Hey meiden, Hier snel een berichtje. Ik mag woensdag voor controle bij de gyn langs komen en dan gaat ze kijken waar de pijn vandaan komt. Robijn, wat mooi dat je echo goed was!
kim beter ff checken!! ja is een goed teken (ik hoop alleen niet dat ik zo ziek word als met mijn 2 zoontjes toen)
Goedemiddag! Robijn, gefeliciteerd met de goede echo! Fijn dat alles goed is! Kim, fijn dat je zo snel bij de gyn mag komen. Hopelijk is het niks.. De rest ben ik geloof ik alweer vergeten.. Hier voel ik me niet zo fijn vandaag..moe en onzeker. Net of nu pas echt het besef komt dat ik zwanger ben en wat er allemaal nog geregeld moet worden de komende tijd. We zijn superblij met de zwangerschap, maar vooral bij m'n vriend merk ik dat het nog wat moet doordringen en bezinken. En daar word ik dan weer onzeker/ongerust over, terwijl hij ook aangeeft dat het gewoon onwerkelijk is en alles goed gaat komen.. Het zullen de hormonen wel zijn. Ik voel me gewoon net een labiel ei momenteel.. sorry meiden, maar moest even m'n verhaal kwijt.. Ik ga maar weer aan het werk. tot later dames!
Robijn, Wat super een goede echo!!! Wat snel dat het hartje ook al klopte!! Ik dacht altijd pas bij 7 weken!! En tuurlijk kan het altijd misgaan maar id. het kan de hele zwangerschap misgaan, daar moet je niet mee bezig zijn hoor!! gewoon genieten!! kim, Fijn dat je woensdag naar de gyn. kan! de pijn blijft apart. maken ze geen echo ofzo?? lin, Ga lekker sjago zitten zijn hahaha, kom ik er gezellig naast zitten....pffff heb ook een rothumeur afgelopen week!! ik zou blij moeten zijn maar ben alleen maar strontchagerijnig!! nou ja, hopelijk gaat het snel over!! sjees, Dat is nog niet veel 3 tandjes met 15 maanden!! Die van mij had binnen no time 6 tanden maar daarna bleef het aantal maanden rustig. Nu gaan zijn kiesjes beginnen dnek ik. kan het altijd zo lastig zien/voelen maar het voelt iets hard dus gok van wel! ik ga snel even poetsen watn kleine man ligt op bed!
hahaha daarbij kan ik het gezien mijn buik eigenlijk al niet meer verborgen houden... loop hier dus al in positiekleding
germini ja het is neit zo'n snelle wat tandjes betrefgt,ik vind t ook moeilijk voelen hoor,andere zeggen wel eens oh die en die tand komt eraan maar ik voel niets hahahhah isis,tja die hormonen ook........komt allemaal goed meis! en voor je vriend is het gewoon even enorm wennen en hij voelt nog niks he,als je buik straks groot is en hij kan het kindje ook voelen dan komt pas het besef bij de meeste mannen en bij die van mij pas toen de kleine daadwerkelijk geboren was haahhah kim,fijn dat je zo snekl al bij de gyn mag komen,maar hopelijk is er niets aan de hand! ze even een broodje ei naar binnen gewerkt alles begon weer te draaien,net nog even de vk aan de lijn gehad die gaan direct op alles bloed prikken en houden de suiker goed in de gaten dus komt vast goed!
mikmak,ook hier kan er geen normale broek meer aan,dus loop veel in jurken met leggings en in stretch broeken(jogging etc)belooft wat hahahha
Kijk, dat doet me goed, nog een "ik-ben-net-zwanger-maar-moet-nu-al-aan-de-positiekleding"-slachtoffer! Op zich niks mis mee, maar met zo'n positiebroek aan wordt het allemaal wel heel erg echt.... (ik geloof namelijk pas dat ik echt zwanger ben als ik de 26e m'n eerste echo heb gehad......mijn motto: eerst zien, dan geloven!)
maar hoe kan dat dan zo snel te zien zijn? niet van de baby!! is het dan de darmen die opzetten van de zwangerschap ofzo? kan me buik ook niet meer inhouden voel me erg opgeblazen
Wij krijgen gewoon allemaal een 3-ling Het zal wel een combi zijn van rommelende darmen en slappe buikspieren. Mijn buik was althans enorm groot de vorige keer en een keizersnee is geloof ik ook niet echt toppie voor je buikspieren. Moet wel zeggen dat m'n buik pas sinds een dag of 2 zo uitgezet is, daarvoor was er eigenlijk nog niks te zien. Zelfs m'n man zag het gisteren.....
laat ik het niet hopen me oma had 1 eiige tweeling en 1 losse dus was een 3ling! dus 1 ei was gesplitst en 2 eitjes waren bevrucht! mijn tante had een 1 eiige tweeling en ik zelf had een 2 eiige tweeling (eentje verloren met 10 weken zwangerschap)
hahaha ik ook hahahaha, dus verborgen tot 12 weken is absoluut geen optie want ga echt niet zeggen dat ik die buik via de Macdonalds heb bijgegeten
haha hier ook een flink opgezette buik! Spijkerbroek zit echt niet lekker meer.. staand wil nog wel, maar zitting is echt geen pretje. Dus ik ben ook vooral aan de leggings en jurkjes momenteel.. Durf nog niet zo goed positiekleding te kopen. M'n moeder bood aan om een zomerjas voor m'n verjaardag te kopen, maarja weet neit zo goed of ik voor een positiejas moet kiezen of een gewone.. wat zouden jullie doen?
Dag meiden, Nou ik ben terug van mijn afspraak. Ik hoefde nergens om te smeken, op het moment dat ik zei dat ik zwanger was, wilde ze meteen al een echo maken. Nou eerst kon ze niks vinden...... Dus ik dacht nee he, weer voor de gek gehouden door mijn eigen lichaam en toen na even zoeken zag ze het. Ze zag een klein vruchtzakje maar meer kon ze niet zien. Het zat wel mooi in de baarmoeder. Meer konden we niet zien. Ze zei: je bent nog geen 5 weken. En dat klopt ook. Donderdag 21 april heb ik weer een echo. Ik hoop dat deze blijft zitten en we wat moois zien volgende week donderdag.
Nonijntje fijn dat het termijn igg klopte!! nu maar groeien!! Duim voor je dat alles goed gaat! Tamm, zie dat jij 1 dagje verder bent als ik, ik ben totaal nog niet misselijk... hopelijk blijft dat zo! Heb wel gelezen dat t vaak vanaf 6 weken erger wordt... Heb ook een opgeblazen gevoel....
@laraxx en mirri Ja ik heb de vorige keer bij 6 weken een mk gehad, daarom mag ik nu zo snel weer kijken. Daarnaast ben ik natuurlijk onder behandeling, al is deze zwangerschap heerlijk spontaan. Maar daarom is het nu wel makkelijk sneller een echo te krijgen omdat ze me in de gaten houd op dit moment. De termijn klopte inderdaad. Nu nog groeien. Hoop dat het goed gaat.
Dan heb je wel een mooie echo, een compleet baby'tje in beeld. Maar kan me voorstellen dat je nieuwsgierig bent De vk had mij aangeboden om eerder te kijken maar ik wil zelf duidelijkheid hebben dat er meer te zien is al.