wat geven jullie uit aan kleding?

Discussion in 'De babyuitzet' started by Amfy, Apr 5, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. debby82

    debby82 VIP lid

    Nov 18, 2008
    25,903
    1
    0
    Hypotheekacceptant
    zaandam
    weet je wat ik altijd zeg? Als ik dure kleertjes koop dan verkoop ik het daarna op marktplaats. Ik had laatst voor iets van 225 euro een paar jurkjes van jottum enzo gekocht (wel in de uitverkoop). Nu heb ik ze op marktplaats gezet en heb ik er nog 150 euro ofzo voor teruggekregen. Uiteindelijk hebben die jurkjes me dus iets van 75 euro gekost. Nou dat vind ik dan niet duur voor 6 jurkjes... dat betaal je bij de h&m denk ik ook wel en ik heb een hekel aan de h&m (no offence is gewoon mijn smaak niet)
     
  2. typje

    typje Fanatiek lid

    Dec 14, 2009
    2,683
    0
    36
    Verzorgende IG in een verpleeghuis met een suppper
    Hier.....Grunnen
    Als je het toch mooi vind, en je kan het doen,waarom laten?

    Hier ook al enig centjes uitgegeven, hier zit s.moeders al te zeuren over een broekje van 8 euro:$ Heb maar niet verteld wat de andere pakjes allemaal kosten, anders had ik hier 1 op de grond liggen hihihihih....

    Zag trouwens wel een shirtje polo hangen,dacht die moet ik hebben, maar was 45 euro mt 50, dat vond ik wel teveel...

    Maar daarom zeg ik, als je het mooi vind en je kan het doen....;)
     
  3. Marlous28

    Marlous28 Fanatiek lid

    May 5, 2010
    2,645
    0
    36
    Twente
    Ondanks dat ik het geld er wel voor heb, vind ik het wel veel geld. Zeker omdat ze het waarschijnlijk niet zo lang zullen dragen.
    Maar als jij het mooi vindt en je hebt het er voor over, waarom niet?
     
  4. MvS

    MvS VIP lid

    Oct 19, 2008
    5,563
    1
    36
    Ik vind het wel erg veel geld, maar ik maak er dan ook een sport van om zo weinig mogelijk geld uit te geven aan kleding, haha! Ik vind het veel toffer als hij een leuke trui heeft uit de uitverkoop van H&M waar we veel plezier van hebben, dan dat ik doodsangsten uitsta als hij een trui van meer dan 30 euro aanheeft, want meneertje is natuurlijk nog niet bepaald zuinig op zijn spullen ;)

    Maar goed, ik zal de laatste zijn om er iets van te zeggen als een ander dat er wel voor uitgeeft. Ik doe het alleen niet :)
     
  5. CherryAyden

    CherryAyden Niet meer actief

    Nou inderdaad als je het geld hebt en je vind het mooi why not? Ikzelf persoonlijk vind het belachelijk duur. Zou voor mezelf niet eens 75 euro uitgeven aan een outfit. Ik koop alles bij de Zeeman en geef per truitje maximaal 2,50 uit. Broekjes maximaal 5 euro. En hij ziet er altijd superleuk uit ;). ik vind het echt zonde van mijn geld omdat hij nu nog zo snel groeit, bovendien poept, kwijlt en kotst hij regelmatig alles onder. Als hij wat ouder is en minder snel groeit ga ik denk ik wel wat duurdere dingen kopen. En voor betekent dat H&M :D
     
  6. Stephanie20

    Stephanie20 Fanatiek lid

    May 6, 2007
    1,502
    47
    48
    student
    België
    Ik vind het nog behoorlijk meevallen, 2 setjes voor 75 euro. Maar ik denk dat dit persoonlijk is. Iedereen geeft geld uit naar gelang er geld in de portemonnee zit. Hier heeft mijn dochter ook geregeld setjes aan van boven de 100 euro. Tjah...ik vind die merken er goed uitzien + ik merk ook een verschil in kwaliteit. Ik koop voor mijzelf ook dure kleren dus waarom zou ik voor mijn dochter het anders doen. Natuurlijk zijn er altijd merken waarvan ik te bedragen te hoog vind om ze te kopen.
     
  7. maartje84

    maartje84 VIP lid

    Oct 8, 2008
    12,811
    4,453
    113
    Punnikexpert
    Import ergens
    Hihi ik vind het wel heel veel geld voor twee setjes!! Ook voor twee setjes van Feetje!!

    Ik heb ook kleren van Feetje voor onze beeb gekocht maar het is hier toch echt dan minder duur dan bij jou denk ik ;)

    Heb laatst een setje (muts, broek en shirtje) gekocht voor samen in totaal 17 euro. (vond ik ook wel genoeg kosten hahaha).


    Ik heb trouwens kleertjes gekocht van Feetje, Prenatal, Bebydump, Wibra, Hema en H&M. Volgens mij heb ik geen enkel setje dat samen meer dan 25 euro koste.
     
  8. sweetbel

    sweetbel VIP lid

    Jan 27, 2010
    5,519
    0
    0
    Ik vind het wel meevallen, het is voor twee setjes! Maar zoals al eerder gezegd werd, het is voor iedereen weer anders.
     
  9. Omelet

    Omelet VIP lid

    Nov 14, 2008
    14,874
    2
    0
    Lekker belangrijk, als jij het mooi vindt lekker doen en veel laten dragen :D
     
  10. Yotsuba

    Yotsuba Fanatiek lid

    Jul 22, 2009
    1,980
    0
    0
    Dispuutbehandelaar
    Omgeving Utrecht
    Ja het is veel geld, nee het is niet veel geld voor het merk wat je hebt gekocht ;)
    Zelf geef ik liever niet zoveel geld uit aan kinderkleding omdat ze er relatief snel uitgroeien.

    Hoeveel wij uitgeven? ene keer heel weinig bij de wibra, dan weer wat leuks bij prenatal soms bij V&D maar ook bij H&M en Hema en als ik echt wat leuks zie wil ik ook best wat uitgeven bij de Lief!

    Ieder zo zijn eigen visie toch ? Jammer als het gauw slijt maar kan je wel weer wat anders leuks kopen.
     
  11. Assi

    Assi Fanatiek lid

    Mar 2, 2008
    4,519
    46
    48
    Vind 75 euro voor 2 setjes zelf erg zonde.
    Ze groeien er zoooo snel uit en al die vlekken en veel wassen zorgt ervoor dat ik niet lang doe met babykleding.
    Ik koop zelf altijd bij Zeeman, Wibra, H&M, C&A en Hema.

    Vind dat voor de kleintjes echt goed genoeg.
    Het doet me dan ook geen pijn als het niet meer gedragen wordt.
     
  12. Anita1983

    Anita1983 Bekend lid

    Aug 18, 2010
    524
    27
    28
    NULL
    NULL
    Ik vind het ook vrij veel geld. Zeker voor een baby en er dus vanuit gaand dat het de kleinste maatjes zijn. Aan de andere kant kun je het ook op MP weer verkopen en dan valt het wel mee.
    Ikzelf heb best het geld om zoiets uit te geven maar vind het toch een beetje zonde. Nu ontkom ik er tegenwoordig niet aan omdat ik een, kan wel zeggen, magere dochter heb waar broekjes van bijvoorbeeld H&M, Hema en Zeeman echt niet mooi bij zitten/van de kont afzakken. Slaag dus soms bij C&A en verder bijvoorbeeld bij Esprit. Nu is ze wel al 20 maanden dus zit wat langer in d'r kleertjes.
     
  13. chantal1985

    chantal1985 Niet meer actief

    Ik geef per truitje of broekje niet meer dan 10 euro uit. Ik winkel bij Zeeman, Wibra, Hema, V&D, C&A, H&M en Prenatal.
     
  14. mommy1983

    mommy1983 VIP lid

    Mar 30, 2009
    12,507
    5
    38
    Ik vind het niet super veel maar zou het er zelf niet aan uitgeven.

    Ik heb laatst 9 shirts en 4 korte broeken gekocht en een zomerjastje voor 80 euro haha en niet van de wibra. Maar name-it,h&m,ter stal,sengers en prenatal. Ik geef ook niet zo veel om mexx enz vind die kleertjes vaak niet zo mooi tis niet echt mijn stijl dus dat scheelt ook. We kunnen het er wel aan uitgeven maar willen het gewoon niet.
     
  15. luukske

    luukske VIP lid

    Sep 5, 2008
    6,682
    0
    0
    verpleegkundige
    limburg
    ik koop eigenlijk alleen maar merkkleertjes, dit omdat onze oudste heel smal is, en de standaard kleertjes toch wat breder uitvallen...merken zoals vingino, gaastra, oilily, mexx etc heb ik voor de oudste!

    de jongste heeft in de maatjes tot 68 veel noppies gehad, dit omdat ik ze leuk vond, maar ook omdat ze zo lekker handig zijn door de rek die erin zit. nu zit hij in maatje 68 en heeft hij weer verschillende setjes van jottum en oilily.

    moet eerlijk zeggen dat ik veel in de opruiming haal, en online bestel via kleertjes.com en olliewood.nl
     
  16. Loesjuh

    Loesjuh Niet meer actief

    Ik vind dat ook niet veel geld voor complete setjes. Hier eigenlijk ook alleen maar merk (heb 1 wibra jurkje in de kast voor de jongste). Mijn jongste heeft nu een set aan wat compleet rond de 100 euro kost bijv. Ik geniet meer van 1 mooi kledingstuk als een tas vol spul van de Wibra dat na 1x wassen niet meer mooi en uitgelubberd is.
     
  17. Chai

    Chai Niet meer actief

    Ik denk dat ik in totaal toch wel voor 300euro aan kleding heb hier. Ook inderdaad veel van merk heb ook een paar hele goedkope dingetjes gekocht.
    Het is maar net hoeveel je uit te geven hebt en wat je leuk vind.
    Ik heb broekjes van 1,80 ertussen zitten en broekjes van 20.. tjah..
     
  18. Jucade

    Jucade VIP lid

    Jul 20, 2006
    18,229
    1
    36
    Assemblagemedewerkster
    Ik vind het idd veel geld! Ikzelf zou dit nooit doen en denk dat mn man een rolberoerte zou krijgen.. Maar als je niet op de centen hoeft te letten en je wilt het graag, waarom niet?

    En mensen die zeggen dat 'minder dure kleding na 1x wassen niet mooi meer is', ^^ dat is dus vaak níet zo! Ik heb zelfs kleertjes van Justin bewaard (merk en non merk) maar kan geen verschil ontdekken hoor, ja de labeltjes.. ;)
     
  19. MvS

    MvS VIP lid

    Oct 19, 2008
    5,563
    1
    36
    Klopt, das echt grote onzin. Wij hebben erg veel kleertjes van Hema en H&M (ook zelfs genoeg tweedehands, dus al door minstens 1 ander kindje gedragen), maar het meeste is nog hartstikke mooi van kleur & pasvorm.
     
  20. maartje84

    maartje84 VIP lid

    Oct 8, 2008
    12,811
    4,453
    113
    Punnikexpert
    Import ergens
    Trouwens, kleine dure babywinkels hebben echt vaak babykleertjes van Feetje in de uitverkoop ;)
    Vanmorgen nog ff wezen neuzen bij een leuk winkeltje hier in de stad en wederom hadden te TE leuke kleertjes in de aanbieding ;)
    Vaak kost een shirtje dan 7 of 8 euro en de mutsjes 3 euro. Probeer dat eens in de gaten te houden.

    Over het wassen:
    Ik heb bij de Wibra wel kleertjes zien hangen waarvan ik denk dat als je die gaat wassen het er echt niet meer zal uit zien, maar er hangt ook zeer zeker leuke kleren die echt wel mooi zullen blijven.

    Veel kleren die bij cheap ass winkels verkocht worden is van dezelfde stof als bij duurdere winkels. Heb eens voor mezelf een dure Esprittrui gekocht. 6 weken later hing precies dezelfde trui (!) bij de Scapino, maar dan met een ander labeltje voor minder dan de helft!!

    Ik was in shock ;)
     

Share This Page