Nog niet zwanger na clomid

Discussie in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' gestart door MwMariska, 18 apr 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. MwMariska

    MwMariska Actief lid

    8 jun 2010
    331
    0
    0
    Doetinchem
    Dag meiden,

    Ik ben nu met de 6e en laatste clomid-behandeling begonnen.
    De gyn zei dat je maar 6x clomid mag hebben, mijn cyclus blijft netjes met clomid 50mg, hoger mag ik niet want reageer verder goed op de 50mg maar een zwangerschap blijft uit :(

    Wie kan me misschien vertellen wat de volgende stap dan is als blijkt dat ook deze cyclus geen zwangerschap opleverd...? :(

    Groetjes Mariska
     
  2. maartje84

    maartje84 VIP lid

    8 okt 2008
    12.810
    4.446
    113
    Punnikexpert
    Import ergens
    Als jij zelf graag nog wat langer Clomid wilt slikken zou ik dit gewoon voorstellen als ik jou was. Er is inprincipe geen reden waarom als je het zelf niet te belastend vind om het niet langer te gaan gebruiken als je er goed op reageert en er mooie eisprongen van krijgt.

    Maar als je arts wilt dat je wat anders gaat doen zul je waarschijnlijk hormonen moeten gaan spuiten.
     
  3. MwMariska

    MwMariska Actief lid

    8 jun 2010
    331
    0
    0
    Doetinchem
    Dankjewel voor je snelle reactie.

    Ik heb idd wel gehoord dat je ook vaker dan 6x clomid mag hebben.
    Minpunt vind ik altijd de bijwerkingen, daar heb ik veel last van maar voor een kindje doe ik alles en neem het voor lief!

    Ik wacht deze cyclus nog netjes af en dan heb ik weer een gesprek met de gyn en weet ik meer..
     
  4. maartje84

    maartje84 VIP lid

    8 okt 2008
    12.810
    4.446
    113
    Punnikexpert
    Import ergens
    Graag gedaan.

    Ja de bijwerkingen zijn verre van prettig. Ik heb zelf slechts 3 rondes Clomid gebruikt, dat was lang zat om er knettergek van te worden ;)
    Maar als je zelf nog vertrouwen hebt in langer Clomid te gaan gebruiken dan zou ik dat als ik jou was wel aan je arts duidelijk maken.
     
  5. Antares

    Antares VIP lid

    17 nov 2008
    19.894
    3
    38
    sommige gyns geven het langer...maar het risico dat je er minder op gaat reageren na 6 maanden is hoger...dus het zou zomaar kunnen dat je in de 7e ronde ineens geen eisprong krijgt....

    Daarom geven ze het liever maar 6 rondes...

    Wat er verder zou kunnen gebeuren is dat je over gaat op spuit hormonen..daar zit geen limiet aan het aantal rondes en een ronde duurt totdat jij of de gyn beslist dat het tijd is om af te breken of totdat je een eisprong krijgt!

    Maar denk dat je eens moet overleggen en idd met de clomid door moet gaan...desnoods eens over IUI hebben? is een duwtje in de rug.....en zou zomaar het verschil kunnen betekenen. Je mannetje is ook onderzocht verder en alles goed?

    succes!
     
  6. brabbel1988

    brabbel1988 VIP lid

    8 jul 2009
    7.504
    139
    63
    Ik had 3 rondes Clomid-Pregnyl zonder behandeling
    6 rondes Clomid-Pregnyl en IUI.
    Daarna nog 3 keer Puregon-Pregnyl-IUI.

    Nu in de aanloop naar IVF na een half jaar niks.

    Ik sluit me idd aan bij Antares, misschien IUI voorstellen en bespreken met je gyn.
    Ik heb zelf ook nooit gehoord van een "Clomid-limiet"

    Succes, ik hoop dat je snel zwanger mag zijn!
     
  7. taliaa

    taliaa VIP lid

    2 mrt 2007
    16.058
    2.195
    113
    Brabant
    als je langer clomid slikt moet wel je bm-slijmvlies in de gaten gehouden worden, kan wel dunner worden waardoor een zwangerschap moeilijker ontstaat. (volgens mij)
     
  8. Jessie80

    Jessie80 VIP lid

    3 okt 2009
    6.203
    266
    83
    Toevallig heb ik het vorige week nog met mijn gyn besproken en zij zei ook dat je Clomid langer dan een half jaar mag gebruiken, alleen heb je bij Clomid wel kans op resistentie, zoals Antares ook al zei, dan werkt het dus ineens niet meer.
    Ikzelf ben overgestapt naar Gonal-F spuiten omdat de Clomid bij mij in de 2e ronde al niet meer aansloeg. Ook Gonal-F mag je langer dan een half jaar gebruiken, maar hierbij heb je minder kans op resistentie.
    Als bij je mannetje alles goed is, zou ik denk ik nog een half jaar proberen met Clomid of Gonal-F, zodat je een jaar aan eerlijke kansen (met eisprong bedoel ik dan) hebt gehad en daarna vragen om IUI of eventueel IVF. Ik zie dat je al een HSG hebt gehad.. als ik met eisprong niet binnen het half jaar zwanger ben, wil ik daar wel om vragen.. maar bij jou was die uitslag gelukkig goed!
     
  9. MwMariska

    MwMariska Actief lid

    8 jun 2010
    331
    0
    0
    Doetinchem
    Dankjewel voor alle reacties..

    Mijn vriend is ook gecontroleerd, alles oke.
    Samenlevingstest was na de 2e keer ook positief..

    Ik wacht het nog even rustig af maar zelf ben ik ervoor om toch te stoppen met de clomid na deze cyclus omdat de gevolgen op lange termijn minder goed zijn en ik heb veel last van de bijwerkingen!
    Maar dit moet ik natuurlijk met de gyn bespreken, zelf denk ik dat ik niet een 7e ronde clomid krijg omdat hij nadrukkelijk zei na 6x gaan we verder kijken.. en dat is misschien dan ook beter zoals Antares al zei: het kan net een verschil maken..

    Nogmaals bedankt voor alle reacties :) en ik hoop dat we allemaal snel zwanger mogen zijn ;)
     

Deel Deze Pagina