@Suus35

Discussie in 'Miskraam' gestart door Miek74, 12 jan 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Nee, geen doptone nog. Voel me meestal wel redelijk gerust, maar alleen vandaag even niet, haha.

    Hoop volgende week ook meer te weten te komen over het geslacht van de kleine. Ik heb echt geen idee namelijk...

    En ook hoop ik dan op wat structureler vertrouwen. Denk dat de 20 weken toch een magische grens voor me is. Nog een maandje :).

    Suus
     
  2. Trees

    Trees Niet meer actief

    Deze daagjes blijf je houden, maar hopelijk meer goede dagen dan slechte dagen. Ik vond het na de 20-wekenecho ook nog spannend, maar dat kwam misschien ook doordat ik heel veel bloed verloor.

    Ik vond het weten van het geslacht ook wel goed voor het vertrouwen. De baby wordt daardoor een echte baby (een beetje rare zin ;)).

    Als je in de buurt woont, mag je mijn doptone wel lenen.
     
  3. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Ja, kan me voorstellen dat het dan echter wordt. Vind het wel spannend hoor. Ben gewoon zo nieuwsgierig.

    O ja, dat weet ik nog van dat bloedverlies. Wat een schrik. Je had een praevia toch?

    Superlief van je, maar ik woon in Amsterdam en jij in omgeving Groningen? Als ik echt te lang onzeker blijf koop ik er wel een hoor, maar tot nu toe duurt de onzekerheid nooit ondraaglijk lang.

    Suus
     
  4. aankomendemama

    aankomendemama Actief lid

    2 aug 2007
    421
    1
    0
    Ik heb ook geen doptone. Was echt bang dat ik mezelf gek zou maken en hierdoor nog onzekerder! De verloskundige adviseerde ook om hem niet te kopen, als ik dan effe het hartje wil horen mag ik bellen naar hun.

    Inderdaad dat als je het geslacht weet word het allemaal iets echter. Wij hadden een gratis echo afgelopen vrijdag (proefpersoon voor echo-examen) en ze hebben tot 3x gezegd dat het een eigewijze DAME is! En het is nu geen baby meer maar ons dochtertje!! Ons lieve kleine meisje!

    Ik voel de kleine nog niet denk ik. Af en toe denk ik zou dit het zijn maar dan vaagt het weer weg, dus Nee nog niet echt gevoeld denk ik. Wel weet ik inmiddels dat placenta aan de achterkant ligt dus heel lang kan het niet meer duren!!

    Meid zolang je meer goede dan minder goede dagen is het goed he??!! Probeer vertrouwen te krijgen in dat kleine manneke of meisje in je buik. Hij of zij heeft jou uitgezocht of zijn/haar mama te zijn!!

    Ik blijf je volgen :)

    Liefs
     
  5. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Leuk joh, een meid. Ik dacht eerst ook een meid, bij NUB zeiden ze het ook, maar nu twijfel ik toch. Uiteindelijk maakt het ook geen reet uit natuurlijk, maar ik ben zo benieuwd en kan me voorstellen dat het echter wordt als je het weet.

    Zeker meer goede dan slechte dagen hoor, maar dat paniekerige vind ik wel irritant soms. Het maakt me boos en doet me denken aan alles wat er is misgegaan, terwijl ik daar juist niet meer bij stil wil staan. En tegelijk, en vooral, ben ik zo ontzettend dankbaar dat we dit mogen meemaken...

    Je bent precies 1 week verder dan ik trouwens. Leuk.

    Suus
     
  6. dolfijn73

    dolfijn73 Actief lid

    1 mei 2010
    192
    0
    0
    Hi meiden,

    Wat is het toch allemaal ontzettend herkenbaar wat ik hier weer lees. Suus, maak je geen zorgen, ik heb ook van die dagen. Denk ik ineens wat ben ik nog weinig aangekomen of is mijn buik wel dikken geworden? Volgende week ga ik weer naar vk dus dan horen we het hartje weer als het goed is en week erna de 20 wk echo. Dat is echt een mijlpaal ja. Punt 1 weet je of alles goed is (voor zover ze dat kunnen zien natuurlijk) en wat het wordt. denk dat dan alles echter gaat worden. Ik heb nog steeds ook het gevoel van eerst zien dan geloven...soms kan ik nog niet geloven dat het echt gaat gebeuren. Is denk ik een soort zelfbescherming.

    Ik ben trouwens ook soms enorm moe, misselijkheid is wel zo goed als weg, maar ook soms nog enorme pijn aan borsten hoor. Bandenpijn ook soms niet meer zo erg als in begin. Wel last van bekken hier, dat is minder, maar heb oefeningen en ga naar fysio daarvoor. Verder mag ik niet klagen en dat doe ik dan ook zo min mogelijk :) alles voor een gezonde baby he!

    Soms denk ik ook dat ik iets voel in mijn buik maar dat kan ook mijn darmen zijn, nog niet echt duidelijk. Kan nog weken duren he.

    Hoop dat je vandaag weer een betere dag hebt Suus! Keep the faith he!

    Heb ook nog geen nieuw topic geopend trouwens, wacht even tot de 20 wk grens....
     
  7. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Ha Dolfijn,

    Fijn om te lezen (voor mij ook) dat het met jou eigenlijk hetzelfde gaat als met mij ;). We hebben dus herkenbare klachten, en ook dat is fijn.

    Voel me nu alweer een stuk beter. Herken dat wel hoor, soms denk ik ook: groeit die buik wel? Terwijl ik vandaag dan weer denk, 'mmm, deze positiebroek gaat niet zo gek lang meer mee'. Hahaha!

    Spannend, Dolfijn. Op naar de 20 weken! En op naar een nieuw topic...

    Suus
     
  8. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    He, kwam weer even spieken, maar je bent alweer een week opf 15-16, als ik het zo lees?!? Jee, wat gaat dat hard zeg! Wat fijn!
    Je klachten klinken helemaal normaal :) Hardstikke goed! :)
     
  9. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    16 en een dag, zowaar. Het is wat hè. Hoe is het met jou?

    Suus
     
  10. lien123

    lien123 Niet meer actief

    Hoi Suus,
    Ik hoop dat je het niet erg vindt dat je een berichtje stuur.

    Ik lees zoveel over je, je bent bijna een expert op het gebied van miskramen, dus vandaar mijn vraag.

    Ik heb in februari 2011 een spontane miskraam gehad, met 6 weken. Nu zit ik in ronde 3 na de miskraam en net weer ongesteld geworden.

    Nu heb ik al een gezonde dochter uit augustus 2009. Daar heb ik een hele zware bevalling gehad waarbij een stukje placenta achter bleef in de baarmoeder en ik na 3,7 liter bloedverlies (...) nagecurreteerd ben. (blij dat ik het heb overleefd!) De gyn zei na afloop dat hij grondig te werk moest gaan om het bloeden te stoppen, en dat het zou kunnen dat ik hierdoor onvruchtbaar zou kunnen worden. Ik moest er vooral op letten dat mijn cyclus weer goed op gang zou komen, zo niet, dan zou dat een teken kunnen zijn.

    Nu heb ik dus een miskraam achter de rug...en ik ben als de dood dat het komt door mijn bevalling...

    Bij mijn dochter ben ik vrij snel zwanger geraakt, eigenlijk toen we ovu testen gingen gebruiken, meteen raak geschoten.

    Mijn cyclus is nu onregelmatig (variërend tussen de 23 en 32 dagen), maar ben ook pas sinds een maand gestopt met de borstvoeding, dit schijnt ook invloed te kunnen hebben op je cyclus.

    Heb jij hier een idee over? Of vind je het overdreven dat ik me zorgen maak?

    Heel erg bedankt!!!

    En ik ben natuurlijk erg blij voor je hoe het nu met je gaat!
     
  11. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Ha Lien,

    Het belangrijkste is dat je een normale hoeveelheid bloed verliest als je menstrueert, dus net zoals voor je bevalling. Het risico van zo'n placentaverwijdering is namelijk Asherman, en daar kun je onvruchtbaar van worden.

    De kenmerken van Asherman zijn verminderd bloedverlies tijdens de menstruaties, en kramp. (Al heeft niet iedereen die kramp.)

    De lengte van je cyclus wordt niet beïnvloed door Asherman, dus dat zal met de borstvoeding te maken hebben.

    Ik hoor het wel als je nog vragen hebt. Ik heb Asherman gehad, dus helaas weet ik er nogal veel van.

    Suus
     
  12. lien123

    lien123 Niet meer actief

    Hoi Suus,
    Bedankt voor je snelle reactie.
    Ik heb niet het idee dat de hoeveelheid bloed minder is. Vaak de eerste 2 dagen heel weinig bloedverlies (waardoor ik steeds denk dat ik een innestelingsbloeding heb gehad). Daarna wordt het bloedverlies normaal.
    Ik menstrueer wel vaak veel langer dan voor de zwangerschap. 8 soms 9 dagen.
    Voor de zwangerschap was het 6 dagen. En had ik meteen normaal bloedverlies wat steeds minder werd.

    Zou dat een symptoom kunnen zijn?
     
  13. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    Aan het aftellen om in ronde 3 te mogen testen... :)
    En verder OK :) 't Is even rustig nu hier, en dat zijn we hier niet zo gewend, (met Thirza veel gezondheidsproblemen gehad en dat is nu al een tijdje over :)). Dus wel even lekker genieten nu zo :)
     
  14. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Nee, in het geheel niet. Bij Asherman bloed je vrijwel niet meer, of helemaal niet meer. Ik denk dus niet dat je het hebt. Het zou in theorie nog kunnen dat 1 van je eileiders verkleefd is geraakt bij de placentaverwijdering, maar aangezien je nog gewoon zwanger wordt, zal dat vast niet zo zijn.

    Maar als je je zorgen maakt, maak dan even een afspraak bij je gyn om die te bespreken. Zou ik echt doen hoor!

    Suus
     
  15. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Spannend, Rozemarijke! En heerlijk, die rust. Misschien kun je de zen meenemen in de volgende zwangerschap!

    Suus
     
  16. lien123

    lien123 Niet meer actief

    Hoi Suus,
    Bedankt voor de geruststelling! Je gaat zo naar oorzaken zoeken..
    Voorlopig maar vol goede moed de derde ronde in!

    Groetjes Lien
     
  17. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Ik hoop dat je snel goed zwanger zult zijn.

    Suus
     
  18. lien123

    lien123 Niet meer actief

    Dankjewel Suus, ik wens jouw alle geluk met je zwangerschap!!!
     
  19. Mosa1982

    Mosa1982 VIP lid

    19 jul 2008
    11.130
    1
    0
    Gelderland
    Maar even dit topic naar boven schoppen om te vragen hoe het nu met je gaat :) Groeit je buik al hard? En heb je wel het idee dat je van je zwangerschap kunt genieten, of blijft het moeilijk?
     
  20. Goed idee. Ik zie nog steeds geen banner bij Suus.. het wordt nu echt wel tijd hoor! ;)
     

Deel Deze Pagina