Wie heeft er ook een naamplaatje voor z'n kindje (zo'n metalen plaatje met adres en tel. nr.) en wat hebben jullie er allemaal opgezet of wat bewust niet??? Waar heb je hem vandaan en bevalt het?
wij hebben heel hard spelenderwijs geoefend met dochter en die kan nu heel haar naam, adres, namen van papa enmama en telefoonnummer opdreunen
ons meisje komt wel een eind, maar de tel. nummers nog niet. Maar als ze dat wel zou kunnen vraag ik mij wel af of ze dat dan ook kan als ze in paniek is wanneer ze papa en mama kwijt is??
Op het strand schrijf ik het altijd met watervaste stift op haar pols Wij hadden vorig jaar wel zo een kettingkje maar dat vond ze vervelend met zwemmen. Ik zou iig alleen maar naam en telefoonnummer erop zetten denk ik
Ik heb voor vakanties van die armbandjes gekocht bij de hema waarop naam en telefoonnummer kan, maar helaas trekt ze die heel makkelijk zelf los. Wij doen het nu zoals sidmick: bij een dagje strand schrijf ik naam en telefoonnummer met watervaste stift op de binnenkant van haar arm, het is niet anders.
ik had ze voor de oudste. ik wil hem voor de jongste maar de man die ze maakte is dood. als iemand een adres heeft?
Van die plastic dingen bedoel je? Daar heb ik zelf nog trauma's van ivm met vele ziekenhuis opnames vroeger. En meisje hier rukt die ook open. Idd niet charmant maar o zo handig die watervaste stift. O ja, en in haar badkleding en jassen heeft deze muts ook een label genaait hoor met naam en tel. nummer
ik heb kraaltjes gehaald met nummers heb ik het tel nr geregen met roze kraaltjes dr bij ze vond t helemaal mooi was net een gewoon armbandje
dat is idd wat ik bedoel. En een naam en tel. nummer is toch genoeg??? Ik vind het ook niks om mn adres erop te zetten.
Esmee heeft hem aan haar jas hangen. bij haar staat haar naam er op , adres en mobiele nummers van ons allebij. ik heb hem ooit via internet besteld.
wij hebben een kids id armband. ideaal. ook als je gegevens een keer wijzigen. maar ook omdat hij gewoon degelijk is ID Inside -Kids ID
hier verkopen ze ze gewoon bij de schoenenmaker van die legerplaatjes maar dan ook gekleurd wijzelf hebben gewoon een armbandje met opvallend kleurtje werkt ook ondanks dat ze inmiddels wel zelf kan vertellen wie ze is, wie haar ouders zijn en waar ze woont.
hoe zit dit vast als ik vragen mag? Klittenband hebben ze natuurlijk zo open. Kan daar op die site niks over vinden
Ik heb het nog niet gebruikt, maar ik heb zo'n naamplaatje maar ook van die plastic armbanden. Iemand zei dat haar dochtertje deze gewoon open rukte, maar dat is volgens mij haast onmogelijk Ik krijg ze er zelf niet eens af, je moet ze open knippen. In ieder geval, zo'n plastic armband zal ik denk ik bijv. op het strand gebruiken. Ze kosten geen drol, maar verliezen doen ze ze ook zeker weten niet.
Haar voornaam en achternaam staat er op en de mobiele nummers van papa en mama. Ik heb ook nog zo'n leuk armbandje waar je met tekst zelf wat op kunt schrijven (zet ik ook haar naam en onze tel.nrs. op). Laatst gingen ze met school naar Ballorig en toen leek me die ketting een beetje gevaarlijk, dus dan doe ik die armband om. Ik ben er echt blij mee!