Dat leek mij dus ook al las laatst een reactie van iemand op het voedingsforum die vol trots zei dat ze haar dochter van 11 maanden gewoon hele druiven gaf, leek me al geen goed idee...en nu weet ik het dus zeker . Bedankt Caro! Ik blijf ze gewoon in vieren snijden en als Irem wat meer tanden krijgt zal in tweeen ook wel gaan.
@Pamsie: spannend hoor!!! WEl echt super blij voor jullie! @ka: wat sneu van jullie hond!! Dat doet toch even pijn!! @napoleon :leuk dat iedereen zo enthousiast reageerde!! @tm: kanje wel een hele preek geven.....maar Jamemr dat je het niet vol gehouden hebt!!!! Hier bezoek gehad...Vriendin (die afgelopen 2 maanden 2 miskramen heeft gehad) Echt moeilijk om het hele verhaal te horen! En hoe (bazen op het werk) mensen daar mee om gaan. Ze houdt zich sterk, maar je zag aan haar dat het haar flink geraakt heeft...en normaal is het wel een taaie. Ze heeft helaas al veel mee gemaakt. Nu even alles opruimen....en mezelf voor de 20e keer vandaag insmeren....ik blijf knap rood!!! Iemand nog tips hiervoor?? ben nu continu met after sun aan het smeren...maar het begint te jeuken!!
Oh en bedankt voor de braadzak-tips! Manlief houdt niet van kip, ik wel, dus ik ga mijn moeder en zusje er deze week maar eens mee lastig vallen aangezien hij toch avonddienst heeft en niet thuis eet
Hier leuk middagje gehad. Eerst een stuk wezen fietsen en op het terras een drankje gedaan. Daarna naar Den Hout gereden, met de auto dan, en daar eerst even in de speeltuin gespeeld en toen lekker pannekoeken gegeten. Ik had een pannekoek met spek, brie, appel, walnoten en honing. Erg lekker! Lukas heeft ook zitten smullen van zijn ridderpannekoek! Als toetje had ik een wafel met aardbeien en slagroom, dus Noa een paar aardbeitjes laten proeven en ze vond het heerlijk! Nu liggen de kids allebei knock out op bed. Hopen op een goede nacht! Oja, plekjes op d'r arm beginnen er al iets beter uit te zien. @ Mermaid, lekker, kip in braadzak! @ Eylem, balen van je fiets! Zoiets heb ik ook wel eens gehad. Alleen toen ging het over 200 euro! Heel irritant! Sorry, rest weet ik niet meer. Ik ga strijken. Blegh!
PAMSIE! GEFELICITEERD !!! dan ben je vast ook wel in november uitgerekend! http://www.zwangerschapspagina.nl/bevallingslijst-forum/258931-november-2011-mamas-78.html
Komkommer in plakjes snijden en erop leggen. Of insmeren met yoghurt onder de douche, even laten inwerken en dan afspoelen. En ja, hier spreekt een verbrandingsexpert!!!
Ja, zegt ie ook nog dat ie die ooit eens bij de texaco zag staan en dacht die is voor matthijs en susan... :S
Ik op vakantie in Fuertaventura, na de eerste dag. Het was heel de dag bewolkt geweest . Heb hiervoor zelfs twee spuiten in mijn bil gehad, pillen en één of anders superduur goedje, want er stonden zelfs blaren op mijn rug. Bekijk bijlage 141722
@quschke, hier ook een verbrandingsexpert hahaha pure aloe vera, zit in een groene knijptube bij de tuinen..en hier bij mij thuis maar daar heb je niet zoveel aan @CM, fijn dat het plekje minder word, zal een hele opluchting zijn voor noa als het weg is! klinkt lekker die pannekoek!!
in plaats van tmf, gaat het kanaal delen met comedy central! Vanaf as maandag om 6:00 met deels de programma's van toen en deels nieuwe tekenfilms. Maar iig nils holgerson, david de kabouter, maja de bij nu Maple Town nog en de tovernaar van Oz (maar die was bij de vara geloof ik)
Caro die foto! auw auw auw! En die pannekoek klinkt echt súperlekker zeg! Ik hou niet zo van pannekoeken maar die zou er wel ingaan denk ik!
dus op de zender van tmf?? lig nog 15 rondjes te draaien in me bed om 6 uur mag blij zijn als wij om 8 uur beneden zijn watn normaal is het half 9 of 9 uur, en dan zijn alle tekenfilmpjes al bijna afgelopen hahaaha lekker onverantwoord maar het houd alyss zoet in de box zodat ik kan stofzuigen/dweilen/opruimen etc voor een uurtje
@ nonnie, hoe doe je dat dan met karbonade in braadzak. Ik hou ook niet van kluiven. Alleen dat bot al zien en mijn eetlust is weg... @ mermaid, leuk de reunie! Over 2 weken zit mijn oom erin! Ze Ijn voor opnames bij mijn vader in indonesie geweest, dus ga wel even kijken. @ lau, was even vergeten dat onze computer weg is... Moet worden opgeschoond... Dus weet zo niet welk pdogramma, maar er zijn een hele hoop gratis programma's voor. @ hier, gisteren workshop gehD, was erg gezellig! Daarna lekker wezen fietsen, echt sneu. We kwamen langs mijn nichtje gefietst, dus dachten we gaan even kijken of ze thuis zijn. Dus manlief naar binnen (deur staat altijd open) is er niemand. Toen zijn we maar doorgefietst, begint xayla's lipje te trillen en zit ze heel zielig te huilen... Gelukkig ook redelijk snel weer over, we moesten er zelf heel eg om lachen! Vandaag lekker naar mijn zusje in arnhem geweest. Even de stad in maar het was erg druk. We hebben wel trouwringen gekocht. We zijn wel al sinds 2009 getrouwd, maar konden niet de ringen vinden die wij graag wilden en binnen budget (gaf het geld liever uit aan een kinderwagen) nu liepen we een juwelier binnen en daar lagen ze gewoon! En voor een redelijke prijs ben dus helemaal blij!
Op de kabel idd op de zender van tmf, digitaal blijven ze wel, maar op de site staat wel waar precies (ook afh van je kabelmaats.) En ze zenden uit tot half 4