November 2011 mama's

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by MotherToBe, Feb 20, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Kylie1986

    Kylie1986 Niet meer actief

    Goedemorgen!

    Fijn dat je bij bent gekomen, Moedervantomasz.

    @ bh: heb van mezelf al E, ben benieuw wat het gaat worden.

    Heb vannacht gedroomd over dinsdag. Dat de gyn het maandag fout het en we op de echo een mooi kloppend hartje zagen..
     
  2. moontjemoon

    moontjemoon Niet meer actief

    Kylie, ik loop bijna gelijk met je op, maar waarschijnlijk wordt ik 5-6 dagen terug gezet. (meting ging nogal lastig). Vorige week had ik een kloppend hartje, maar het was net 1-2 dagen pas aan het kloppen. De kans is groot dat het toch een paar dagen minder ver is en dat morgen alles goed is.
    (Heb het ook nog nagevraagd over de vorm voor je, haar antwoord was dat het als het rond is er beter uit ziet, maar dat het zeker geen verloren zaak is!)
     
  3. Uviana

    Uviana Actief lid

    Mar 6, 2011
    127
    0
    0
    Grootegast
    Sterkte Kylie en ik duim voor je dat het er alsnog goed uit ziet met een mooi kloppend hartje !
     
  4. CaatjeM

    CaatjeM Fanatiek lid

    Feb 25, 2011
    1,665
    0
    36
    Female
    Lokale gids (Jerez, provincie Cádiz, Gibraltar en
    Jerez de la Frontera
    Een goede morgen,

    Ik schrijf al een korte tijd mee met de oktober mama's, maar vandaag zou het zomaar kunnen zijn, dat ik teruggezet word... Volgens de verloskundige zou ik nu 11 weken zwanger zijn, maar ja, die heeft alleen die basis berekening gebruikt en daar ik altijd een heel onregelmatige menstruatie heb, ben ik er bijna 100% zeker van dat die niet op mij van toepassing is.

    Persoonlijk denk ik dat ik dus pas 10 weken, of misschien zelfs pas 9 weken ben... En dat zou dus betekenen dat ik dan wellicht een november mama zal zijn! :D

    Vandaag om 11:30 uur hebben we onze eerste echo. Later vanmiddag zal ik dus laten weten of ik nu uiteindelijk bij de oktober- danwel de novembermama's hoor! Mocht ik bij deze club blijken te horen, dan zal ik me later vandaag dus even fatsoendelijk voorstellen! ;) :)

    Fijne maandag allemaal!

    Liefs,
    Caatje
     
  5. Archie

    Archie Lid

    Mar 22, 2011
    10
    0
    0
    NULL
    NULL
    goedemorgen allemaal.

    Ik ben nu bijna 11weken zwanger vandaag heb ik me 2de echo. De eerste had ik 17maart maar toen kon de vk niet met zekerheid zeggen hoever ik was . op de echo staat 6weken en 5dagen.
    Maar ze gaf aan dat ze er 1 of 2 dagen naast kan zitten .
    Vandaag word het dus 100% zeker hoever ik ben
    2november uitgerekend, spannend. ;)

    Liefs aan alle november mama's
     
  6. ricmar94

    ricmar94 VIP lid

    Dec 17, 2008
    11,713
    1
    36
    zelfstandig ondernemer
    Gasselternijveen Dr
    Goedemorgen.
    @kruikenzakjes, mijn moeder had destijds bij mij en mijn broertje ook gehaakte/gebreide en deed het tussen laken en deken in (we willen toch geen dekbedje) dus dan komt het wel goed en anders heb ik er nog een gewatteerde liggen.
     
  7. cerinety

    cerinety Niet meer actief

    Ok, vandaag 10 weken, dus ik zit al op een kwart van de zwangerschap.
    Gisteravond was ik echt op, en mn vriend besloot pas heel laat op de draven. Dus was gewoon sachie geworden... Logisch toch?? Als je zegt ik kom na het eten en pas om 21.00 komt opdagen?? en dan vervolgens eerst nog allerlei andere dingen gaat doen voordat je bij je vriendin op de bank komt zitten. Maar hij verbaasde zich daarover.

    Over dat rond de tafel zitten met mijn ouders. Dat ben ik inmiddels wel zat. Ze zoeken het maar lekker uit. Ik word een beetje gek van dat touwgetrek aan twee kant. Morgen ga ik naar mn nicht weer even knuffelen met haar kindjes (die heb ik al van baby-afaan verzorgt). Morgen kijken wat ik daar nog wat van vind en de dag daarna. Ik hoop dat het helpt met mijn keuze te ondersteunen of juist compleet af te breken.

    straks weer lesgeven aan mn leerlingeltjes. Seksuele voorlichting, ja daar ben ik een goed voorbeeld van. Vertrouw niet altijd op de pil!
     
  8. Ria32

    Ria32 Niet meer actief

    Cerinity meis.

    Ik kan je maar 1 ding zeggen, dat getouwtrek dat is niet goed voor jou, jij moet proberen je daar los van te maken meis, hier word ej gek en onzeker van.
    En geloof mij, er is maar 1 iemand die onvooorwaardelijk van je gaat houden, en je neemt om wie je bent, en je accepteert zoals je bent, en dat is het kindje wat je in je draagt.

    Dit kindje vraagt van jou alleen om nog 6 en halve maand in je baarmoeder te mogen blijven, dit is zijn of haar vertrouwde huisje in de baarmoeder van mama. Dit kindje van jou zal GEEN eisen stellen aan jouw liefde, die zal niet bepalen wat je wel of juist niet moet doen.

    Dit kleine kindje heeft er niet om gevraagd om in jouw buik te zitten, maar het zit er nu wel en groeit met de dag.
    Ga genieten van het feit dat je zwanger bent, koop wat leuks al voor die kleine. Wees trots dat dit je mag overkomen, je draagt gewoon een nieuw leven in je, met of zonder vader dit kindje is van jou.


    Lieverd alles gebeurt met een reden in dit leven, en ik denk zelf persoonlijk dat het voor jou beter zou zijn, als je deze zwangerschap los gaat zien van je vriendje.
    Denk je nou echt zelf werkelijk, dat als die dit kindje niet accepteert dat die dit bij een volgende wel doet.

    Meis word wakker in de echt wereld, en kies voor het enige persoontje dat wel van je gaat houden zonder eisen te stellen.
    Eisen stellen is geen houden van en een leven bepalen ook niet.

    En btw de geboorte van je kindje is het mooiste wat je kan overkomen, en mama zijn helemaal.
    Geloof mij je bent er klaar voor, en een kindje hoeft niet duur te zijn.

    Sterkte meis, en hoop dat je voor jezelf de juiste weg neemt.
     
  9. zeeuwsmeisje81

    zeeuwsmeisje81 Actief lid

    Dec 13, 2010
    261
    0
    0
    goede morgen all !

    Iedereen suc6 met de echo's vandaag !:D:D:D

    Ik heb net en prachtige echo gehad !!!

    kon het hoofdje al zien en zelfs waar de armpjes en beentjes komen !!
    en natuurlijk en mooi kloppend hartje !
    Helaas kan ik die bijde gyn niet horen.

    plaats vanavond de echo !

    ps, 29 april combi test....

    man lief wil het toch laten uitvoeren....
     
  10. miepske

    miepske Actief lid

    Sep 2, 2010
    396
    0
    0
    Wat fijn zeeuwsmeisje! Van harte!
     
  11. Meriam22

    Meriam22 Bekend lid

    Feb 5, 2008
    790
    0
    0
    Goedemorgen meiden,

    meiden met een echo vandaag heel veel succes.
    heb de afgelopen week wel mee gelezen maar geen puf gehad om mee te schrijven, maar hoop vanaf@ nu wel wat meer mee te gaan schrijven.
    @Cerenity, meid je moet doen wat je hart je ingeeft maar realiseer je wel dat je vriend mogelijk niet blij zal zijn met een andere zwangerschap en dat je hem het misschien op den duur misschien zelfs wel kwalijk zal nemen dat hij je eigenlijk dwingt om dit kindje weg te laten halen.

    Het is echt heerlijk weer hier al best wel warm. alleen jammer genoeg geen mogelijkheid om lekker in de zon te gaan zitten maar werken vanmiddag. fijne dag allemaal!!!

    xx
     
  12. Napoleon

    Napoleon VIP lid

    Jan 19, 2009
    11,632
    0
    0
    Docente
    Ik zit hier Wicky de Vicking te kijken, hahaha
    Dochterlief wilde tv kijken maar zit inmiddels te tekenen. De oudste twee hebben marge middag dus zijn ipv kwart voor drie al om 12 uur vrij. Daarna gaan we de stad in want er moeten nog zomerschoenen en jassen gehaald worden... en dan naar huis zodat de jongsten nog ff een dutje kunnen doen voor we naar de echo gaan. Daarna gaan we wellicht nog even naar Mac om het feestelijk af te sluiten ;)
     
  13. Napoleon

    Napoleon VIP lid

    Jan 19, 2009
    11,632
    0
    0
    Docente
    trouwens, mijn jongste ligt nog steeds te slapen! Ze werd wakker pas om 9 uur en toen heb ik haar haar fles even in bed gegeven zodat ik kon douchen en toen ik onder de douche vandaan kwam sliep ze alweer! Ze is ook niet helemaal fit dus daar zal het van komen, maar ik ga haar maar even wakker maken...
     
  14. kannietwachten

    kannietwachten Actief lid

    Jan 13, 2011
    299
    0
    0
    :D:D:D De echo was helemaal goed! wat een mooi gezicht :D:D:D Baby lag al echt te zwaaien met de armpjes en te trappen met de beentjes, geweldig mooi om te zien! Dit wil ik elke week wel zien ;) helaas volgende echo pas met de 20 wkn. We zijn zo blij dat alles goed is :D En nu gaan we het iedereen vertellen, ben benieuwd naar de reacties.

    Alle anderen ook heel veel plezier met de echo!
     
  15. katemans

    katemans Fanatiek lid

    Dec 27, 2010
    1,446
    0
    0
    wauw, wat heb jij dat mooi verwoord!!

    meiden die vandaag echo hebben (las sowieso babywens, CaatjeM, Archie en Napoleon) heel veel plezier!!

    hier de boodschappen alweer binnen.... pfff zie er nu al tegen op om vanaaf weer te moeten werken.... gelukkig morgen lekker vrij én de kids 's ochtends allebei naar school.... niet dat het nu zo druk is, zoonlief zit op school en onze dame zit heerlijk in de zandbak te spelen... als ik nu wat energie kweek om de was aan te zetten, te stofzuigen en te dwijlen...... pffff wat is het leven van een huisvrouw toch zwaar.....:) vooral als je geen zin hebt ;)
     
  16. Aowyn

    Aowyn VIP lid

    Dec 16, 2007
    15,763
    1
    38
    super zeeuws! heb je foto?
     
  17. katemans

    katemans Fanatiek lid

    Dec 27, 2010
    1,446
    0
    0
    kannietwachten, mooie foto's !!! lekker genieten!!
     
  18. Aowyn

    Aowyn VIP lid

    Dec 16, 2007
    15,763
    1
    38
    kannietwachten wow topie en duidelijk echo!!

    rest van de meiden die aan de beurt zijn toitoitoi!
     
  19. almika

    almika Fanatiek lid

    Jan 6, 2011
    2,101
    0
    0
    Oorspronkelijk geplaatst door Ria32 [​IMG]
    Cerinity meis.

    Ik kan je maar 1 ding zeggen, dat getouwtrek dat is niet goed voor jou, jij moet proberen je daar los van te maken meis, hier word ej gek en onzeker van.
    En geloof mij, er is maar 1 iemand die onvooorwaardelijk van je gaat houden, en je neemt om wie je bent, en je accepteert zoals je bent, en dat is het kindje wat je in je draagt.

    Dit kindje vraagt van jou alleen om nog 6 en halve maand in je baarmoeder te mogen blijven, dit is zijn of haar vertrouwde huisje in de baarmoeder van mama. Dit kindje van jou zal GEEN eisen stellen aan jouw liefde, die zal niet bepalen wat je wel of juist niet moet doen.

    Dit kleine kindje heeft er niet om gevraagd om in jouw buik te zitten, maar het zit er nu wel en groeit met de dag.
    Ga genieten van het feit dat je zwanger bent, koop wat leuks al voor die kleine. Wees trots dat dit je mag overkomen, je draagt gewoon een nieuw leven in je, met of zonder vader dit kindje is van jou.


    Lieverd alles gebeurt met een reden in dit leven, en ik denk zelf persoonlijk dat het voor jou beter zou zijn, als je deze zwangerschap los gaat zien van je vriendje.
    Denk je nou echt zelf werkelijk, dat als die dit kindje niet accepteert dat die dit bij een volgende wel doet.

    Meis word wakker in de echt wereld, en kies voor het enige persoontje dat wel van je gaat houden zonder eisen te stellen.
    Eisen stellen is geen houden van en een leven bepalen ook niet.

    En btw de geboorte van je kindje is het mooiste wat je kan overkomen, en mama zijn helemaal.
    Geloof mij je bent er klaar voor, en een kindje hoeft niet duur te zijn.

    Sterkte meis, en hoop dat je voor jezelf de juiste weg neemt

    ik sluit mij hier volledig bij aan
     
  20. almika

    almika Fanatiek lid

    Jan 6, 2011
    2,101
    0
    0
    ondanks de zon vandaag een K......U............T...............dag:(:x

    hoofdpijn, geen trek ik in eten, misselijk, moe kortom ik moet gewoon maar ziek naar huis gaan van mijn werk..........

    even ego berichtje hoor:(
     

Share This Page