Nog 5 dagen tot me eisprong.. ben vanaf vrijdag een weekendje weg met me vriend.. dus me eisprong valt in het weekendje weg dus dat is best wel gunstig hihi.. en dan testen rond me verjaardag... ik hoop zo dat het deze maand raak is.. alleen beeje raar ik ben ongesteld geweest..een paar dagen en toen paar dagen niks en toen in eens bruin roze bij het afvegen.. heel raar.. maar goed het zal wel niets zijn haha! ik hoop dat het voor ons allemaal een roze maand word!!!
Hopelijk hebben de aprilpendels meer geluk dan die van maart hoor. @Joni amai 2 keer een pendel voor een tweeling en dan nog dezelfde maand....as die nie lukt, dan weet ik het ook nimmer Bij mij is het vruchtbaar slijm precies weeral aanwezig, zou wel weer heel snel zijn. Maar ik ben toch te moe 's avonds van mijn nieuw werk...is vermoeiend hoor zoveel nieuwe dingen terug leren maar wel interessant. Succes meiden met het klussen en ook degene die al op het wachtbankje zitten. Toi toi toi........
Jaa is wel te hopen, kan de 24ste testen en ben de 22 ste jarig op goede vrijdag.. dus ik denk dat ik dan al ga testen.... misschien alleen maar stom van mezelf miss kan die dan nog niet posi geven en dan is het beetje een domper op me b-day.. dus kijk wel ffies... ik moet zondag me eisprong hebben.. is het dan goed als ik donderdag vrijdag zaterdag en zondag ga klussen???
Ik heb 3 pendels voor april... ik had er ook 1 voor maart... maar helaas... Ik hoop dat deze pendels uitkomen. Nog 3 a 4 dagen en dan hebben we zekerheid... Hoop ik.
Wolfje, ik ben je reading eens gaan lezen. Ben je bij die persoon op consultatie geweest of heb je dit alles via mail gedaan? Dat van dat medisch onderzoek daar kan ik ook wel inkomen, ik zou het in jouw geval ook wel eens laten doen hoor. In mijn ogen is het niet normaal dat je al vanaf je eisprong bloedverlies hebt én dan nog eens enkele dagen echt je regels. Naar mijn mening ga je na dat onderzoek al véél meer weten en waarschijnlijk een pak rustiger worden. Wat dan weer kan zorgen voor een 2de kindje. Ik hoop dat deze reading jouw goed heeft gedaan. Veel sterkte!
heb je reading ook gelezen.. ga je naar de dokter nu of bn je er al mee bezig? hopen dat het klopt en het 2e kindje (snel) komt voor je!
Hoi, wat bijzonder die reading. Is dat gewoon per mail gegaan of ben je er echt geweest en is dit een verslag achteraf? Vind het wel interessant en goed voor jou om te lezen dat er wel een kindje gaat komen (maar dat wachten he) Ik hoop trouwens echt dat er deze maand wat pendels uit gaan komen! Heb er ook 3 voor juni, maar hoop toch echt dat het wat eerder raak is voor ons!
jonie; via de mail met foto's... vind het idd echt rot al dat wachten, maar goed zit niks anders op he
Ja, ik weet er alles van helaas! Ik heb nu wel voor mezelf besloten te gaan genieten van mijn leven nu. Het komt echt wel als het ons gegund is. Vandaag naar het dolfinarium geweest, plantjes gekocht voor in de tuin en van de week een paar dagen naar barcelona. Daar word ik ook heel happy van, hoe graag ik ook een tweede kindje wil! Liefs
Hoe ben je dan bij die persoon terecht gekomen? Tja, geduld is een schone deugd zeggen ze altijd maar als het geduld wat te lang op de proef gesteld wordt is't moeilijk om positief te blijven. Hoe oud is je zoontje nu? Want ik las dat het 2de zou komen wanneer het eerste ongeveer 5 jaar zou zijn.
zoontje wordt woendag 3jaar... via een bb dinnentje ben ik eraan gekomen. www.claudiarietman.com dolfinarium;geweldig had vorig jaar een jaarkaart...heerlijk!
Dat zou dan nog 2 jaartjes wachten zijn, .... kan ik geloven dat je het daar een beetje moeilijk mee hebt. Zeker omdat je wens zo groot is op deze moment.