Mei mamma's 2011 deel 4!

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door Troetelbeer90, 29 mrt 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Vagans

    Vagans Niet meer actief

    @ hopmarjan: fijn dat alles goed was!

    * MAC oooooooo nu heb ik daar dus echt super veel zin in!!!

    Ja ik heb stiekem zo iets, het is huur en koop door elkaar en ik weet dat er een paar wel in de tuin gewerkt hebben ook enzo en ik kan ze nu nergens bij helpen dus ik had zo iets van dat ik miss minder recht had op de tuin... maja das natuurlijk onzin want ondanks dat ik huur betaal ik voor de woning incl berging en tuin dus ja... Ik ben gewoon een muts zoals mn vriend wel is zegt ;)
     
  2. meimamma

    meimamma Fanatiek lid

    Hahaha Vagans ik denk ik breng het taktisch om niet andere dames te lekker te maken;)

    Ach meid je hebt toch idd net zoveel recht om in die tuin te zitten!
     
  3. Wish30

    Wish30 Fanatiek lid

    11 jul 2008
    2.543
    0
    0
    ziekenverzorgende
    utrecht
    Ik zal maar niet vertellen wat ik net voor mezelf heb klaargemaakt:):) oke dan wel haha 5 gevulde eitjes:D:D
     
  4. binnabinna

    binnabinna VIP lid

    19 dec 2007
    10.027
    1
    0
    kinderopvang
    krommenie
    oooo wat lekker allemaal.
    al heb ik ook genoten van me witten bolletjes met roomboter en vloken hagelsag en pindkaas (jaaa had er 3 )


    Andere topic toen bij de augustes mama's zijn we ook hier blijven schrijven om later samen over te gaan naar de Meimama's oeiiii wat klinkt dat leukk
    Al hoop ik nog steeds dat ik wel gewoon een april mama wordt.
    en dat ik dus vrijdag hoor waneer ik volgende week ingeleid wordt want ben het zat. alles doet zeer kan niet meer lopen niet meer liggen niet meer zitten niet meer staan als ik niet op let van ik naar voren.

    mijn huisarts zie ook meis doe wel voorzichtig met je rug want tis wel een enorme buik.
     
  5. Wish30

    Wish30 Fanatiek lid

    11 jul 2008
    2.543
    0
    0
    ziekenverzorgende
    utrecht
    Hoop ik ook voor je binna...tis er onderhand tijd voor he dat je gaat bevallen;)
     
  6. Vagans

    Vagans Niet meer actief

    @ binna: hoop het ook voor je!
    nog meer baby's! woohoo!
    en dat te bedenken dat ik nooit een kinder mens geweest ben haha maar komt gewoon ook omdat we zo met elkaar mee leven! ;)
     
  7. Bloem1978

    Bloem1978 Actief lid

    17 dec 2008
    328
    0
    0
    Achterhook
    weer een pond druiven op, maar nu een beetje misselijk! Niet echt slim, ik weet het.
     
  8. Vagans

    Vagans Niet meer actief

    druiven lust ik dan niet maar ik zou zo een bak aardbeien lusten als ik die in huis had ;)
     
  9. Gravid

    Gravid Niet meer actief

    Vagans: Goed van je meis, om toch in de tuin te gaan zitten! De honden wennen vast wel eens aan elkaar ;)

    Marjan: Fijn zeg dat alles goed was!!

    Meiden, wat hebben jullie toch allemaal een lekkers :D Druiven, aardbeien, witte bolletjes.. hmm..
    Alleen dat restaurant met die gouden bogen komt me mn neus uit :p op de kip gerechten en de ijsjes na, vind ik het echt niet lekker meer ineens.

    Hier nog steeds buikpijn/rugpijn/krampen.
    Net uurtje gelegen, maar het word niet minder, ben nu zelfs misselijk ant worden.
    Ben blij dat ik over een uur bij de vk moet zijn.

    En daarbij, wat is het warm zeg :cool: normaal vind ik dat niet erg, maar dr staat zelfs geen zuchtje wind :(
    Pfff..
     
  10. Vagans

    Vagans Niet meer actief

    @ gravid: ben benieuwd wat de VK zegt!!!
     
  11. Gravid

    Gravid Niet meer actief

    Vagans: ja ik ook!! Hoop echt dat ze wat ga doen.. moet tenslotte nie voor niks vandaag terug kome!
    Ben gewoon zenuwachtig ;)

    Zo lekker douchen, en dan om 16.15 maar die kant op.
     
  12. Bloem1978

    Bloem1978 Actief lid

    17 dec 2008
    328
    0
    0
    Achterhook
    @ gravid, hmm, begin jij ook? Succes bij de VK, ik ga morgen weer even naar VK.
    MAC ook alleen de kipdingen die ik te eten vind en de milkshake banaan. Voor de rest ook geen fan.

    @ Vagans, oh aardbeien ook lekker. Al is nu een verkeerd moment
     
  13. Stefanie78

    Stefanie78 Fanatiek lid

    7 jul 2010
    3.744
    1
    36
    Friesland
    Heb net chocolade brownies in de oven gezet met heel veel extra chocola, nu nog 15 minuten wachten....


    Marjan; wat gek dat je urine nog niet schoon is maar gelukkig kan je thuisblijven.

    Vagans; hoop dat de hondjes toch hun draai bij elkaar vinden zodat je straks lekker met je kindje en hondjes buiten kan zitten

    Bina; hoop dat ze je inleiden en je snel kan genieten van de kleine, kan me toch echt niet voorstellen dat ze je overtijd laten gaan.

    Hoe zou het met lilo zijn?? Die ligt vast lekker thuis vertederd naar haar meisje te kijken. Jeetje als ik me dat soort plaatjes voorstel wordt ik al emo ;)
     
  14. Vagans

    Vagans Niet meer actief

    @ bloem: waarom een verkeerd moment?

    @ Gravid: En als je onverwachts naar het ZH moet ofzo laat ons wel op de hoogte houden door je buddy he!!! :D
     
  15. Wortel

    Wortel Fanatiek lid

    8 okt 2010
    3.472
    0
    36
    Vagans super dat je in de tuin bent gaan zitten! Heel goed van je!

    Binna jij misschien ook volgende week ingeleid... spannend! Maar ik hoop het voor jou harder dan voor mij;)

    Lilo we zijn een beetje jaloers op je aan het worden... lekker thuis met de kleine... en de mega job ligt alweer achter je. Geniet lekker van elkaar!

    Marjan geen schone urine, weet je hoeveel mg het was? En wat een mooie bloeddruk!

    Gravid Succes straks!
     
  16. denise1976

    denise1976 Fanatiek lid

    6 nov 2005
    1.179
    0
    0
    Den Haag
    @rianne heben al heel wat lijstje weggestreept, blijft telkens niets over, en het rare is bij onze dochter waren we er zo uit.
    @guusje bloeddruk was ook in orde ? ik leef echt van ctg naar ctg omdat daar bij mij alles van af hangt, hoe de hartslag is en of ze in moeten grijpen.
    @vagans EINDELIJK !! heb je even lekker genoten van het zonnetje
    @marjan fijn dat je goed bloeddruk goed is, toch eiwit in de urine ? tweede dagen na de bevalling
    hoop wel dat we dan wel een namm hebben.
    @stefanie ohhhhhhhhhh choco brownies water loopt me in de mond

    Heb lekker toch even buiten voor het ziekenhuis gezeten, zalig die zon en zachte windje,onverwacht collega op bezoek gehad gezellig, directeur belde oook tussendoor nog dat hij een paaspresentje voor me had en die naar mijn huis stuurt, durfde helaas niet te vragen of hij hem hierheen wilde sturen, heb wel trek in chocolade.
     
  17. Bloem1978

    Bloem1978 Actief lid

    17 dec 2008
    328
    0
    0
    Achterhook
    @ vagans, omdat ik al een pond druiven op heb, hihi!
     
  18. Hopmarjanneke

    Hopmarjanneke VIP lid

    10 jul 2008
    13.556
    529
    113
    Vrouw
    Docent Frans (in opleiding)
    Duitsland
    @kindergeld... da's hier in Duitsland 184 per kind per MAAND... in NL krijg je 194 euro per drie maanden per kind. Dus da's wel t betere werk hierro :D

    @urine: nee gelukkig geen eiwitten in de urine, maar nog steeds veel bacteriën. Dus moest vooral blijven drinken, misschien dat ik toch maar over moet gaan op wat zuurder spul.... bacteriën houden daar niet zo van :p
     
  19. denise1976

    denise1976 Fanatiek lid

    6 nov 2005
    1.179
    0
    0
    Den Haag
    @marjan, heb je er niets voor gekregen om de bacterien te doden of moet je jakult en zo drinken.

    Hebben ze weer de tv zenders verandert hier nu zit er geen sbs 6, rtl 4 en net 5 meer op, blijft wienig leuks over zo.
     
  20. sunnyqueen21

    sunnyqueen21 Fanatiek lid

    18 feb 2009
    4.277
    1
    38
    verzorgende IG
    Friesland
    Ik krijg net van vriendlief een mail met een uitnodiging voor het personeelsfeest!! Dit doen ze op 11 juni en dan gaan we dus vanaf 19.00 met een grote boot te varen en dan tot 23.30. Partners mogen dus ook mee. Hartstikke leuk lijkt me dat. Nu staat er bij of we voor 30 april i.v.m. reservering aan kunnen geven of we wel of niet kunnen... whahhahaah. Dat kunnen wij helemaal niet met zekerheid zeggen. Ik ben 26 mei uitgerekend. Dus dat kan zomaar begin juni worden voordat ik beval... Nou ik weet niet hoe snel ik weer bij de pinken ben na de bevalling en ik weet helemaal niet hoe het met de kleine dan gaat. Bovendien wil ik borstvoeding geven dus dan zou die kleine mee moeten, want in de 1e weken al kolven raden ze af omdat dan je borstvoeding eerst nog goed op gang moet komen en kolven kan er voor zorgen dat het afneemt juist in de eerste weken. Beval ik nou 2 of 3 weken eerder dan mijn uitgerekende datum dan is het weer een heel ander verhaal, maar goed niemand weet van te voren wanneer ik ga bevallen en al helemaal niet voor 30 april!!! Ik moest dit even delen met jullie!!

    En nog een vraagje aan alle mamma's die al een kindje hebben. Welke instanties moeten er op de hoogte gesteld worden zodra je bent bevallen.
    Ik heb nu staan:

    -gemeente (geboorteaangifte)
    -zorgverzekering
    -huisarts

    Klopt dit of moet er nog meer instanties op de hoogte worden gebracht? En hoe zit het dan met kinderbijslag gaat dat automatisch of moet ik nog iets door geven aan de belasting ofzo?

    Liefs
     

Deel Deze Pagina