Belasting (betalen) en toeslagen (krijgen) gaan apart inderdaad! Dat verhaal van die blauwe en rode enveloppen Daarbij is de belastingdienst over het algemeen zo 'traag' dat dit soort dingen pas over 3 jaar eens bij elkaar komen; als in dat de belastingdienst begrijpt dat het over hetzelfde gezin gaat en over plus en min....
Wij krijgen in totaal 8195 euro terug!!!! Ik van 2009 en 2010 en mijn vriend van 2008,2009 en 2010. Echt niet normaal meer, ik heb in mijn leven nog nooooit zoveel geld gehad!!!!
Hier niet gedaan, hebben nergens recht op aftrek dan wel toeslagen. Wij mogen alleen de volle mep betalen. Hier dus nooit leuk blauw nieuws helaas
Ik krijg ook nog iets van de belastingdienst terug ( gaat niet over de belastingteruggave) en in de brief staat een dagtekening van 25 maart. Krijg je het dan op die datum? Wie weet dat?
ik zou er niet op rekenen dat je het gelijk krijgt en snel wij hadden dat ook dat we 2007 en 2008 en 2009 vorig jaar pas ingevult hadden en ik zit nog op 2008 te wachten
Nee daar doen ze niet aan. ALs je zeker weet dat je alles netjes afgedragen hebt, loop je geen risico. En dat hebben we. Dan hoor je de bd niet klagen dat er niets terugbetaald hoeft te worden.
Nee precies. Als je namelijk wel een aangifte-bericht hebt gehad loop je kans op een boete als je het niet doet. Ook al komt het eindbedrag op 0. Vandaar dat ik het even vroeg.
Wij hadden afgelopen week eindelijk alles compleet, dus de aangifte is er hier nu ook uit. Als alles klopt, krijgen we ongeveer 500 euro terug! Is toch bijna de vakantie, dus das lekker Blijft onze spaarrekening een beetje intact, haha!
ik duim dat je daar ook nog van terugkrijgt zeg!!! @all, maar hebben jullie de zorgtoeslagen zelf stopgezet dan, want ik heb nooit kunnen "kiezen" tussen maandelijks of jaarlijks krijgen??????
ik ben ook blij, na jaren gezeik en gedonder (mensen die het verkeerd hadden ingevuld) krijgen we nu 1800 terug whahoeeeee eindelijk een keertje op vakantie
Jeuj! Wij hebben onze aangifte laten door door een belastingadviseur en krijgen ff 2000 euro terug. Echt super! We kunnen het heel goed gebruiken!
werd net gebeld door mijn adviseur en i.p.v dat ik niets terug krijg of moet betalen krijg ik nu gewoon een ontzettend mooi bedrag terug joeghoe helemaal blij!!!!!
Ja wij hadden m al lang de deur uit. Vind het altijd wel leuk, maar manlief is altijd nuchter en zegt: tIs gewoon je eigen geld hoor, je hebt het eerst uitgegeven...
haha is wel zo maar toch is het leuk. zie het echt als extraatje en soms heel handig als je rekeningen hebt liggen bijvoorbeeld. Hoop het volgende maand weer op de rekening te hebben net als vorig jaar
ff een vraagje. heb al wel aangifte gedaan hoor. Maar ik zag dat soms het voordeliger is om wat dingen bij mn vriend neer te zetten ( we zijn fiscaal partners ) om welke dingen gaat dit dan? Hij heeft in 2010 meer derdiend dan mij.