wat voor soort kleding hebben jullie??

Discussie in 'De lounge' gestart door tulip, 26 apr 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Sensea

    Sensea Niet meer actief

    ik denk dat ik voor vrouwen begrippen heel weinig kleding en al helemaal weinig schoenen heb. en al helemaal niet dingen dubbel. wellicht komt dat ook doordat ik al 17 jaar moeder ben en altijd eerst dingen voor de kinderen en mijn man koop en dus zelf als laatste kom. en dan denk ach, dat komt nog wel. wat dus niet zo snel komt....op de een of andere manier.
     
  2. tulip

    tulip Niet meer actief

    nou, ik moet eerlijk zeggen: ik zei dat tegen mn moeder ook altijd, je bent gek, dat zal mij nooit gebeuren. Maar de eerste 1 1/2 jaar heb ik ook haast niks voor mijzelf gekocht, alles voor die kleine. Maar op een gegeven moment toch weer het licht gezien, en nu ben ik weer terug.:):) Gewoon klein beginnen, een paar nieuwe dingen voor deze zomer en volgende zomer vul je gewoon weer aan.
     
  3. tulip

    tulip Niet meer actief

    aha, nog zo'n mini.;)
     
  4. made

    made Bekend lid

    5 jan 2010
    735
    0
    0
    verkoopster in een lederwaren winkel
    ergens in noord holland
    hihihi ik heb ook altijd lengte maat 30 nodig.
    nu kan je wel een hoop broeken vinden omdat je heel veel van die capri achtige broeken ziet, vooral esprit heeft hele leuke.
     
  5. Momfulness

    Momfulness Niet meer actief

    Als ik niet zwanger ben (en eerlijk gezegd komt de positiekleding me echt de neus uit) dan draag ik.

    Strakke spijkerbroek of een skinny jeans
    truitje met of zonder jasje erop
    meestal hoge hakken laarzen of pumps eronder
    Voor de winter strak leren jasje met grote sjaal.

    Spijkerbroeken heb ik echt heel veel, maar eigenlijk maar 2 lievelingsbroeken die ik ook echt vaker draag.

    En hier en daar een verdwaald rokje of jurkje. Die draag ik bijna niet.
    Ben meer van het stoere met sexy combineren.

    Hopelijk kan ik ze weer aan als ik mijn blubberbuikje kwijt ben. ;)
     
  6. noukie89

    noukie89 Niet meer actief

    ik ben het niet met je eens mensen met een maatje meer kunnen zeker modieus gekleed gaan
    oke ik heb 46/48 licht er aan en ik vind van mezelf dat ik echt wel mooie kleding heb (ik loop absoluut niet in hippe kleding volgens de mode bewuste vrouw maar ik koop wat ik leuk vind)
    en ik ben ook niet veel geld kwijt ofzo het is maar net hoe je zelf shopt ik heb kleding van paars tot blauw in de kast

    en zie hier mode voor een maatje meer kan mooi zijn

    hier bijv een fotomodel marij met maat 44
    http://marijbudde.nl/media/Publicaties//Mateloos4.jpeg

    hier nog een foto van ruth ook een model
    http://94.100.114.132/984750001-984800000/984759101-984759200/984759171_5_veTm.jpeg

    toch mooie kleding voor de maatje meer vrouwen
    vooral de laatste
     
  7. MamavEsmee

    MamavEsmee Niet meer actief

    Hier ook van alles en nog wat.

    3 witte broeken, pantalon, linnenbroek en 3/4 spijker broek.

    spijkerrokje

    3 verschillende jurkjes

    verschillende soorten/kleuren spijkerbroeken.

    Verschillende kleuren skinnyjeans/legging..

    verschillende kleuren basics longsleeves, t-shirtjes en hempjes.

    Verschillende soorten blouses in verschillende kleuren.

    Bloemendesign longsleeves met pofmouwtjes ( vind dat zooooo schattig )
     
  8. denise87

    denise87 Lid

    4 sep 2009
    33
    0
    0
    kapster
    eindhoven
    ik heb veel baggy broeken en met een laag kruis en voor de zomer een paar chino´s daar draag ik meestal een basis t-shirt op en een colbertje heb denk ik wel 10 verschillende colberts. in de zomer draag ik altijd slippers en de winter mn red wings of uggs. heb ook wel een paar jurkjes voor als het echt warm is.
    en natuurlijk een aantal spijkerbroeken.
     
  9. NooNoo

    NooNoo VIP lid

    18 jul 2010
    5.422
    1
    0
    Die laatste is nog wel leuk ja, maar die eerste vind ik echt vreselijk. Groot hobbenzakgehalte, en dat vind ik eigenlijk meestal met kleding voor wat forsere dames.
    H&M net zo, leuk hoor die BIB collectie, maar ik vind het eigenlijk alleen maar tenten zonder pasvorm of gewoon dingen die je met een bepaalde kledingmaat niet eens aan wílt trekken. Miss Etam heeft soms leuke dingen, maar je moet het er treffen. Ik ben dat paars/blauwe printjesbloemetjesgedoe wel een beetje zat en dat is wat ik voornamelijk zie daar.

    Ik heb zelf maat 46 en met een beetje geluk kan ik slagen bij de H&M, WE of V&D, maar dan alleen maar bovenkleding. Voor broeken en rokjes zit ik meestal vast aan Wehkamp of Promiss.
    Een maatje of 2 kleiner zou alles een stuk makkelijker maken, wie weet na de bevalling :)
     
  10. mora27

    mora27 VIP lid

    25 nov 2009
    6.381
    0
    36
    webwinkel eigenaar
    in een huis
    ik haal vaak mijn kleding bij lady sting en steps... combineer dat weer met een leuke strakke jeans met een mooie riem erbij... draag in de winter vaak hoge laarzen met een hoge hak, heb dan standaard een bruine en een zwarte laars altijd van het merk cellini... zitten superlekker en loopt makkelijk in....

    in de zomer draag ik vaak jurkjes met een legging, of een spijkerokje met leuke topjes en een jasje ofzo.... wijde kleding houd ik niet zo van.... nu bijna 2 jr na mijn laatste bevalling zie ik er weer slank uit :p dus dan is het wel weer lekker shoppen en niet balen als je in de paskamer in het tl licht jezelf ziet staan met je dikke blubberbuik:p

    heb afgelopen week nog even geshopt bij lady sting, een soort broekpak, in zandkleur met een strak gebloemd bovenstukje eraan vast.. en een jasje in zandkleur erbij... riempje om je middel... moet alleen nog leuke hakschoentjes erbij halen....

    en zo haal ik steeds wat als ik wat leuks zie....
     
  11. tulip

    tulip Niet meer actief

    wel leuk om te lezen van iedereen. Door de beschrijvingen kun je je echt een voorstelling maken van hoe iemand eruit ziet qua kleding.
     
  12. anja89

    anja89 Fanatiek lid

    15 mrt 2008
    3.101
    0
    0
    Noord Holland
    Ik heb voornamelijk jeans in mijn kast liggen, en singlets van H&M in alle kleuren. :p
    Die zijn lekker basic en kun je overal mee combineren.
    Verder wel wat jurkjes, maar die draag ik niet zo vaak.
    Meestal een jeans, zwart singletje en een leuk vestje of blazertje erboven.
     
  13. Bloemmm

    Bloemmm VIP lid

    31 mrt 2010
    18.894
    1
    38
    Wormer
    Ik heb echt te veel kleren... Kast puilt uit en dan heb ik kleren die buiten het seizoen vallen nog in koffers OP de kast..
    Ik ben meer van de leggings/treggings en tuniekjes, maar heb ook veel spijkerbroeken. Mij zal je alleen niet in een spijkerbroek met een normale t-shirt zien.. Dat is dan weer niet mijn ding. Ik ben meer het type 'Meisje meisje'.
     
  14. zogelukkig

    zogelukkig Niet meer actief

    Ik heb maat 46, soms nog 48 omdat ik net te strak echt geen pan vind, maar ben het niet eens met de stelling dat als je ene maatje meer hebt overgeleverd bent aan dure kleding.

    Hier is bijna alles H&M, M&S en WE.

    Ik ben juist heel blij met de mode van deze zomer; lekker wijd linnen is eindelijk weer terug en de bohemianlook vind ik ook erg leuk.

    Kleding voor mij is hier echt een sluitpost. Ben onlangs met manlief de stad in geweest en aardig wat gekocht, maar dan heb ik het over een broek van max. 30 euro en een bloesje voor de helft. Ik weiger geld uit te geven aan dure (merk)kleding.
     
  15. adi

    adi Niet meer actief

    Voor mijn werk moet ik altijd een pak aan, dus mijn gardarobe is daar een beetje aangepast. Ik weiger om van die saaie zwarte mantelpakjes te dragen, dus heb best veel originele, speelse, maar toch zakelijke setjes. Heel weinig spijkerbroeken.

    Ik heb daarnaast een beetje een appel-figuur, grote borsten, maar hele smalle heupen en haast geen kont. Vind het heel moeilijk om leuke broek te vinden.
    Mijn gardarobe komt ongeveer alleen maar van Steps, dus als je daar in de winkel staat, weet je ook wat er ongeveer in mijn kast hangt.

    Schoenen: ik ben 1,6m en loop daarom alleen op hakken. Liefst laarzen of enkellaarsjes.
     
  16. zogelukkig

    zogelukkig Niet meer actief

    Wat grappig! Hier precies omgekeerd!

    Ik draag nooit pak(jes) of zakelijke kleding en hakken. Ik ben 1.80+ en heb juist heupen en een kont, haha! Voor mijn postuur 'slechts' cup D.
     
  17. adi

    adi Niet meer actief


    haha, zo zie je maar weer..
     

Deel Deze Pagina