Gestopt met ac in oktober 2010, eerste kindje?

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Linn84, 2 nov 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Vstiertje

    Vstiertje Actief lid

    21 dec 2010
    218
    0
    16
    Vrouw
    Pedagogisch medewerker
    Noord-Brabant
    correctie: Uroloog ;)
     
  2. Rica

    Rica VIP lid

    16 mei 2008
    7.521
    105
    63
    Vrouw
    Mama en meer
    Boven de ijssel
    oef wel erg lang geleden hier te zijn maar ik zocht even een foto van jou linn, zag later dat je ze in je album hebt staan :)

    beetje laat maaro draak wat vreselijk, heb je nu medicijnen of?veel sterkte!

    Hoe gaat het verder met de rest eigelijk, jull, vstiertje ehh nog 2 toch (sorry hoor, dementerend :))
     
  3. Vstiertje

    Vstiertje Actief lid

    21 dec 2010
    218
    0
    16
    Vrouw
    Pedagogisch medewerker
    Noord-Brabant
    Hoi Allemaal,

    Hier gaat het zo zijn gangetje. Mijn vriend en ik moeten op de uitslagen van de operatie wachten voor we verder gaan... Op dit moment kleine pauze in onze kinderwens.

    gr
     
  4. Draak

    Draak Bekend lid

    31 mrt 2009
    675
    2
    18
    Ergens in NL
    He meiden,

    Daar ben ik weer..
    De miskraam is vorige week uit zichzelf begonnen.. moest later nog wel naar het ziekenhuis voor een na curretage maar het kindje is uit zich zelf gekomen..en mocht 's avonds weer met mn vriend mee naar huis.
    Was wel heftig allemaal..
    Nu wachten tot mn lichaam hersteld is en mn schildklier waarde's goed zijn en dan mag ik weer zwanger worden.
    Ben heel benieuwd hoe lang het zal duren.. maar is iets wat ik wel los moet laten.. want ben er erg mee bezig en ga daar geen antwoord op krijgen..op wanneer ik weer zwanger zal zijn.

    Vstiertje, wat jammer dat jullie even een pauze hebben!
    Een ernstige operatie?
    Of heb ik niet goed gelezen?

    Rica, hoe gaat het met je?
    Lang niet gesproken.. nou ben ik ook niet zoveel (of eigenlijk niet laatste weken) op ZP geweest..

    X
     
  5. Vstiertje

    Vstiertje Actief lid

    21 dec 2010
    218
    0
    16
    Vrouw
    Pedagogisch medewerker
    Noord-Brabant

    Mijn vriend is donderdag 2 weken terug geopereerd. Ze hebben 1 zaadbal weggehaald. Grote kans dat daar zaadbalkanker in zat.... We moeten nu dus op de uitslagen wachten en als alles goed is kunnen we weer verder met onze kinderwens.

    gr
     
  6. Draak

    Draak Bekend lid

    31 mrt 2009
    675
    2
    18
    Ergens in NL
    Wow!!! jeetjee dat moet schrikken geweest zijn!!
    Hoe zijn jullie/hij daar achter gekomen dan? of wil je dat liever niet zeggen?
    Hoe oud is je vriend?
    nou sterkte/beterschap voor je vriend! en ook voor jou natuuurlijk.. :)

    xxx
     
  7. Rica

    Rica VIP lid

    16 mei 2008
    7.521
    105
    63
    Vrouw
    Mama en meer
    Boven de ijssel
    ohjee vstiertje! Hoop dat jullie snel verder kunnen en alle uitslagen goed zijn!!!!

    Draak, ja nu moet je lichaam eerst weer de oude worden toch???
    maar begon je mk thuis? 13+4 dagen is natuurlijk al goed te zien lijkt mij, pff niet niks nee! Hoop dat jullie snel weer verder kunnen, beetje raar gezegt maar je snap me wel toch. Vind het altijd moeilijk reageren zeker omdat ik het echt kl* vind voor jullie en omdat je de 12 weken voorbij was. Dan denk je toch dat het wat "veiliger" is.

    Met mij gaat het verder wel goed, vind het beetje raar om dat nou hier uitgebreid neer te gaan zetten ;)
     
  8. Draak

    Draak Bekend lid

    31 mrt 2009
    675
    2
    18
    Ergens in NL
    He Rica,

    Jaa het is zoo moeilijk!
    We hadden de week ervoor nog een echo gehad met een kloppend hartje waarop alles goed was!
    We hebben 3 echo's gehad waarop het hartje klopte.. de combi test was goed.. dus eindelijk konden we ademhalen.. en tuurlijk weetje dat het altijd kan gebeuren.. maaaarrrrr... daar hou je echt geen rekening meer mee als je 3x een kloppend hartje hebt gezien..
    Kan ook echt boos worden als mensen met dood doeners al die zin komen.. van jaa je weet het, het kan altijd gebeuren:x pfff..

    Het is idd thuis begonnen.. had nog geen medicatie.. het is uit zich zelf begonnen.. ik had de maandag een afspraak gemaakt bij een gynaecoloog voor die maandag erna en die dinsdagochtend gebeurde het..
    Ik ga van de week mn bloed laten prikken en dan hoor ik het weer van mn schildklier.. en als die goed is willen we er weer voor gaan.. (heb me gelijk aangemeld bij een andere huisarts want anders krijgen we dat gezeur weer over mn waarde's enzo)
    lichamelijk gaat het wel beter dan vorige week.. maar geestelijk ben je er nog erg mee bezig..
    wat ik moeilijk vind is dat alles zo weer normaal is er om me heen (sommige wat verder van me af) paar meiden zwanger zijn.. dus dat is wel moeilijk.. want zij gaan straks bevallen en ik niet.. iig niet in september.. maar mis. 2012?
    Leef nu nog in mn eigen wereldje.. niet heel veel mensen om me heen.. echt geen behoefte aan..
    komt straks wel weer..

    Ik snap het wel hoor dat het lastig is om te reageren of wat te zeggen..
    vind het wel fijn dat het met jou en linn goed gaat.. dit wens je niemand toe..
    Straks melden Vstiertje en ik ons (weer) bij de groep.

    X
     
  9. Vstiertje

    Vstiertje Actief lid

    21 dec 2010
    218
    0
    16
    Vrouw
    Pedagogisch medewerker
    Noord-Brabant

    @draak: Ik leef heel erg met je mee..woorden schieten soms tekort..

    @Rica: we zijn er achter gekomen doordat een van de ballen van mijn vriend in korte tijd erg gegroeid was en ik vond dat niet goed. Maar mijn vriend is eigenwijs dus heb lang moeten praten voordat hij naar de dokter ging. Bij de HA werd hij gelijk doorgestuurd naar het ziekenhuis voor een Echo. Nadat hij die gehad werd gezegd dat hij de volgende dag bij de Uroloog moest komen om 2 uur. Wij daar heen. Uroloog zei gelijk dat gaan we snel opereren en nog voor we weggingen was de afspraak voor de dag erna gemaakt. Zijn bal moest eruit. Ik vroeg gelijk hoe het zit met onze kinderwens ed... Hij zei dat kijken we daarna wel... Met 1 bal kan het ook gewoon...

    Donderdags is zijn bal verwijdert en vrijdag was hij toen weer thuis. Dat is donderdag al weer 2 weken terug....

    We hebben goede hoop en zijn gevoel voor sex ed komt ook weer terug... Het is ook al weer 2 keer gelukt om te klussen dus ik ben erg blij... Alleen ik verwacht niet dat het raak is maar als het raak zou zijn (het was afgelopen zaterdag en zondag dat we geklust hebben en vandaag is mijn ei) zou dat het grootste wonder voor ons zijn, we zien het wel...

    Eerst maar op de uitslagen wachten. De 26e moet hij nog onder een ct-scan en dan de 27e krijgen we alle uitslagen.

    Dat is het wel zo'n beetje ;)

    xx
     
  10. Rica

    Rica VIP lid

    16 mei 2008
    7.521
    105
    63
    Vrouw
    Mama en meer
    Boven de ijssel
    yep met 1 bal is het zeker mogelijk...kijk maar naar mij en mn zusje ;) ;)
    maar kan me voorstellen dat het even schrikken is!

    ja draak echt klote... ik snap wat je bedoelt, als het 3 keer goed is en je steeds verder bent denk je daar gewoon niet bij na..en ik vind ook niet dat je dat moet doen nee. Ik denk dat het wel mee zal blijven spelen mocht je weer zwanger raken. Maar gewoon veel praten en hopen dat je snel weer een posi test mag hebben hoe gek dat ook klinkt.

    Ik ga zo weer de nacht in maar jeetje wat was het afgelopen nacht een drama zeg! ik slaap ook slechter en dat kon ik vanmorgen merken. 9 uur sliep ik nog niet... kan dan zoooo kwaad worden op mezelf!

    volgens mij moeten we de rest weer even wakker schudden want we waren met meer hier toch? ik was dit topic ook weer vergeten hoor ook omdat er weinig in werdt gepraat maar eigelijk ook wel jammer.... dus dames meld u ;) :D
     
  11. Linn84

    Linn84 Fanatiek lid

    2 nov 2010
    3.489
    1
    38
    Hai hai,

    Jeetje, Stiertje, wat schrikken zeg! Hopen dat de uitslagen goed zijn!

    Draak, ik stuur je morgen even een berichtje terug hoor. Ben net twee dagen weg geweest met het werk en ben helemaal aan de latten... ;)

    Liefs en welterusten!
     
  12. Vstiertje

    Vstiertje Actief lid

    21 dec 2010
    218
    0
    16
    Vrouw
    Pedagogisch medewerker
    Noord-Brabant

    Het was idd ff schrikken maar we gaan er goed mee om... Zijn positief genoeg..

    gr
     
  13. Draak

    Draak Bekend lid

    31 mrt 2009
    675
    2
    18
    Ergens in NL
    Hoi hoi,

    hoe gaat het hier??
    Linn is goed hoor.. maakt niet uit..:)
    Hebben jullie plannen voor komende dagen?
    Ik ga morgen high tea'en met een vriendin.. is zo'n actie van pickwick.. ben benieuwd..:)
    zondag hebben we een paasbrunch.. en maandag ga ik als het mooi weer is met mn vriend even wat leuks doen.. zijn we wel even aan toe!
    En dinsdag ga ik voor het eerst weer een keer werken..daarna ben ik weer vrij..
    Ik hoor wet wel of jullie plannen hebben..

    Rica hoe ging het werken trouwens? het werd zwaarder nu toch.. omdat je ook slecht slaapt..

    nou meiden,
    Een fijn weekend!

    Liefss
     
  14. Rica

    Rica VIP lid

    16 mei 2008
    7.521
    105
    63
    Vrouw
    Mama en meer
    Boven de ijssel
    ja ik slaap ontzettend licht en wordt snel wakker of kan slecht in slaap vallen... dat maakt het lastig voor nachtdienst!
    verder gaat het goed hier...morgen babykamertje kijken en moet echt een positierok. leek wel alsof ik mn opgezwollen zwemband nog omhad :) dus mijngewone spijkerrok zit loeistrak. alleen 79 euries voor een simpele spijkerrok pfffffff gekkenwerk!

    al plannen voor maandag!??? ik ga werken...naja ben optijd vrij!
     
  15. Draak

    Draak Bekend lid

    31 mrt 2009
    675
    2
    18
    Ergens in NL
    Hee meiden,

    Hoe gaat het?
    Hebben jullie nog wat leuks gedaan?
    Rica, hoe ging het werken?
    druk?
    En nog geslaagd voor een spijkerrokje?

    Vandaag ben ik met mn vriend naar het strand geweest.. weer even lekker samen er uit.!
    Uiteraard alleen zonnen in korte broek en shirtje want voor de rest mag ik het water nog niet in en moet zeggen dat ik het er even moeilijk had om alleen in kort broekje te zitten met bikinie topje aan.. :(
    Zou nu wel beetje buikje hebben.. iig anders dan dat die nu is.. dus shirtje aan gehouden..
    Zaten er naast ons 3! meiden die zwanger waren en het over van alles hadden.. pfff..

    Ik heb vandaag voor het eerst ovulatie testen besteld.. ik ben er zo mee bezig of het straks wel lukt en we niet mis klussen..
    Mn vriend was er mee eens dat als dit mij rust geeft we dit doen..
    Wel erg fijn!
    Moet nog wel wachten tot het vloeien gestopt is.. af en toe heb ik nergens last van en dan ineens weer een dag..:( hoop dat het snel klaar is.. kunnen we verder..

    Vind het nog steeds erg moeilijk.. ga morgen voor het eerst werken.. zie er een beetje tegen op.. omdat er vragen gesteld gaan worden.. ik weet wel dat ik het aan moet geven als ik het er niet meer over wil hebben.. maar ik ben daarna toch wel weer alleen.. dus alle tijd om er aan te denken..:(!
    Gelukkig ben ik daarna weer vrij.. kan ik weer in mn eigen wereldje kruipen..
    Kijk hier ook af en toe rond voor meiden die hetzelfde hebben meegemaakt.. maar zie dan allemaal bestaande clubs.. vind dat altijd beetje moeilijk om daar bij te komen.. die zijn al zo lang aan het kletsen met zn alle.. en sommige zijn al zwanger.. maar merk wel dat ik de behoefte heb om het er over te hebben.. en dingen wil weten..
    Mis. toch maar een topic openen..?!

    Nou meiden, Fijne avond!
    Sorry dat ik jullie hiermee opzadel met al mn verdrietige verhalen.. :( maar vind het fijn om met jullie te kletsen.. omdat we elkaar vanaf het begin kennen van dit clubje..

    Xxx
     
  16. Vstiertje

    Vstiertje Actief lid

    21 dec 2010
    218
    0
    16
    Vrouw
    Pedagogisch medewerker
    Noord-Brabant
    Hee meiden,

    Hier gaat het zo zijn gangetje... Komen 2 spannende dagen aan. Vanmiddag hebben we de ct-scan en morgen alle uitslagen...

    We hebben een paar drukke dagen achter de rug.. Ik heb net even 2 uur gewerkt omdat er in eerste instantie niemand zou zijn op het KDV. De andere dagen ben ik vrij. Vrijdag en zaterdagochtend moet ik nog ff werken en dan is het weekend. ;)

    Draak ik hoop dat het lukt het werken en dat je er niet te veel mee geconfronteerd wordt.

    xxx
     
  17. Draak

    Draak Bekend lid

    31 mrt 2009
    675
    2
    18
    Ergens in NL
    Vstiertje,

    Hoe ging de scan vanmiddag?
    Hoop dat alles goed gaat.. en de uitslagen morgen ook goed zijn!!

    @ allen,
    Ik ben vandaag wezen bloed prikken..jaja ging het formulier halen en maar meteen wezen prikken.. (bij mn nieuwe huisarts zit de poli voor bloedafname op dezelfde afdeling.. ) ben weer trots op mezelf!;)
    Ben erg benieuwd naar mn waarde's!
    Deze zouden nu helemaal niet goed moeten wezen.. ik kan donderdag bellen of de uitslag er al is en anders vrijdag..ben benieuwd!
    Fijne avond meiden,

    Liefss
     
  18. Rica

    Rica VIP lid

    16 mei 2008
    7.521
    105
    63
    Vrouw
    Mama en meer
    Boven de ijssel
    Hey draak
    ja snap ik!! Is ook niet niks, je bent dat al een tijdje bezig met "voorberijden", je denkt de gevarenzone voorbij te zijn en dit verwacht je gewoon niet! En dan is het er niet meer, nou dat is ook niet te bevatten maar praat je er in je omgeving ook veel over?
    Als je het fijn vind om erover te praten zou ik idd gewoon een topic openen. Het is ook erg lastig om ergens tussen te komen, in het begin probeerde ik het nog wel maar later wist ik niet eens meer wie of wat etc.
    Dus je hebt wel een beetje kunnen genieten van het strand ondanks alles?
    Het was erg mooi weer, vast ook druk? ik hou er niet van om mannetje aan mannetje te zitten dus strand midden in zomer vind ik niet zo heel leuk!

    hoe gaat het met de rest!??? suuz?? jull?

    vstiertje hopen op een hele goede uitslag!!
     
  19. Vstiertje

    Vstiertje Actief lid

    21 dec 2010
    218
    0
    16
    Vrouw
    Pedagogisch medewerker
    Noord-Brabant
    Hee meiden,

    We zijn vanochtend bij de Uroloog geweest. Mijn heeft idd zaadbalkanker gehad.. Het was een milde vorm. Het is wel helemaal verwijdert. Doordat het deze vorm van kanker is en dat speciaal schijnt te zijn, wordt zijn dossier maandag door een commissie van meerdere artsen besproken en dan wordt besloten wat de nabehandeling gaat wezen voor mijn vriend.

    Dinsdag moet mijn vriend weer bellen. Dan weten we meer. We hebben wel al een spermaonderzoek aan gevraagd..We willen wel graag weten of dat het met die ene bal zeg maar gewoon in orde is ;)

    Tot snel

    xx
     
  20. Draak

    Draak Bekend lid

    31 mrt 2009
    675
    2
    18
    Ergens in NL
    He Vstiertje,

    jeetje.. vind het heftig hoor allemaal!!
    Weet niet zo goed wat ik moet zeggen..
    Wanneer kunnen jullie de spermaonderzoek doen?
    Ik hoop voor jullie dat alles goed is en dat je als alles achter de rug is snel zwanger mag raken!

    Xxx
     

Deel Deze Pagina