Niet wat ik zelf zou kopen Mermaid maar ik vind het wel mooi! Ik wacht ook met smart op de belastingterugave...vraag me af wanneer ie ongeveer komt, zucht. Binnenkort hopelijk.
oke blijkbaar vinden jullie mannen het niet erg het is niet dat ie het heel erg vind maar het word zo standaard zeg maar, in de zin van ik bij jullie en hij tv of vaste pc, maar het probleem is dat we wel samen tv willen kijken maar alles wat er is verschillen onze smaken zeg maar, hij houd van actie ik van waargebeurde verhalen of romans, hij top gear ik totaal niet, wegmisbruikers vind er geen kut aan maar ja hij vind mijn programma's niet leuk dus ja dan ga ik op zp maar dat vind ie dan weer ongezellig dus denk eigenlijk dat het probleem meer bij hem ligt hahahhaa... oke nutteloze tekst maar ben het even kwijt..
Mermaid: mooie kast! Wij zijn nu op de wat stoerdere meubels overgestapt, maar kan zo weer veranderen whahahahaha (met zo'n man als ik heb.....)
Hahaha, en daar houd ik dan weer helemaal niet van . Gelukkig maar, anders had iedereen dezelfde inrichting. Dat zou saai zijn .
ik heb as dinsdag het eerste gesprek met altrecht voor hem. ben erg benieuwd en hoop dat ze wat kunnen helpen.
Herkenbaar hoor! Wij vinden elkaars programma's ook niet leuk, dus vaak is het de ene op de laptop en de ander kijkt tv. Alleen eigenlijk als we samen een filmpje kijken zitten we samen op de bank hetzelfde te doen .
Ik snap het wel maar hij kan toch niet van jou verwachten dat je iets kijkt wat je niet leuk vindt, alleen omdat hij jou naast zich wil hebben? Of deed je dat voorheen wel en valt dat nu tegen voor hem omdat je nu op ZP zit?
nou bij ons net zo nonnie...hij houdt van de zelfde programma's...maar goed hij kijkt veel op uitzending gemist dus kan ik kijken wat ik wil en we hebben allebei een laptop
@LZ, ik had lau haar adres op een papiertje staan in de auto maar die heeft ben weg gegooit, en had het in mijn privebericht staan hier op zp maar ben bang dat ik verwijderde berichten niet meer terug kan lezen... @mermaid, leuke kast maar ook niet mijn smaak!!
Meubels: hier licht hout en wit, witte (stoffen) bank en stoel en tafels en kasten zijn licht hout. Ik hou niet van donkere kleuren in huis
ooh die kast is echt mooi!! nonnie, wij huurde elke week een film samen, de ene week mocht ik kiezen en de andere week hij. lekker toostjes en drankje erbij etc.
Wij kijken zelden tv samen en al helemaal nooit (meer) een film . Weet ook niet waarom, denk omdat als het dan eenmaal avond is en Irem op bed ligt we blij zijn dat we even onze eigen gang kunnen gaan, haha.