mijn handen zijn ook vreselijk droog. ik heb veel kleine wondjes en soms bloed het ook. Mijn handen zitten vaak in het water. creme heeft geen zin want voor dat het intrekt ga ik weer in het water met mijn handen.
ja haha prachtig is dat. ik heb vandaag voor het eerst 2 lepeltjes broccoli gegeven. vies dat hij het vond. dan kijkt hij naar me of hij wil zeggen: gatver wat geef jij me nou voor rommel
wat fijn zeg dat ze zo lekker eet. denny mag niet zoveel verschillende dingen, maar wat ik hem geef eet hij ook wel altijd op. ook als hij het niet lekker vindt. het is ook wel een goede eter, maar dat heeft hij van geen vreemde
vandaag heeft nihat naast zijn 3 voedingen van bv, een groot potje fruit ( zelfgemaakt) op, een bordje spinazie met tomaten en ui, en net een heel bordje pap. Alles was op. En lekker dat hij het vond vandaag. Gaat goed met eten.
elendig is dat he als je zolang moet wachten. ik moest de laatste keer 3 weken wachten toen mijn vullig uit mijn kies was gebroken
Ja, als je je aanmeld daar voor de nieuwsbrief krijg je per email allemaal aanbiedingen, en 1 of 2 keer per 3 maanden zit daar een euroknaller bij en vaak nemen wij die of voor 29 euro per bungelo.
gaat goed heeft er eigenlijk geen last meer van, af en toe bij een nare beweging weer even. maar dat is ook gauw weer over.
Denny´s 1e tandje komt door. hij is al doorgebroken, want er zit een sneetje in zijn tandvlees. hij lijkt er voor nu weinig last van te hebben, alleen had hij gisteren een beetje verhoging
Ik heb het gezien dat mejojo vrienden is geworden met haar...zie je altijd op de homepage van hyves dus gelijk even gespiekt hahaha maar weet nog niet wie het is! Ik wil het ook weten hahahahaha hoezo nieuwschierig!
ja is echt fijn hoor! Gister brood gegeven...nou ging er makkelijk in hoor...en dat eten heeft zij ook niet van een vreemde Alleen heeft de oudste nu de vreselijke fase dat ze geen groente eet! Behoorlijk irritant! MEJOJO heb jij dat nu ook met de oudste?
@Karagoz las ook al op je hyves dat je het zo jammer vondt dat niemand het voor jou deed een babyshower? Tja zegt meer over je vrienden dan he.. En jeetje al ui enz geven...dat is toch nog hartstikke slecht nu voor een baby? @Sann ik ga je het toch vragen hoor....waarom reageerde je laatst alleen op anne (was het meen ik) en niet op de rest? Heb je daar een rede voor?
grrr praat me er niet van, hij eet alleen spinazie,of andijvie, dat vind ie nog wel lekker, maar de rest...... zelfs gepureerd weet hij de groentes nog uit de aardappels oid te halen erg frustrerend soms