En Debie is gewoon al 30 weken zwanger. Moeten jullie ook opruimen voordat er bezoek komt? Ik vraag me altijd af hoe andere mensen dat doen. Maar ons huis is echt niet family/buren proof als ze onverwachts zouden langskomen...... het is geen zwijnenstal maar niet helemaal netjes dus.
Hier een klein meisje dat denkt dat ze haar moeder voor de gek kan houden. Ik heb haar duidelijk gezegd dat ze moest gaan slapen,omdat haar neusje dan snel beter is (verkouden en ze heeft een hekel aan haar snotneus). Ze zei braaf: " ja hoor, ik zal gaan slapen, mij hoor je niet meer ". Eerste uur zat ik buiten en hoorde niets over de babyfoon (dacht dat ze sliep). Als ik de babyfoon achter de oplader doe, dan slaat het automatisch aan. Dus ik even luisteren....hoor ik heel heel heel zachtjes gefluister boven. Grrrr! Mom, ik lust idd geen vis en geen champignons. Dus bij mij klopt de theorie. En yep, tierelantijntjes is niets voor mij. Vind dit al een beetje over de top, maar Jan wilde het graag. Plan is prima.... Ha ha ha, wat een woonboten zeg. Tess heeft maat 25, maar ook al af en toe 26. Ik weet ook niet wat ik morgen aan moet doen. Maar heb maar keus uit 3 broeken en 1 rokje...dusssss.
SM, er WAS een tijd dat iedereen hier zo binnen kon lopen en een magisch schoon huis aantrof. WAS dus, want tegenwoordig moet ik echt wel weten als iemand komt en er rigoreus doorheen met de zwabber. Maja, heeft ze de laatste dagen gepoept? Tess deed dat dus telkens als ze niet kon poepen.... Knuffel voor de lieve meid!
Nou dan ben je iig snel klaar met kiezen Suus! Ik lust geen vis, maar vind champignons heerlijk! Dus bij mij klopt het niet!
Hier kun je maar weinig zo binnen lopen, is meestal geen zwijnenstal maar toch wel een behoorlijke rommel, als meiden 15 minuten beneden zijn ziet het er niet uit. Ook moet ik eerlijk zeggen dat ik ze ook met koek/ drinken laat lopen dus dana heb je al snel overal kruimels. We doen standaart zondagavond als ze naar bed zijn alles tip top opruimen/ schoonmaken omdat we daar ma/ di/ wo gewoonweg geen tijd voor hebben. maja hoop dat het meevalt. zo, heb echt een druktemaker in mijn buik, andere twee voelde ik amper, vooral ilse heel slecht maar wordt er nu af en toe knetter van.
Even snel.. Ha denkt aan een kma. Buikje klonk erg onrustig en ze vond het niet normaal dat ze het weer had en al zo lang duurt. Dus nu op dieet (neem morgen wel wat eigen spul voor haar mee ofzo) en voor de zekerheid volgende week ontlasting inleveren. Ook kijken of ze misschien wormpjes heeft. En als het allemaal niet helpt stuurt ze ons door naar de kinderarts. Ga nu koken, doei!
Ik moet morgen dus wel wat opletten met Lune haar eten. Niet teveel zoetigheid en vet, haar buikje is nog zo onrustig.. Zal wat krentenbollen meenemen en gewoon brood ofzo.
Agossie,wat sneu zeg. Hoe gaat het nu met haar dan? Ik kom er niet meer aan toe om een buikfoto te maken (lees:geen puf meer voor...). Dus voor de dames morgen, jullie zien het dan al live en de anderen....komt nog. Ik ben weer eens gesloopt, terwijl ik echt niet veel heb gedaan. Zometeen x-factor en ben benieuwd of ik het einde zie.
Hela hola! Maja, wat vervelend van Lune... arm ding... hopelijk helpt dieet snel! Ik neem trouwens ook wat broodjes mee hoor, friet of iets dergelijks kan altijd nog, maar een broodje is ook prima... we hebben net ook frietjes op, dus ikzelf hoef dat morgen denk ik ook niet. Gaan Fenne en ik gewoon mee op 'dieet' met Lune! Nu plof ik op de bank... tot morgen!
Maja,arme Lune! Was ze er dan zo ver over heen gegroeid?Want ze at nu dus wel gewoon melkprodukten? Heel veel plezier morgen dames!Enne ik wel wel fotos zien he!
Oe, idd fototoestel! Ik heb net wat krentenbollen, lange vingers en dora koekjes ingeslagen Allemaal zonder koemelk. Hoewel, in de krentenbollen zit wel lactose maar ik wil sowieso eerst proberen om de 'grote' melkproducten weg te laten. Heb overigens zelf mijn twijfels of het wel een allergie is, maar goed, dat zullen we vanzelf merken. SM, ze was er rond haar 1e jaar al overheen gegroeid en kon alles eten. Deze klachten zijn van het laatste half jaar/jaar. Daarom twijfel ik ook of het wel een allergie is. Ze heeft echt heel vaak buikpijn en poept ontzettend vaak op een dag. Gemiddeld 5 keer denk ik. En de ontlasting is ook heel zacht tot diarree. En stinken!! Niet normaal En haar buikje rommelt dus steeds heel erg. Echt zielig. En het gekke is dat ze van het ene moment ontzettend buikpijn heeft en een uur later berehonger Ik ga zo naar bed. Anders val ik morgen vast in slaap in het zonnetje Oww.. ik heb er zo'n zin in! Tot morgen meiden! En andere meiden, tot later!
Hoi kom ff snel langs om jullie een gezellige dag morgen toe te wensen...en zekerrr foto,s maken ..ben benieuwd!! oh ja de zieke kiddies beterschap!! @Suus mooie jurk meid!! echt iets voor jou toppie!! ik ga weer zo naar bed en morgen werken doeiiiiiiiiiiii
Zo, ik kom net uit bed. Heerlijk! Heb ook zeker zin in morgen. Het is voor mij ruim een uur rijden zag ik net. Ga rond half 10 hier weg. En ik twijfel nog of ik m'n camera mee moet nemen. Niet dat ik er zo super zuinig op ben, het is tenslotte een gebruiksvoorwerp, maar meer dat het zo onhandig is. Maar heb al bedacht dat ik gewoon de buggy meeneem en die als pakezel gebruik. Het is natuurlijk wel erg leuk foto's maken morgen. Mooi weer, leuke kindjes, lieve mama's... Maar dan wil ik ook een groeps foto! Gewoon met de zelf ontspanner, zo gepiept Truste allemaal!