Hej Dames Ik ga zondag weer eens een flinke voorraad maken voor de kleine maar zondag is de enige dag dat mijn vriend thuis is dus ik wil zo snel mogelijk klaar zijn. Dus als ik vanavond/morgen avond de dingen al schil en snij kan ik het dan tot zondag ochtend in de koelkast bewaren? Het gaat om Appels, Peren, Wortels, Courgette, Bloemkool en Sperziebonen.
Appels en peren kun je niet voor schillen. Doe worden dan bruin. Maar de rest zou in principe kunnen, maar dat zou ik niet doen.
samen!?! geen goed plan! te kleine keuken en beiden geen geduld hihi plus dat hij de kleine meid bezig houd en in bad doet zodat ik ff de tijd heb. vorige keer was ik alleen met de kleine en om 14.00 uur begonnen maar dan komt alles tussen door, kind, honden en eten, was om 23.00 uur pas klaar thank voor de antwoorden!