Februari mama's 2010 deel 7!!!!!

Discussie in 'De mama's' gestart door 1Dondersteen, 10 feb 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. littledreamer

    littledreamer Fanatiek lid

    23 mrt 2009
    3.329
    11
    38
    hier
    Goedemiddag allemaal!

    @donder sterkte en beterschap voor je man!

    @pnirmal wat vervelend dat k zo verkouden is! En vooral wat vervelend dat je suiker terug is! Sterkte!

    @super m zo te lezen heb je lekker geshopt!!!

    @nelta en gup Lekker creabea bezig zo te lezen!

    @belliebel je zal van een goede nacht wel opgeknapt zijn ja! Wat fijn dat het goed gaat met de pillen en gesprekken!

    hier rustig.... weinig te melden lekker tot vrijdag vrij!
     
  2. guppekop

    guppekop VIP lid

    28 aug 2009
    13.271
    1
    0
    varend op schip
    dan heb je nog 10 weken de tijd om alles klaar te maken:D
     
  3. Ik vind het zoo ongelooflijk dat sommige van jullie gewoon straks over enkele weken alweer mama worden! Zo leuk, en dan besef je ineens dat de tijd wel heeeel erg snel gaat.
     
  4. guppekop

    guppekop VIP lid

    28 aug 2009
    13.271
    1
    0
    varend op schip
  5. ladytijger

    ladytijger Fanatiek lid

    Hey meiden,

    Donder hoe gaat het nu met je man?
    Heel veel sterkte en beterschap toe gewenst.

    Bellie fijn dat je beter heb geslapen af gelopen nacht.
    En idd de kleine baby bel kan misschien over 10 weken haar uit/ intocht maken. Nou me mobiel staat dag en nacht aan en al helemaal voor baby nieuws ;)

    Pnirmal hoe gaat het bij jouw thuis qua ziek en zeer. Was je nog bij de huisarts geweest.

    Gup op die site staan idd een heleboel zee waardige spulletjes;)
     
  6. JaDeBo

    JaDeBo Niet meer actief

    @ Gup zijn idd leuke en betaalbare dingen!! hihihi!!

    @ Hier lekker dagje met de kids heerlijk! Hebben weinig geslapen vanmiddag dus wel een hele dwarse peuter... Wel lastig af en toe hoor... pfffff!! Vooral vermoeiend. Verder Devin zn kamertje even gedaan, even wat opgeruimd, gezogen en gedweild. En ook even zn commode en bedje anders gezet. Tijd voor iets anders hihihi!!

    Zometeen eten en kids in bad doen, en dan gaan ze lekker op tijd naar bed. Kan ik mooi nog ff wat opruimen en ff was vouwen, wassen en drogen. Druk druk druk dus, maar ja moet wel ff gebeuren!

    @ Donder hoe is het met je mannetje? Sterkte!!

    @ Bel fijn dat t goed gaat en je wel bv kan/mag geven. Het is en blijft je eigen keuze!! Bij Dinand was dat idd zeer vermoeiend en kan me dan ook voorstellen dat je dat niet ziet zitten nu, vooral omdat dit de 2de is en die ook je aandacht opeist. En schiet al op he?!! Jeetje wat gaat het snel!!
     
  7. nelta

    nelta VIP lid

    28 apr 2009
    18.625
    9.137
    113
    Vrouw
    Rotterdam
    Zo, ik heb mn naaimachine en gelijk ook een lockmachine gekocht. Was wel ff uitgave, maar nu kan de komende 50 jaar hopelijk wel vooruit ;). Jammergenoeg moet ik vanavond weg, maar net wel ff uitgeprobeerd. Heb ff dat slaapzakje afgemaakt. Ben alleen nog niet helemaal tevreden over het band bij het nekkie; dat komt nu ongelijk uit, dus volgende week maar ff op naailes vragen hoe ik dat het beste weg kan moffelen.

    Bellie, wow dat schiet idd al op zeg. En mooi dat je toch BV mag geven, volgens mij kickt zo ook je kindje langzaam af van de AD. Ik zou alleen niet al in de kraamweek beginnen met een flesje s nachts. Je moet er dan toch uit voor een voeding en dan zou ik wel BV geven, anders komt je productie misschien niet goed op gang. Maar het is en blijft je eigen keuze natuurlijk ;)
     
  8. JaDeBo

    JaDeBo Niet meer actief

    @ Nelta leuk slaapzakje!! En leuk stofje!!
    Ik wou dat t zo creatief was met stof en naaimachine! Je kan echt super leuke dingen maken....
     
  9. guppekop

    guppekop VIP lid

    28 aug 2009
    13.271
    1
    0
    varend op schip
    leuk slaapzakje nelta!

    zo, raampje (zo'n rond patrijspoortje), raamkozijn, kastlijst, verwarmingsbuis en beddenplank staan in de verf, incl daniels hand en heb nu een prachtig witte handafdruk op mn stofzuiger van daan;) en de verwarmingsbuis is niet meer vlak...
     
  10. guppekop

    guppekop VIP lid

    28 aug 2009
    13.271
    1
    0
    varend op schip
    ff 2 foto's van onze slaapkamer... behang lijkt op de foto alleen veel drukker dan het is. Gordijnen hebben we nog niet
     
  11. guppekop

    guppekop VIP lid

    28 aug 2009
    13.271
    1
    0
    varend op schip
    verwarming moet trouwens ook nog teruggehangen worden
     
  12. belliebel

    belliebel VIP lid

    11 jun 2009
    14.226
    648
    113
    Vrouw
    Buschauffeur
    Ziet er goed uit gup:D! Ennuh, ligt wim daar nou te ronken whaha:p.
     
  13. belliebel

    belliebel VIP lid

    11 jun 2009
    14.226
    648
    113
    Vrouw
    Buschauffeur
    Ffies spam!
     
  14. Mooi slaapzakje Nelta!!

    Donder, hoe is het met je mannetje?

    Karishma al iets meer gegeten of gedronken?

    Hier morgen lekker vrij gelukkig, ben er weer aan toe. Was een drukke dag vandaag op het werk.
     
  15. guppekop

    guppekop VIP lid

    28 aug 2009
    13.271
    1
    0
    varend op schip
    nee te bellen met zn ma:D
     
  16. Mooi buikie!! Al heel laag vind ikl.
     
  17. guppekop

    guppekop VIP lid

    28 aug 2009
    13.271
    1
    0
    varend op schip
    supermooi! en nog steeds geen streep?!:$
     
  18. Leuk behang gup, ga je de slaapkamerdeur ook nog wit maken? Nu springt hij er zo uit.
     
  19. Heb net ff snel mijn oude buikfoto's bekeken. Mooi om te zien toch. Na de 27 weken groeide mijn buik ineens heel snel.
     
  20. guppekop

    guppekop VIP lid

    28 aug 2009
    13.271
    1
    0
    varend op schip
    voorlopig niet;) dr moet nog zoveel gebeuren dat we dat eerst klaar willen hebben. Deuren kunnen ook onder het varen. Denk zelf dat ik ze wel bruin hou, maar dan niet zo glimmend, vind dit een beetje tè
     

Deel Deze Pagina