgens weer terug te komen. Herkent iemand dit als bekken instabiliteit? Vooral de pijn in rust vind ik gek!
Babyleeuwtje en Lottie@ Gefeliciteerd een jongetje!! Kim@ Gefeliciteerd met je kleine meid!! Wat leuk!!! MM pindakaas is nergens zo heerlijk als in NL!! Ja, ze zijn helemaal gek van knutselen. Ze hebben hun eigen knutselhoekje en daar zijn ze dagelijks te vinden. Cos@ Wat heerlijk dat de soep binnen blijft! Misschien kun je op gegeven moment proberen wat witte rijst er in te doen, langzaam opbouwen. Witte rijst is niet zo zwaar op de buik. Hoop voor je dat dit nu echt een stijgende lijn is! Fruity@ Knuf! Veel sterkte Juffie@ Wat leuk die kleertjes!! Verder nog gezellig geweest gister? Mama079@ Knuf!! Zo Pff weer een boel bladzijden bij gelezen! Maya heeft al 2 dagen koorts en ik heb al 4 dagen niet normaal geslapen, zodra ik wakker word is het met het slapen gedaan. En dat gebeurt meestal om 2 uur s`nachts....Dus ga ik maar op de bank liggen TV kijken en dan val ik soms weer in slaap. Door slaapgebrek is misselijkheid ook erger. Vanochtend wel een schoonmaakbui gehad en de berging helemaal op en toppie opgeruimd. 2 Grote vuilniszakken weg met troep. Heerlijk!!
Klinkt heel goed zon wondermiddel dus graag! Nou inderdaad realiseren ze zich dat wel?? Ik probeer me zover mogelijk afzijdig te houden en met behulp van weeenremmer is mijn buik op het moment gelukkig rustig! wanneer heb je geslachtbepaling? Spannend he? Leuk die VIB!!
Jongensnamen pfff dat wordt hier n probleem denk ik! Vind bijna niks leuk! Gelukkig die van ons zoontje wel, maar verder wist k toen echt niks te verzinnen...
grappig... Ik vind het makkelijker om jongens namen te bedenken dan een leuke meiden naam.... (nu maar hopen op een jongen over die naam zijn we het geloof ik wel eens )
Ik las verschillende meiden over namen, wij hebben wel al een meisjesnaam. Over jongensnamen moeten we nog even hard verzinnen. Hihi en misschien is het niet eens nodig. Vandaag lekker in de stad geweest met een vriendin, wat een drukte. Een terrasje is dan een uitkomst natuurlijk. @ breastmommy, beterschap met de kleine meid. @ cos, leuke shirts,en voor welke wagen willen jullie gaan?
goedenavond meiden, de visite is net de deur uit en ben helemaal versleten... heel de middag met mijn vader in de keuken gestaan, we hebben lekker surinaamse bruine bonenschotel gemaakt mmmmmm jammie! ik merk trouwens dat ik in deze zwangerschap heel erg de neiging heb om heel pittig te eten, terwijl ik normaal niet van pittig houd. we hadden 2 madams jeanette pepers in de pruttelpan gedaan (wel heel) maar vond het nog niet pittig genoeg, terwijl de rest het wel erg pittig vond. nu is de keuken bijna opgeruimd en gaat ik lang uit op de bank vertoeven, fijne avond.....
Ik wil ook een blauwe of roze wolk Pff net weer wat helder rood bloed met afvegen, wordt er zo nerveus van. Zknhuis gebeld, eigen IVF arts had gelukkig dienst, die weet een beetje hoe ik ben. Wist me wel een ietjepietsje gerust te stellen maar het zit me nog niet lekker. Ik heb nog steeds last van Trichomonas (een bacterie die onder de soa's valt, kan je al heel lang bij je dragen schijnt, had er nog nooit van gehoord. En dan kan je dus soms ook beetje bloed verliezen, maar als je er op googled zie je ook kan leiden tot prematuur blablabla. Maar snel dichtgeklikt die pagina even geen behoefte aan) Morgen medicijnen ophalen en om 11 uur een sollicitatiegesprek, hoop dat ik straks een beetje kan slapen, en morgen niet van die amsterdamse wallen onder me ogen heb hangen. Ga nu weer tegen het mannetje aanhangen heb echt heel veel knuffels nodig voel me zooooooooo onzeker. Het is dat we wachten op mijn WW uitkering, maar zodra die binnen is ga ik echt een angelsound halen zodat ik heel de dag het hartje kan horen. pfffff.
rosa, getsie weer wat bloed Een vriendin van me heeft ook al haar hele zwangerschap steeds wat bloedverlies. Het is toch elke keer weer schrikken Nou meiden, afgelopen maandag voelde ik de kleine ineens erg goed, maar daarna eigenlijk helemaal niet meer. Zelfs niet als ik savonds in bed lig. Baal ervan, wanthet maakt me best onzeker merk ik. Slaat nergens op, ben 16 weken en het hoeft dan nog helemaal niet, maar mn dochter voelde ik met 16 weken al echt dagelijks. Hopelijk gaan die bewegingen snel komen!
@jongensnaam .. dat wordt hier ook nog een hele klus !! over een meisje waren we het gelijk eens (izzy) maar nu moeten we toch op zoek naar een jongensnaam ! gelukkig hebben we nog even hihi @voelen.. dat heb ik dus !! de ene dag voel ik al wel wat (plop)schopjes en de andere dag niks ... word daar best onzeker van ! maar gelukkig hebben we de angelsound nog En morgen weer naar de verloskundige
@Wij zoeken dus een meisjesnaam voor een jongen was het unaniem @Rosa ((((((huggg)))))))) hoop dat je je vandaag wat beter voelt @Jolan, heel normaal hoor dat je soms wat minder voelt, de beep heeft nog zoveel plaats om te zwemmen! Goedemorgen allemaal!
goeiemorgen dames, jeetjemineetje rosa, wat zal je inderdaad iedere keer schrikken. en meid doe nou niet te veel googlen, want daar wordt je vaak niet vrolijker van. hopen dat je snel op een grote wolk roze of blauw kan klimmen! en veel succes bij je sollicitatiegesprek! ((((((HUGG))))))) @baby voelen, de ene dag wel de andere dag weer niet en dat is soms wel jammer, maar dan pak ik even de angelsound erbij en dan hoor ik mijn kleine meid, ach ja meiden zodadelijk als we verder in de zwangerschap zitten dan lopen we hier te klagen dat we iedere nacht wakker worden gepord door de baby hahahahah...... @hier, heb om half 9 een afspraak bij het consultatiebureau, daarna werken en vanavond een verkooptraining waar ik helemaal geen zin in heb! lekkere drukke dag na een week vakantie.
Goedemorgen! Rosa, succes meid! Hier voel ik de beeb ook maar af en toe zachtjes schoppen hoor! Wel is het gevladder duidelijk over gegaan. VK zij dat je het pas vanaf zo'n 26 weken dagelijks moet gaan voelen... nou dan hebben we nog even te gaan! Ik zal een even de bevalingslijst erbij pakken en dan hup op naar het werk!
01-09-2011: Pindaatje - 2e kindje [FONT="]♂[/FONT] 01-09-2011: Gaab27- 1e kindje 02-09-2011: Daantje1- 3e kindje 02-09-2011: Mama079- 2e kindje [FONT="]♂[/FONT] 04-09-2011: Mango26 - 1e kindje [FONT="]♂[/FONT] 05-09-2011: Lydia1986 - 1e kindje [FONT="]♀[/FONT] 06-09-2011: Moettie30 - 2e kindje [FONT="]♪[/FONT] 07-09-2011: Belly25 - 1e kindje 08-09-2011: Happy79 - 2e kindje 08-09-2011: Kleindraakje 1e kindje [FONT="]♀[/FONT] 08-09-2011: Soppie: - 2e kindje [FONT="]♀[/FONT] 08-09-2011: Babyleeuwtje - 1e kindje [FONT="]♂[/FONT] 09-09-2011: Juffie2008 - 2e kindje [FONT="]♪[/FONT] 09-09-2011: Mik0705 - 2e kindje [FONT="]♀[/FONT] 11-09-2011: Starlady - 2e kindje [FONT="]♀[/FONT] 11-09-2011: Becky - 3e kindje 11-09-2011: Dammir - 3e kindje 12-09-2011: Smile82- 1e kindje 12-09-2011: Mamali - 2e kindje 13-09-2011: Aichaatje - 2e kindje [FONT="]♀[/FONT] 13-09-2011: Franka83 2e kindje [FONT="]♀[/FONT] 14-09-2011: RoSa2009- 1e kindje 14-09-2011: Tab - 1e kindje [FONT="]♪[/FONT] 15-09-2011: Ukkie2009- 2e kindje 16-09-2011: Sanne80- 3e kindje 16-09-2011: Whitney - 1e kindje 17-09-2011: Jolan25- 2e kindje 18-09-2011: Mamavanbrandon - 2e kindje 19-09-2011: Rinke - 1e kindje 19-09-2011: DeniseG1986- 1e kindje [FONT="]♀[/FONT] 20-09-2011: Adora - 3e kindje 20-09-2011: Manoe - 2e kindje 20-09-2011: Lottie - 2e kindje [FONT="]♂[/FONT] 20-09-2011: Aude - 3e kindje 20-09-2011: Yossie - 1e kindje 20-09-2011: Inge S - 4e kindje [FONT="]♪[/FONT] 21-09-2011: Loepie - 1e kindje 22-09-2011: Citta - 2e kindje 23-09-2011: Dnze22 2e kindje 23-09-2011: Fruity - 1e kindje 23-09-2011: Blike1987- 1e kindje [FONT="]♪[/FONT] 24-09-2011: Zuurtje 3e kindje 27-09-2011: Marlies85 - 2e kindje [FONT="]♪[/FONT] 28-09-2011: Cos - 1e kindje 30-09-2011: Breastmommy - 3e kindje 5 jongens 8 meiden 3 onbekend