September mama's 2011 !! DEEL 2

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door lydia1986, 20 mrt 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Gerlinda

    Gerlinda Niet meer actief

    Spannend Loepie :D:D:D
     
  2. juffie2008

    juffie2008 Niet meer actief

    @ Smile
    Lekker hoor dat de tuin weer netjes is!

    Ja ik moet vandaag als de wiedeweer iedereen gaan bellen, jammer.. had het persoonlijk willen doen..
     
  3. Lemi

    Lemi VIP lid

    5 okt 2008
    13.306
    0
    0
    Nubforum
    als er ooit toch nog n derde komt dan laat ik eerst de Amerikaanse dames gokken... Iedereen had t hier fout met 90-95% meisje:$!! Zelf had ik t wel goed gezien maar dacht dat ik t dan misschien toch zelf wel fout had:p De Amerikaanse hadden t wel goed
     
  4. soppie

    soppie Bekend lid

    31 mrt 2011
    838
    45
    28
    NULL
    NULL
    hallo meiden,

    hey loepie wat spannend zeg, ben benieuwd! bij mijn man zijn kant komen alleen maar mannen voor, maar wij zijn toch echt in verwachting van een meisje en bij mij klopte de nub theorie van een meisje, so who knows:D (ik denk ook dat je een meid krijgt)

    en juffie is de chinees gisteren goed bevallen?;)

    gaat nu de tas van mijn kleine inpakken, die gaat vanavond bij zijn oma slapen :D en dan off to work!
     
  5. Loepie

    Loepie Fanatiek lid

    15 jul 2010
    1.180
    0
    0
    hihi ik ben er echt nerveus van haha, mijn echo was niet heel erg duidelijk vandaar dat ik twijfel :)

    werk ze!
     
  6. becky

    becky Actief lid

    12 jan 2011
    283
    0
    0
    huismama
    Waddinxveen zuid-holland
    @ smile, uhhh ik ben hier toch wel geregeld te vinden op het forum hoor;) Alleen in het weekend niet whahahah.

    @lottie en babyleeuwtje gefeliciteerd met jullie blauwe wolkje
    @kim jij met je roze wolkje.

    @soppie, 2 pepers in de bruine bonen en het nog niet heet vinden???
    Wooooow hahahaha, Ik kan zelf best heet eten, heb madame jeanet altijd in mn vriezer liggen, alleen als je daarna naar de wc moet staat je kont in de fik.

    Hier iedereen vanmorgen de deur uit gedondert, alles was gelukkig weer beter, was ze ook wel helemaal zat hoor.
    Net ff urine naar de ha gebracht voor na te kijken en gevraagt om een verwijskaart voor de kno voor Gino, die heeft weer vaak oorpijn dus lekker gillen snachts, zat er ook al op te wachten want zn buisjes waren er uit. (hij was 9 mnd toen hij voor het eerst buisjes kreeg) Moet straks ha terug bellen voor de uitslag en dan krijg ik gelijk te horen of ik de verwijskaart krijg of eerst een afspraak moet maken bij de ha.

    Gisteren zijn mn ouders bakkie wezen doen, dus het hele huis schoongemaakt, geruimd en gesopt dus we waren helemaal verrot gisterenavond maar wel weer ff lekker alles helemaal schoon

    @ kleding, ik heb van mn kids geen kleren meer dus of het roze of blauw gaat worden ik mag lekker shoppen volgende maand.

    Straks controle bij de vk, ben benieuwd of ik wat aangekomen ben nu en of ze nu het hartje wel snel kan vinden
     
  7. Starlady

    Starlady Bekend lid

    24 sep 2005
    892
    0
    0
    GLD (zuid)
    Werk zelf fulltime (36 uur), ML parrtime (12 uur), maar door de afgelopen weken, moet ik rustiger aan gaan doen van de VK en gyn ook ivm voorgeschiedenis. Afgelopen donderdag weer begonnen met werken, maar dan niet voor 100% maar 75%. Houd ik dat ik werk van 08.00-14.30 uur i.p.v. 16.30 uur. In het begin moeilijk om aan te geven aan werkgever, maar blij dat ik t gedaan heb. Vanmiddag wel gesprek met Arbo arts aangezien ik langer dan 8 werkdagen ziek ben geweest en niet voor 100% ga werken.

    Vrijdag nog gebeld, na ontvangst van hun uitnodiging, dat ik weer werk maar niet 100%. Die vrouw was erg aan weekend toe. Wat was die chaggie. En daar heb ik om 14.20 uur dan een gesprek mee. Zal mij benieuwen... Verheug me dr al erg op hahaha (niet dus).

    Ze weten zelf nog niet eens waarom ik 75% werk ipv 100%, dus het zal wel een 5 min gesprek zijn
     
  8. lydia1986

    lydia1986 VIP lid

    16 aug 2009
    22.737
    2
    38
    Vrouw
    pm'er kinderdagverblijf
    uden -> NB
    rosa knuffel ! , veel succes zo met je sollicitatie :) !
     
  9. lydia1986

    lydia1986 VIP lid

    16 aug 2009
    22.737
    2
    38
    Vrouw
    pm'er kinderdagverblijf
    uden -> NB
    hier meisjes naam bekend maar kan hem hier niet plaatsen ;) ( collega's kunnen mee lezen ;) haha maakt me niet uit maar de naam mogen ze niet weten )
     
  10. momhairy

    momhairy Fanatiek lid

    13 aug 2007
    2.180
    0
    36
    kapster
    Kom gauw weer schrijven!!! Druk!!!!
     
  11. lydia1986

    lydia1986 VIP lid

    16 aug 2009
    22.737
    2
    38
    Vrouw
    pm'er kinderdagverblijf
    uden -> NB
    Lottie , hier hadden de NUb dames het allemaal goed :D !

    hier net naar de VK geweest alles was goed alleen bloeddruk beetje hoog.
    haha ze ging het hartje luisteren en tussendoor hoorde je kei harde knotsen haha ze was kei druk :D
    ga haar nu steeds vaker voelen :):)
     
  12. Smile82

    Smile82 Fanatiek lid

    29 nov 2010
    1.023
    0
    0
    NULL
    Rotterdam

    Oh sorry je hebt helemaal gelijk, ik was in de war denk ik. Hoop dat je me vergeeft.......
     
  13. becky

    becky Actief lid

    12 jan 2011
    283
    0
    0
    huismama
    Waddinxveen zuid-holland
    @smile, nou daar moet ik nog ff een nachtje over slapen hoor:p
    Hahahah tuurlijk, vond het eigenlijk wel grappig om mn naam op de lijst te zien staan van degene die al heel lang niet op t forum zijn geweest.
     
  14. rinke

    rinke Fanatiek lid

    9 okt 2010
    2.224
    0
    0
    verzorgende ig
    noordholland
    goede morgen allemaal.

    allemaal een lekker weekend gehad? Ik heb zaterdag genoten van mijn paardje.. (en het teras waar we heen gereden zijn) en zondag thuis in de weer geweest..
    vandaag moet ik voor een overleg ff naar mijn werk, verder nog lekker dagje vrij morgen :)

    @jolan, ik heb vorrige week de kleine ook gevoeld, qua bubbels maar nu ook al een paar daggen niet.. best jammer.. maar het is wel vaker zo wat ik hoorde.. voor mij is het ook best vroeg met 16 weken.

    @soppie, suc6 met werken.(wat van een vakantie toch lekker zijn he..)

    @rosa, sterkte!! hoop dat alles goed blijft gaan. suc6 met je sollictatie

    @juffie, wat irritand he... pff snap dat je boos bent!

    @loepie, spannend morgen!!

    @smile82, heerlijk lekker buiten werken! klimop is hardnekkig spul hihi..

    @starlady, suc6 met je gesprek bij de arbo..

    @lydia, lekker het je kleine weer gehoord te hebben!!
     
  15. juffie2008

    juffie2008 Niet meer actief

    zo 4e was is alweer gedaan, nu ff zitten!! Koppie thee erbij en chil..
    Heb net al het minibabyspeelgoed uitgezocht en opgeruimd :D kan ik het in september weer pakken :D
     
  16. Franka83

    Franka83 Fanatiek lid

    2 nov 2009
    3.644
    0
    0
    Decaan op middelbare school
    Arnhem
    Goedemorgen meiden,

    Heb even snel vanaf mijn werk terug gelezen: alles weer op de site verwerkt. Er werg gevraagd waarom de link naar de site niet in mijn handtekening mocht: geen idee maar ik kreeg een mail van de moderator dat dit niet toegestaan was, helaas...

    @ Mik en KIM: gefelciteerd met jullie roze wolk!!

    @babyleeuwtje en lottie: gefeliciteerd met jullie blauwe wolk!
     
  17. Tab

    Tab Bekend lid

    12 okt 2010
    733
    0
    0
    Zoetermeer
    even een vraagje tussendoor. Gisteren met afdrogen na het douchen zag ik ineens een 'vachtje' op mijn buik, komt dat door de hormonen???? allemaal van die donshaartjes.....
     
  18. RoSa2009

    RoSa2009 Bekend lid

    21 jul 2010
    841
    0
    0
    QA/QC Assistent in de Petro chemie
    Rotterdam-Zuid
    Vanacht onrustig geslapen, niet lekker gelegen maar gelukkig geen wallen onder me ogen dus......... en na 23:00 ook geen bloed meer gezien dus dat is al iets beter maar het zit me nog steeds niet helemaal lekker allemaal.

    Om half 12 sollicitatie gesprek, is half uurtje uitgesteld dus nog effe geduld en vanmiddag om 15:00 HA, de assistente vroeg waar ik last van had, nou voornamelijk van mezelf momenteel hahaha.
    Ze zei direct kom vanmiddag maar effe langs. Last van me onderrug, me armen en schouders......... effe naar laten kijken kan geen kwaad. Waarschijnlijk gewoon effe een flinke schop onder me hol van de HA, die kent me wel een beetje snapt ook wel dat ik me zorgen maak en is ook een hele fijne vent maar zegt ook zo nu en dan heb je weer even een schop onder je kont nodig, je moet je niet zo druk maken.

    Dames met echo's weet niet of ze er vandaag zijn maar zal vast wel, heel veel plezier.
     
  19. juffie2008

    juffie2008 Niet meer actief

    @ Tab
    Ja kan komen door hormonen..

    @ Rosa
    Fijn dat je terecht kan

    @ Franka
    Kun je de links niet op de Hyves zetten?
     
  20. juffie2008

    juffie2008 Niet meer actief

    Ik ga toch wel even liggen ben toch wel moe.. haha

    Ciao!
     

Deel Deze Pagina