Ze was wel zenuwachtig he? Ze trok de hele tijd zo'n mondje... En die ring... leuk dat gestuntel, maakt het ietsje menselijker. Ik vind dat gezing en dat gepreek toch wat stijfjes hoor.
Harry is wel een prins! Alleen geen eerste troonopvolger. Oh wauw...ik vond het supermooi, en die jurk ook! Maar inderdaad was ze heel erg zenuwachtig...haar mond was helemaal vertrokken. Maar logisch ook!
Is dat niet verplicht? Het Britse koningshuis is toch lid (en de koningin zelfs hoofd) van de Anglicaanse kerk.
't Is wel weer heerlijk christelijk he! Zouden ze dit nu echt leuk vinden? Ik ga maar stofzuigen, vind het wel mooi geweest.
Ik begin er wel steeds meer van overtuigd te raken dat Harry niet één van zijn vader is. Hij lijkt helemaal niet op charles, zelfs niet een beetje! Die middletons hebben ook allemaal hetzelfde hoofd!