Fiets voor winkeletalage: mag dat?

Discussie in 'De lounge' gestart door Chantico, 26 apr 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. tulip

    tulip Niet meer actief

    OMG, woon jij vlakbij ofzo???:D

    Ik snap wat je bedoelt, maar in veel winkels kom ik met veel spullen naar buiten, en mn dochter aan de hand dan wil ik hem toch vlakbij hebben hoor. Dan is van de van der ven naar de hema toch nog een stukkie.;)
     
  2. SushiLover123

    SushiLover123 VIP lid

    22 jul 2008
    18.631
    31
    48
    Nee hoor :) Maar mijn schoonouders wel :D

    Ik snap je punt. Is ook niet handig, 100 meter met kind en tassen. Maar dan ligt het er in ieder geval niet aan dat er te weinig voorzieningen zijn, want je kunt ook niet verwachten dat een gemeente om de twintig meter een plek voor fietsen faciliteert. Het is dan ook een stukje gemakszucht, om je fiets dichtbij te willen hebben. Maar de afstand tussen Van de Ven en 'Hair Magic Melissa' (lol, trouwens) op de hoek is maar 30 meter of zo ;)
     
  3. tulip

    tulip Niet meer actief

    Ik begon al meteen te denken, ken ik ze dan??:D

    nee, dat is wel zo, maar in bergen bv, heb je dus wel van die fietsklemmen om de paar winkels. Dat vind ik zo handig, dat ik het hier wel eens mis.
     
  4. SushiLover123

    SushiLover123 VIP lid

    22 jul 2008
    18.631
    31
    48
    Aja, ben nog nooit op de fiets naar Bergen geweest :)

    HH is een oud dorp hè, als zou de gemeente willen, dan was er nog weinig plaats zo op die smalle stoepkes ;)

    Ik vind het trouwens alsnog een gesjouw... als je met de auto bent en je staat op een parkeerplaats (bij ons heb je dus haast geen plekken langs de weg, maar meerdere parkeerplaatsen) dan moet je als nog de halve stad door met kind en tassen, omdat het centrum 'autoloos' is. Om nog maar te zwijgen van het tarief! Gelukkig heb ik sinds vorige week een fiets! :D
     
  5. Chantico

    Chantico Niet meer actief

    Dank voor de reacties, het is me toch een stukje duidelijker geworden. Scheelt weer piekeren tijdens het wandelen :D;)
     

Deel Deze Pagina