December 2009 mama's, deel 9!

Discussion in 'De mama's' started by BLiS, Feb 23, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. joellyx

    joellyx Actief lid

    Feb 1, 2011
    190
    0
    0
    Haps
    Hier ligt Jamie weer op bed, en verveel me.. Moet eigelijk de was vouwen, maar is maar n beetje en wacht liever tot de volgende lading zodat ik in een x klaar ben.... Wat gaan we nu dan doen??
    T is rustig hier nu....
     
  2. Lemi

    Lemi VIP lid

    Oct 5, 2008
    13,306
    0
    0
    Hier net in bad geweest samen met Milan. Om 12:00 gaat ie naar bed en dan ga ik geen idee wat doen haha. Even rondneuzen op inet wat ik voor mannetje z'n verjaardag kan kopen (morgen jarig). Misschien vanmiddag ff naar n winkelcentrum dan om n cadeautje te halen. Weet niks;). Zouden saampjes wat gaan eten (wel met Milan erbij hoor:)), maar wil ook n kaartje en/of kleinigheidje geven.
     
  3. bapsie

    bapsie Niet meer actief

    tijdschriften abbo een leuk idee misschien?
     
  4. Lemi

    Lemi VIP lid

    Oct 5, 2008
    13,306
    0
    0
    Bapsie
    thanks voor de tip, maar hier voorlopig geen abo's;). En hij heeft ook geen tijd/rust om te lezen. Wat losse tuinbladen oid vindt ie wel
    leuk, dat is wel n idee misschien:)
     
  5. joellyx

    joellyx Actief lid

    Feb 1, 2011
    190
    0
    0
    Haps
    Lottie,
    Vind het ook altijd moeilijk om voor vriend iets te kopen. Mss n idee om n fotolijst te halen, en die dan door Milan laten versieren??
    Hier voor mn zusje vorige week n mok gehaald en met speciale verf erop geschreven: voor de liefste tante
    op de andere kant is Jamie dr gang gegaan met verf en kwast. moet je wel 24u laten drogen, en dan in ff in de oven zetten... is mss ook n idee ;)
     
  6. bapsie

    bapsie Niet meer actief

    nee dat snap ik, bedoelde meer zo'n bon, bladcadeau heet dat geloof ik, die koop je voor een x bedrag en stopt automatisch, maar een pakketje met tijdschriften die die leuk vind is ook een idee!

    hier ook altijd moeilijk om wat te kopen, gerutjes,badproducten en ceadeaubonnen zijn een beetje standaard maar wel altijd goed...

    kledingbon van een bepaalde kledingwinkel die die leuk vind?
     
  7. Lemi

    Lemi VIP lid

    Oct 5, 2008
    13,306
    0
    0
    Thanks voor jullie tips:) Altijd handig als ik straks weer sta te draaien in de stad:p!
    Iets door Milan laten maken is ook altijd leuk ja:) heb k nog nooit gedaan:).

    Schijnt bij jullie ook de zon?
     
  8. joellyx

    joellyx Actief lid

    Feb 1, 2011
    190
    0
    0
    Haps
    Nu wel gelukkig.. Al is t nog erg fris....
    Iets laten maken door kids vind ik altijd leuk. Jamie vind het ook altijd erg leuk, en heb je meteen wat te doen samen ;)
     
  9. bapsie

    bapsie Niet meer actief

    jeps zonnetje schijnt, nog niet gekeken of t warm is...
    kleine man was 8 uur wakker en ligt er al vaanf 9 uur weer in:$
    zou de sprong dan nu ten einde raken dat ie aan t bijslapen is? heeft 2 weken lang bijne niet geslapen overdag...
     
  10. Luuz

    Luuz VIP lid

    Aug 16, 2008
    23,842
    2,610
    113
    Hier
    Zo, ben weer thuis.. Alles staat nu vast :D nouja, bijna alles.. Koninginnedag van 11.30 tot 20.00 uur.. Gelijk geregeld dat ik niet met een dienblad hoef te lopen.. Vind dat zulk pokkewerk:) Sta mooi bij de lift om eten te lopen.. Na de lunch helpen bij de bar/koffiemachine.. Beetje opruimen, beetje klooien.. met diner ook weer bij de lift eten lopen.. De donderdagen in de bouwvak kan ik sowieso aan het werk.. En in die drie weken ook nog 2 dagen extra per week.. Mooi geregeld zo..

    We gaan broodje eten en dan Lenn naar bedje brengen.. tot zo !
     
  11. bapsie

    bapsie Niet meer actief

    Super leuk voor je roeltje! maar als je werken zo leuk vind mag ik dan vragen waarom je niet voor 2 of 3 dagen in de week werkt?
     
  12. joellyx

    joellyx Actief lid

    Feb 1, 2011
    190
    0
    0
    Haps
    Roeltje,
    Super dat het zo goed geregeld is.
    Vraag me idd ook af waarom je niet vaker werkt als je het zo leuk vind....?
     
  13. Lemi

    Lemi VIP lid

    Oct 5, 2008
    13,306
    0
    0
    Haha typ ik net dat de zon schijnt...nu regent het! Maar er is wel aardig wat blauwe lucht, dus zal zo de zon wel weer even komen;)
     
  14. joellyx

    joellyx Actief lid

    Feb 1, 2011
    190
    0
    0
    Haps
    Yeah!! Jamie dr nieuwe jasje is binnen!!!!
    Nu slaapt ze alleen dus kan ze m nog niet passen.....
     
  15. BLiS

    BLiS VIP lid

    Jan 29, 2009
    27,768
    1
    38
    Female
    @joellyx; Stoere jas!
     
  16. BLiS

    BLiS VIP lid

    Jan 29, 2009
    27,768
    1
    38
    Female
    Ik heb voor Beau deze jas gekocht
     
  17. joellyx

    joellyx Actief lid

    Feb 1, 2011
    190
    0
    0
    Haps
    Wou eigelijk een soortgeleike van Noppies (bij de prenatal), maar die hadden ze niet meer in Jamie dr maat. Ook is deze 10,- goedkoper :D
     
  18. joellyx

    joellyx Actief lid

    Feb 1, 2011
    190
    0
    0
    Haps
    Dees, Ooh die is ook gaaf!!!!!
     
  19. Luuz

    Luuz VIP lid

    Aug 16, 2008
    23,842
    2,610
    113
    Hier
    Nou dat is eigenlijk vrij simpel.. Dit is het enige werk wat ik ECHT heeeel leuk vind.. Alleen werken mijn enkelbanden niet zo goed meer.. Te vaak gescheurd en verrekt geweest (Vroeger veel uren geturnd) Dus eigenlijk kan ik niet meer in de horeca werken.. Heb aan het eind van de dag standaard zere voeten en na een dag veel lopen (bijv. dagje dierentuin) zit ik 's avonds met mn voeten omhoog..

    En ik mis de horeca zo ontzettend.. Heb daar 5 jaar gewerkt met ontzettend veel plezier.. Ben nog nooit met tegenzin naar het werk gegaan.. Toen gingen we verhuizen en was het niet meer te doen om elke dag in de file te staan en in totaal 3 kwartier onderweg te zijn.. Plus dat het lichamelijk niet meer ging.. Maar voor een paar dagen deze zomer kan me dat even geen bal meer schelen:) Heb er de pijnlijke enkels wel voor over..

    We hebben bewust besloten dat ik thuis zou blijven als Lenn eenmaal geboren was, omdat ik bij de baan die ik toen had dus wel elke dag met tegenzin naar het werk ging.. Het enige wat ik echt graag wil doen en wil blijven doen is de horeca, maar dat gaat gewoon niet meer..

    Deze kans kwam toevallig voorbij en ik wil het echt heel graag en dat heb ik bij andere banen nooit gehad.. Dus het is echt voor een paar keer en waarschijnlijk krijg ik daar na die tijd wel spijt van;) Maar ik wil dit echt niet laten lopen en ik wil ze laten zien dat ik bereid ben om te werken als ze echt omhoog zitten.. Er zit nu een andere eigenaar in dan toen ik daar werkte.. En ik heb er veel voor over om nog een paar keer met oudcollega's te werken.. De sfeer is altijd geweldig geweest en deed het echt met veel plezier..

    Al met al een vrij lang verhaal geweest, maar ik wil dit echt heel graag nog een paar keer doen.. Alleen volop weer terug naar de horeca zit er niet meer in :(
     
  20. RiTi

    RiTi VIP lid

    Mar 24, 2009
    7,587
    0
    0
    Utrecht
    @ Joellyx; leuke jas zeg!

    @ Dees; ook al zo'n stoere jas, leuk!

    @ Roeltje; Super leuk voor je dat je lekker aan de slag kan met koninginnedag, en nog zonder dienblad ook, goed geregeld!

    @ Chicken; wat een lekker slaapkoppie heb je vandaag :)

    @ Lottie; lastig he iets voor de verjaardag van je man bedenken. Iets met Milan is wel erg leuk, even klooien maar gegarandeerd succes.

    @ hier; vanmorgen op de fiets groente gehaald, best fris :$. Niet dat het voor Maura uitmaakt, die vind het altijd helemaal super.
    Nu maar eens een (boodschappen) plan maken wat we gaan eten met al die groente komende week ;).
     

Share This Page