Meiden met echo's en controles, succes vandaag!!!! @ mik, lydia en soppie, fijn dat de 20 weken echo's goed waren!!! Tot nu toe gelukkig alleen maar positief nieuws hier... @ de rest, veel roze en blauwe wolken, leuk dat de meesten het nu toch al weten! Onze uk heeft als bijnaam gewoon 'ukkepuk', een naam zijn we nog lang niet uit en ben bang om me dan te verspreken, dus dit is wel zo veilig... Hier een paar enerverende dagen achter de rug... Mijn vriendinnetje (waar ik het eerder over had) was zwanger, na ruim anderhalf jaar en 2 eerdere miskramen, maar heeft 2 dagen geleden toch weer een vroege miskraam gekregen, zo verschrikkelijk verdrietig... Gisteren de hele dag aan mn telefoon gekluisterd gezeten omdat mn andere vriendinnetje aan het bevallen was... Na ruim 24 uur weeën, ruggenprik en persen heeft ze een prachtige dochter gekregen!!!! Dus dat wordt binnenkort kraamvisite... Vandaag moet ik weer werken, van 1-9, dus weinig tijd om mee te kletsen... Geniet allemaal van het mooie weer!!!!!!!
Juffie2008 20 weken echo ziekenhuis Dammir 20 weken echo Mik0705 ControleBaarmoedermond Dames veel plezier vandaag!!
Juffie2008 20 weken echo ziekenhuis Dammir 20 weken echo Mik0705 Controle Baarmoedermond Veel plezier!!! @Rosa wat balen zeg, schiet niet op dus en meer ellende dan verbetering. (heb 3 jaar geleden renovatie gehad dus kan er over meepraten er was er zelfs 1 die ineens dwars door mn raam kwam en me kamer vol met glas lag) @smile, je heb denk ik super weer gehad, lekker uitgerust nu??? @Mik en Soppie, super dat jullie echo's goed waren (en op naar de volgende goeie echo) @Juffie Spannend he , weet wel wat je bedoelt nmaar ga lekker genieten ervan. Ik ben hier meer bezig met de 20 weken echo dat ik had gedacht, bijna elke nacht droom ik er wel over. De ene keer is hij goed en de andere keer is hij heel slecht. (maar het is wel elke keer een meisje) Morgen een hele drukke dag, smorgens komt er iemand van de ggz en om 11 uur moet ik al in de kerk zijn (rooms-katholieke school) met school voor de paasviering. Damian mag voor het eerst op het podium want hij moet dingen gaan vragen aan de pastoor (hij is eindelijk een keer uitgeloot) Daarna gelijk weer naar school voor de tso en om 13.15 beginnen we met de paasspeurtocht. (heb net ff stiekem op de lijst gekeken maar heb niet mijn beide kids in mn groepje) Het word super weer en heb nu dus al mega medelijden met 1 moeder die de hele middag in een dik en heet haas pak oet gaan lopen in het bos hahahaha. En daarna Vakantie!!! (hoewel ik volgende week gewoon elke dag min 1 afspraak heb staan in mn agenda) Fijne zonnige dag allemaal
Het was heerlijk, de zon scheen volop. Beetje jammer dat het zwangerschapsmasker zn eerste intrede heeft gedaan. Maar hier was het ook lekker, heb jij een beetje in de zon kunnen zitten?
Meiden met echo's en controles, succes vandaag! @ mik, lydia en soppie, super dat de 20 weken echo's goed waren!!!
wij gingen gisteren als bedrijfs uitje naar de AutoRAI (we zijn met 3 mannen en ik) ... ik probeerde nog te vertellen dat het voor de vrouwen niet zo leuk was, maar toen zeiden ze dat ik en onze stagaire wel naar Amsterdam mochten (ná de RAI) om te shoppen. Nou dat werd dus niets, eerst over de hele RAI gelopen en toen gingen ze allemaal mee naar Amsterdam. De mannen vonden shoppen toch niet zo leuk dus gingen we naar een ierse pub om daar binnen te zitten Ze bestelden patat met verse mayo (die ik dus niet mocht hebben en eigenlijk had gezegd dat ik brood wilde) en daarna over de wallen terug naar het station. Daar gingen we nog nel even naar de Burger King waar mijn hamburger verbrand was en er geen mayo was voor mij (voor de rest wel maar die wilde niets afgeven :x) Dus, ik vond er niets aan en ik was doodop en had overal pijn van de hele dag slenteren! Sorry voor het ego bericht maar moest even spuien...
hi hi ja mijn foto staat op hyves maar ze draaide ook de hele tijd dus echt een mooie of leuke foto is het niet.
Dat hebben we hier NOG NIET gehad wel; * een scheur in het nieuwe raam * een nieuwe voordeur slechts 8.3 cm te KORT * een scheur in het vinyl in de woonkamer en 3 opstropingen * gaten in de keukenmuur die na bijna een jaar nog niet gemaakt zijn * lekkage van de douche radiator * slaapkamer kachel die helemaal niet werkt * in de 2 kleine slaapkamers beschadigd vinyl en behang * in 1 van de grote slaapkamers lekkage en dus beschadigd behang * nog behoorlijk wat rotzooi op het balkon * een raam dat open kan maar waar binnen 2 dagen al beugel afbrak * bijna een herst/winter maand of 3 zonder kachel in kleine slpkmrs * geen rubbers bij kieprampjes zodat ze klapperen * sloten op kiepramen waar inbrekers never bijkunnen * geen sloten op ramen waar inbrekers alle ruimte en vrijheid hebben * een balkon deur die geverfd is de andere niet, architect kon geen kleur kiezen dus nu hebben we 4 verschillende kleuren blauw. * dat stoort nog niet maar de deur die geverfd is is niet geschuurd ofzo, is over zand en stof heen geverfd, ziet er echt niet uit!! * de nieuwe regenpijpen zijn zo geplaatst dat ik kan zwemmen of schaatsen op mijn balkon want water kan met geen mogelijkheid weglopen dit was het grootste deel!! pfffffffffffff en ik zat er pas net een jaar, alles nieuw toen ze eraan begonnen.
@Mango, wat zielig voor je vriendin. O het kan zo hard zijn. Ik heb me gister enorm opgewonden over Sietske H. met dr K smoesjes. ZOu wel even 10 min alleen met dr in een kamertje willen zijn. Ik begrijp gewoon niet dat zo'n gestoord iemand 4 gezonde kindjes kan krijgen, alleen bevalling.... en liefdevolle mensen, zoals jouw vriendin die zo graag een kindje wensen, dan al die ellende mee moeten maken... Sterkte voor haar. @Becky, dat dromen herken ik wel hoor. Ik droomde vanaf het begin over een meisje met 1 been. Nou gister gezien dat ze echt 2 benen heeft. Nog even volhouden en dan weet je ook meer.
@Rosa, leuk morgenavond een pretecho! Ben benieuwd of het een roze of blauwe wolk wordt voor jullie. Verbouwingen..grrr sommige werklui zijn vreselijk! Balen dat het precies nu in deze tijd is. Hoop dat je het een beetje los kunt laten en denken aan morgen. Las dat je het weekend lekker weg gaat, slaap je dan in een tent?
Inderdaad... Sommige mensen gooien kinderen weg alsof het niks is en als het zo gewenst is mag het gewoon niet lukken... De wereld zit soms verdomd oneerlijk in elkaar... Loepie, wat een eikels!!!! Ze hadden best wat meer rekening met je mogen houden, je bent toch een volwaardige collega en niet een of ander aanhangsel wat er maar achteraan moet hobbelen en ja en amen zegt? Rosa, wat een helse verbouwing!!!! Sterkte, hopelijk gaat het binnenkort een keer voor de wind en kunnen jullie snel echt gaan genieten van jullie huisje en de zwangerschap... Aicha en Cos, hoe is het met jullie????
goede morgen allemaal! 20 weken echo: ik hoop dat ons kleintje zich/haar welgoed laat zich 9mei... meiden die hem al hebben gehad fijn dat het goed is allemaal!! juffie: suc6 en geniet van je echo!! rosa: jeetje... en dat noemt zich vaklui? hoop dat alles goed gaat komen! en veel plezier op kamp.. smile: lekker hoor ff naar limburg! mango: jeetje...van je vriendin..pff sterkte.. en dan weer een andere waar het wel goed mee is gegaan. wat licht het toch dicht bij elkaar he... becky: geniet van je (druke) vakantie.. met de hoop dat het mooi weer bijft zijn!! loepie: het blijven mannen he.. :S ik heb vandaag wel 1 heledag vrij, maar moet alsnog naar het werk vandaag om bloed te laten prikken.... en ook nog midden op de dag :S:S:S:S
O jawel maar gisteren was ik echt zo kwaad, is al de 10e dag in een jaar dat ik thuis zit en gebeurt en nog niets, elke keer moet ik andere mensen maar lastig gaan vallen of ze in mijn huis willen gaan zitten. Ik denk vooral aan morgen, nog 34 uurtjes dan zijn we aan de beurt, dus dames niet om 17:00 al gaan gillen we willen het weten, mag pas om 20:40 naar binnen.
O en met kamp, we hebben een kamphuis met 1 persoons stapelbedden.......... heerlijk. Nee gelukkig niet op en luchtbedje in een tent maar wel voor het eerst 3 nachten zonder mijn mannetje naast me........ gelukkig gaat ie wel mee op kamp anders zou ik hem denk ik helemaal missen.
Vanochtend Tomas afgezet bij het KDV, met uitdeelzakjes en het fototoestel...Ben erg benieuwd naar de foto's die ze maken van zijn 'feestje'!! Morgenmiddag komt mijn moeder langs en gaan we even shoppen en dan ga ik met mijn opa een buggy uitzoeken voor Tomas zijn verjaardag...pap en broer en schoonzus komen dan mee-eten, met taartje voor Tomas na Zaterdag komen er dan nog wat vrienden en dan is de 1ste verjaardag alweer voorbij Vanochtend trouwens ook bericht gekregen dat de 'schoolfoto's' klaar zijn: eens kijken op de site of er leuke tussenzitten van onze man