jongen met poppen laten spelen?

Discussie in 'Peuter en kleuter' gestart door debster55, 22 apr 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. adi

    adi Niet meer actief

    Hier gaat het dat precies hetzelfde (ook 2 meiden en 1 jongen)

    Aldin is helemaal gek van K3. En hij heeft, net zoals zijn zusjes, een eigen poppenbuggy en een eigen pop. daarnaast wil hij perse een speldje in zijn haren als zijn zussen dat ook krijgen.
    Prima (alleen laat ik hem zo niet in de speeltuin lopen).

    En waarom zou een kind homo 'worden' van spelen met een pop? Het typerende aan een homo is nou niet dat ie babys verzorgt en voedt...
    En daarnaast, wat een bull opmerking..

    Gewoon doen!
    (hetzelfde geldt voor een keukentje, stofzuiger oid)
     
  2. Bri

    Bri Niet meer actief

    We willen toch zelf ook graag dat onze kerels hun steentje bijdragen in het huishouden en in de verzorging en opvoeding van de kinderen? (ik wel tenminste) Dan moeten wij er ook voor zorgen dat wij mannen opvoeden die dat zelf ook de normaalste zaak van de wereld vinden.

    Wat een ongelooflijke onzin, dat jongens niet met poppen zouden mogen spelen. Ik geloof eigenlijk niet dat ik goed vrienden zou kunnen zijn met mensen die er dat soort opvattingen op na houden, mij te bekrompen.

    Natuurlijk zijn er verschillen tussen mannen en vrouwen, en tussen jongens en meisjes. Maar die mogen ze van mij zelf ontdekken en bepalen, dat hoeft de buitenwereld niet voor ze te doen.
     
  3. ohmama

    ohmama Niet meer actief

    Ik las hier ergens dingen over homoseksueel 'worden', naar mijn weten kun je het niet worden maar ben je het gewoon, of je bent het niet.
     
  4. Vica86

    Vica86 Niet meer actief

    Mijn stiefzoon speelt ook het liefste met de poppen en kinderwagen van mijn dochter. Andersom is mijn dochter weer vele malen gekker op de duplo en lego van mijn stiefzoon en auto's moeten overal mee naartoe van haar..
     
  5. debster55

    debster55 Lid

    16 jul 2009
    40
    0
    0
    NULL
    NULL
    Allemaal reuze bedankt voor jullie reacties. Fijn om te horen dat ik niet de enige ben die er geen moeite mee heeft, maar..... afgelopen paasweekend was ik bij mijn ouders en gooide heel nonchalant deze discussie op tafel. Het commentaar wat ik erop kreeg was echt heel fel en absurd. Ik weet dat ik me er niks van aan moet trekken maar jee, ik merk dat ik het echt heel moeilijk vind om de reactie van anderen naast me neer te leggen. Het gevolg is dus dat ik vanmiddag in de Blokker stond waar ze echt leuke poppen met accesoires hadden ( niet eens zo heel duur) maar ik durfde echt niet! Ben je ook dertig en heb je een gezin...:)
     
  6. ikkelies10

    ikkelies10 Fanatiek lid

    31 jul 2007
    2.139
    0
    0
    thuiszorg
    noord-holland
    als je er echt zo tegen op ziet, koop dan een mooie pop met een jongens uiterlijk.
    je hebt ook hele mooie poppen met b,v blauwe kleding aan..

    ik vind het zulke kolder dat er jongens en meiden speelgoed is..
    mijn kinderen spelen met alles! keukentjes auto's poppen stofzuigers enzz

    mijn zoon heeft een maand lang elke dag met een knalroze stofzuiger door het huis gelopen nou ik vind het best!

    mijn dochter liep altijd met een pop in een poppenwagen over straat,dat werd natuurlijk grote ruzie want zoonlief wilde dat ook!
    nou ik heb er nog een poppenwagen bij gekocht pop erin en gaan met die banaan.
    dus nu lopen ze samen over straat met pop en poppenwagen.
    en is er nog nooit iemand die er wat over heeft gezegd hoor..
    en doen ze dat wel dan kan dat aan me kont roesten!

    ze ''moeten'' later nog zoveel dus laat ze gewoon lekker kind zijn en overal mee kunnen spelen zonder bang te zijn wat een ander ervan denkt!
     
  7. Vica86

    Vica86 Niet meer actief

    Ik wou vroeger perse een jongetjespop.. Heb dus ook echt een pop met iets meer tussen zijn beentjes dan een normale pop haha.

    Hij had ook stoere jongenskleding aan :D Nu is het 1 van de 2 baby's van mijn dochter en stiefzoon haha.
     
  8. MamaMarije

    MamaMarije Niet meer actief

    Jeetje zeg.... balen dat er zo gereageerd werd! En idd, je moet er eigenlijk maling aan hebben, maar ik kan me ook voorstellen dat het je niet lekker zit...
    Onze zoon heeft ook een pop, dat is zo'n aankleed-uitkleedpop. Met een ritsje, een knoop, klittenband, vetertjes, etc. etc. Die dus bedoeld is om dat mee te oefenen. Wie weet is dat dan een goede oplossing? Dat is niet echt een girly-girly pop, maar heeft ook nog functie!
    Lucas speelt er overigens nog maar weinig mee, is ook nog wat jong daarvoor, maar hij vind 'm wel erg leuk.

    Van mij had ie overigens ook prima een überroze babyborn pop mogen hebben, maar ik had toevallig een kortingsbon voor deze :D
     
  9. adi

    adi Niet meer actief

    Inderdaad erg dat zo belachelijk wordt gereageerd. waar gaat het dan over? ;)

    Maar je kunt het ook op een andere manier doen. neem je zoontje mee naar de winkel, en laat hem kiezen. Zo ben jij niet de schuldige ;)
     
  10. asia

    asia Nieuw lid

    1 mei 2011
    1
    0
    0
    NULL
    NULL
    Mijn zoontje van bijna 2 speelt ook graag met een pop.
    Hij doet er mee lopen en kroelen en geeft der zelfs te drinken.
    Ik vind het helemaal niet zo raar hoor ik vind het juist wel schattig:)
    Als een meisje met een auto speelt zeggen ze er niets van dus waarom zou een jongetje dat niet mogen toch??
    Liefs joanna
     
  11. clarike

    clarike Actief lid

    22 mrt 2006
    455
    0
    0
    Ha, dat zegt mijn broer ook! Toen de oudste pas bij hen logeerde en vroeg om rooibosthee in een roze beker sloeg hij helemaal stijl achterover:D
     
  12. Snoopy1983

    Snoopy1983 VIP lid

    11 feb 2008
    9.543
    4.729
    113
    Vrouw
    Zoals al veel gezegd gewoon doen! Ik heb een echt poppenmeisje maar op zn tijd kan ze ook heerlijk spelen met auto's en een garage hoor!;)
     
  13. Saskia78

    Saskia78 Niet meer actief

    @snoopy: hier ook een echt poppenmeisje.. maar ze had vanmiddag een botenracebaan in de zandbak gemaakt :)
     
  14. ylona25

    ylona25 Bekend lid

    8 mei 2008
    669
    0
    0
    hoogezand
    Mijn zoon heeft een poppenwagen met een jongens pop (blauwe kleren) en ook een poppenhuis. Hij vindt het helemaal geweldig. Mooi toch!

    Gewoon mee laten spelen!

    groetjes Ylona
     
  15. cindybaby71

    cindybaby71 Niet meer actief

    persoonlijk vind ik dit absoluut niet kunnen en begrijp dan ook heel goed de reacties van je familie.
    en meisjes die met autos spelen vind toch echt wel wat anders dan een jonge met een pop(laat staan een poppenhuis en de hele rompslomp)
    ik ben dan ook van mening dat als je een jongen zo opvoedt dat je het toch in de hand werkt dat hij later sneller een homo wordt dan als je dat niet zou doen, of tenminste een man wordt met echt vrouwelijke trekjes(lees homo)

    ps, ik wil hier verder geen reacties uitlokken,dit is mijn persoonlijke mening!
     
  16. Saskia78

    Saskia78 Niet meer actief

    @Cindy: toch is homosexualiteit volgens mij niet aangeleerd... En dan maakt het dus niet uit met hoeveel poppen er gespeeld word.
    En veel diersoorten doen het ook dus echt onnatuurlijk kun je het ook niet noemen.
    Kans op kleinkinderen daalt wel drastisch maar of dat nou zo erg is in ons overbevolkte postzegelformaatje...
     
  17. ikkelies10

    ikkelies10 Fanatiek lid

    31 jul 2007
    2.139
    0
    0
    thuiszorg
    noord-holland
    phoeee wat ben jij kortzichtig zeg!
    ben jij niet bang dat je kinderen zoveel plezier ontneemt..

    welke idioot heeft ooit bedacht dat poppen voor meiden is en auto's voor jongens? dan krijg je zulke kortzichtige personen in de wereld!

    als jou zoon of dochter nou homo-lesbisch word ga je jezelf dan afvragen wat je verkeerd heb gedaan? of hoe je het nog meer kan kunnen voorkomen?

    of ben je helemaal tegen homo's?
     
  18. cowgirl80

    cowgirl80 VIP lid

    28 jul 2010
    7.990
    6.741
    113
    zuid-holland zuid
    @debster als een pop misschien nog te hoog gegrepen is, zou je dan niet kunnen beginnen met een beer met kleertjes aan? Een beer kun je ook naar bed brengen, thee mee drinken, schone luier geven...
     
  19. kylain

    kylain Bekend lid

    7 mei 2008
    928
    0
    16
    Orthodontistassistente
    Zoetermeer
    Als ik Cindy mag geloven dan word mijn zoon homo en mijn dochter lesbisch...... En heb ik het zelf gestimuleerd:)Heb toevallig vandaag nog een dora set voor mijn zoontje gekocht ik zou lekker een pop gaan kopen voor je zoontje! Of inderdaad een beer met kleertjes!

    Zoek op google eens build a bear op daar Jan je hele leuke beren/konijnen enz kopen en ook kleertjes en attributen daarvoor!

    Mijn zoontje heeft zo'n konijn met kleertjes en daar is hij helemaal gek mee!
     

Deel Deze Pagina