Niet zo slim he Helaas heb ik er geen voor je en heb ze zelf ook nog eens nodig Ik krijg die 100000 maar niet bij elkaar voor de apenboom heel irritant!
Ik ook niet en als ik een poging doe komt er weer een ''makkelijkere'' opdracht waar ik weer een smak geld bij moet inleveren haha
niet?? was jij soms die ene die ik vanmorgen ineens mistte...hihihi Miranda Profiel - hyves.nl ghehe toch bedankt hoor, ik zit ook aan me max.... wou dat je er 50 kon geven!!!!
Ik heb je toegevoegd! Morgen kunnen we weer Hahaha echt zo erg he ik zit al de hele avond te wachten tot ik me pindas kan oogsten, blijf er zelfs voor wakker
dank je! Vind ik altijd leuk om te lezen hihihi..... Nee echt bedankt, het is uit het hart geschreven en we doen ons best he....
jij hebt ook al wat mee gemaakt lees ik in je onderschrift....balen zeg! Ik heb meisje ook de hielprik kaart laten testen...ze dachten aan CMV besmetting bij geboorte....maar is blijkbaar niet die geweest....maar een broertje of zusje....waarop ze dus niet testen.
Toen ik het las dacht ik ook meteen zou het het CMV virus geweest zijn? Maar die kans is zo klein. Jaa erg balen, maar helaas hebben we geen controle over moeder natuur. Meer dan je best kun je niet doen. Mijn zusje is verstandelijk gehandicapt, ze mankeerde lichamelijk van alles en heeft na haar geboorte veel operaties ondergaan en heeft toen zuurstof tekort gehad. Ik kan me niet voorstellen wat dat met je doet als ouder zijnde en idd de dromen voor je kindje.
ja vooral MCV werd gedacht omdat ik tijdens en na bevalling hoge koorts heb gehad. Ik mocht zelfs niet naar huis....dochterlief wel! Heb nog 2 weken koorts gehad van boven de 38 graden...maar niet te hoog anders moest ik in ziekenhuis blijven. Maar dus een broertje of zusje ervan...en die zijn er veel hoor! CMV is gewoon de bekendste.... en dat dromen opgeven..is moeilijk. Denk dat het met zo een gehandicapt kindje nog moeilijker is af en toe.....en angstiger denk ik ook, dat kan ik me niet indenken...ik heb genoeg aan mezelf hihi. Maar echt balen zeg....mag je dan echt neit zwanger worden nu? (niet dat dat zomaar kan, want je hebt geen ICSI voor niets....)