Als je dagelijks een glaasje zou drinken, dan zou je niet meer lallen hoor, is allemaal gewenning. Als dagelijks blowen geef effect meer heeft, dan moet je dus mee gaan blowen voor dat effect. Want daarom blow je toch, voor het effect? Ik drink een glaasje wijn in het weekend omdat ik dat lekker vind, niet meer dan dat. Kan ook heel goed zonder. Mijn s-broer rookt nog steeds evenveel, hij word er enkel wat rustiger van omdat hij altijd enorm druk is van zichzelf. Ik heb ruim 20 jaar geleden een paar trekjes van een joint gehad, hij ging op een sweet 16-feestje rond. Ik vond het ten eerste heel goor en ten tweede ging alles draaien en werd ik er heel erg moe en 'zwaar' van. Ik ben in een soort slaap gevallen en hoorde wel alles, heel nare ervaring. Voor mij reden om nooit meer te blowen. Ja dat effect had ik zelfs met mn eerste glas bier. Tegenwoordig lijkt het wel of het heel normaal is om te blowen. Ik zie zoveel jongeren dat doen en ze gaan ook de coffeeshop in alsof het de normaalste zaak van de wereld is. Volgens mij is dat gekomen sinds er strenger op drank gecontroleerd wordt. Gokje hoor. Geen idee, zou kunnen. Al heb ik minder problemen met het roken van een joint als met het drinken van alcohol. .,..
Ik vind dat gewoon naief ja, mijn mening. Tuurlijk, mensen voelen zich wat rustiger. Mijn man heeft in het (verre) verleden ook geblowt en ging daarna gewoon naar z'n werk, hij behaalde zelfs betere resultaten omdat hij wat rustiger werd en zich beter kon concentreren.
Leuke discussie begint het te worden not! Het ging over alcohol niet over drugs. Ik ben en blijf van mening mensen moeten doen en laten wat goed voor hun is niet omdat een ander het afkeurt het moet toch niet gekker worden hè! De ene dringt de andere gebruikt soms een blowtje de andere rookt. En dat maakt je geen slechter mens of ouder alleen dat je anders tegen dingen aan kijkt dan weer een ander. En ja vind ook dat er steeds meer met het vingertje gewezen woord van wat wel goed is en niet. Dat bepaal je toch mooi zelf en niet de omgeving. ( Altijd met maten natuurlijk en dat je je kinderen er niet mee schaat) Maar dat lijkt me meer dan normaal voor de rest gewoon doen waar hij of zij zin in heeft. Zie mijn banner maar. Wie wijst naar een ander wijs dan eens eerst naar je zelf voor dat je een oordeel geeft. Niemand is perfect en zo moet het ook gewoon niet zijn.!!
Is allemaal persoonlijk Umm. Straks mag je niet meer met een blow op achter het stuur. Ik ben echt tegen blowen, gewoon niet mijn ding. Ben gewoon een enorme wijnliefhebber, ben ook lid geweest van een wijnproefgenootschap. Met de nadruk op 'proef' (gewoon uitspugen dus). Ben daarmee gestopt toen ik zwanger bleek. Maar nu terug on-topic, je hebt nu antwoord op je vraag.
Uiteraard, aangezien ik niet degene ben die met een jointje op de bank zit met een klein kind in huis!
ik vind het eerlijk gezegd wel erg vroeg, om wat voor verjaardag het dan ook gaat. Alcohol schenken op een kinderverjaardag vind ik helemaal niet erg, maar om 11 uur sochtends vind ik echt overdreven. Over het drinken bij het eten heb ik wel een andere mening. Ik drink geen wijn, geen rose ( al probeer ik dat nog wel eens ) dus heb wel altijd fris bij het eten. Op die manier is het voor mij erg lekker. Mijn man en ik drinken beide bijna niet. Hij drinkt nog wel eens rose en ik soms een mixje, maar meer ook niet. Mensen mogen hier dus ook alles drinken bij het eten wat ze willen. Liefs
Umm85 mis je nou het hele punt of?! Met drugs achter het stuur is binnen aanzienbare tijd verboden... 1 wijntje is echter nog steeds geen probleem!
Echt niet! Softdrugs in het verkeer is sinds 2003 strafbaar. Er is alleen nog geen goed middel om dit aan te tonen. 40% van de dodelijke auto-ongelukken onder jongeren wordt veroorzaakt door softdrugs. In Frankrijk hebben ze al we die speekseltest. Met 2 glazen alcohol op mag je nog gewoon 'legaal' achter het stuur hoor!
Ook niet. Als je een puntenrijbewijs hebt de eerste vijf jaar mag je maar 0.2 promille in je bloed hebben met andere worden niks dus haha. Een glas is dus al te veel. Vind alcohol drugs endergelijk helemaal onverandwoord achter het stuur en vind het eerlijk gezegt een misdrijf. Als je het toch doet.
Uhh Ze zien je aankomen. Maar goed ik vind met drank of drugs achter het stuur helemaal not done. Hier ook niet vies van een wijntje. Maar wel eind van de middag of 's avonds. Vind 11 uur op kinderverjaardag ook erg vroeg.
Oh, dat is waar ja, van dat puntenrijbewijs, goed ding! Wij drinken ook nooit als we moeten rijden. Ga dan lekker met het ov of de taxi als je zonodig moet drinken.
Ik kom uit een vriendengroep waarbij op feestjes goed gezopen kan worden. En op festivals gebeurt het ook regelmatig dat mensen de tent uit komen rollen en dan een pilsje pakken (niet vaak), maar zelfs dan beginnen ze eigenlijk pas tegen een uur of twee. Ik vind het ook erg vroeg en ook erg ongepast op een kinderfeestje. Vraag me dan ook af wat voor type mensen het zijn. Ook de ouders, trouwens, want die serveren het zo vroeg al...