Wanneer voelden jullie voor het eerst je kleine aan de buitenkant trappen (dus wanneer kon je vriend/man het ook voelen)? Ik voel al een aantal weken een paar keer per dag een soort van 'stroomstootjes' binnenin mijn buik en tegen mijn blaas ('s avonds en 's nachts vooral, dan is hij echt wakker ). Inmiddels al een paar keer met de Angelsounds kunnen bevestigen dat het inderdaad bewegingen zijn die ik dan voel, echt gaaf! Maar sinds een paar dagen voel ik soms ook plopjes op de plekken waar de baby zit en ik vraag me dus af of dat ook bewegingen zijn. Ik voel ze heel soms ook aan de buitenkant (maar ik geloof dus niet dat dat nu al zou kunnen, lijkt me veel te vroeg). Zijn het dan toch gewoon mijn darmen? Dat lijkt me namelijk ook vreemd, want die liggen toch in je onderbuik niet meer zo voorin? Wie helpt?
ik voelde sinds 17weken ook plopjes in de buik en tegen de 20weken heeft mijn vriend het voor het eerst 'iets' kunnen voelen van de buitenkant (ook al vroeg die of het niet mijn darmen waren die beweegde vanuit de buitenkant hihi) nu met 26weken als die zijn hoofd op mijn buik legt wordt die er bijna letterlijk vanaf geschopt hihi.. mijn ervaring was toch wel dat het een paar weekjes heeft geduurd voordat mijn vriend echt zoiets had van HUH?? is dat de kleine??
hooi, rond de 16 weken voelde ik zelf de eerste keer de kleine echt duidelijk en met 18 weken kon me vriend het ook voelen, wel heel zachtjes maar hij voelde het wel. nu ben ik 21 weken( bijna 22) en voelt hij ze echt heel duidelijk haha is trouwens me eerste kind en me placenta ligt achterr
Ik kon het met mijn vingers voelen vanaf een weekje of 17 en mijn vriend ook. Mijn placenta ligt voor en het is mijn eerste kindje. Nu is het natuurlijk pure karate inmiddels, afentoe kan ik bijna haar voetje vast grijpen als ze die uitsteekt..
Zelf voelde ik het bij 17 weken en mijn vriend bij 23 weken. Nu ben ik ruim 25 weken en zie ik mijn buik ook echt bewegen als ik op de bank lig en mijn buik bloot heb. Dat levert hilarische momenten op!
Ik voelde het zelf met 20 weken en mijn man pas rond de 28 weken. Toen pas zag je mijn buik op en neer gaan. Mijn placenta ligt voor
Als ik het zo lees, dan kan het dus eigenlijk bijna niet dat het al aan de buitenkant te voelen is..? Maar ja, ik vond het ook al vroeg dat hem ik met 14 weken al aan de binnenkant voelde..
Hier voelde ik het zelf met ruim 16 weken (achteraf al wat eerder maar toen was ik er niet zeker van ) en mijn vriend een week later al, met 17w4d!
Hier ook erg vroeg voor de eerste: Ik voelde het met 16 weken en mn man een week later, dus met 17 weken al! Erg fijn!
Ik weet nog niets over bewegen aan de buitenkant dus ik schrijf hier even off-topic, maar ik ben zo blij dat je dit zo omschrijft! Ik las namelijk overal over plopjes of knappende belletjes en ik herkende daar helemaal niets in. Ik voelde alleen een soort schokjes t.h.v. mijn blaas. Sinds die erger werden dacht ik dat het de kleine wel eens kon zijn, maar ook weer niet want het waren immers geen plopjes. Maar dat kan dus wel
Haha, wat grappig! Ik had inderdaad precies hetzelfde! Ik las overal over 'plopjes' en 'vlinders in je buik'.. Maar geen van alle beschrijvingen vond ik kloppend! Het voelt zelfs niet echt heel prettig ofzo, het neigt eerder naar pijnscheuten toe Maar ik ben blij dat ik niet de enige ben, haha!
Goed om te weten dat er meer meiden waren die het al veel eerder ook aan de buitenkant konden voelen! Ik had toevallig gisteravond mijn warme hand heel lang op mijn buik gelegd toen ik in bed lag. Na een tijd voelde ik echt 5x kort achter elkaar op dezelfde plek een flinke schop, vermoed ik. Gelijk tegen vriendlief gezegd natuurlijk: snel, leg je hand erop! Maar toen was die kleine er blijkbaar klaar mee..
Ik voelde de baby ook al heel vroeg hoor, denk ook zo rond de 14 weken. Dacht eerst een poosje van: 'is dat ons kindje wat ik voel?' (het is onze eerste), maar dat vermoeden werd steeds meer bevestigd! Hoop dat wij het ook heel snel aan de buitenkant kunnen voelen, lijkt me zo gaaf! Het is echt heel bijzonder he allemaal, dat getrappel in je buik en het vooruitzicht dat je het straks ook aan de buitenkant kan voelen....
Zelf voel ik het nog maar sinds een paar dagen, ben 22 weken nu. Dus nog even wachten voor mijn man ook iets kan voelen denk ik. Ik zeg altijd dat de kleine wel wat van mijn man zijn luiheid en mijn voorliefde voor slapen heeft meegekregen dan.
@ Assje: Jup, erg he, dat blaasgevoel! Ik zag op de echo laatst dat de kleine er helemaal overheen gevouwen lag @ Elisje: Haha, ik hoop voor je dat dat straks bij de geboorte ook nog zo is, lekker rustig