*snelle zwaai* Kwam alleen even spieken hoe het met Vera en madeliefje ging... Madeliefje Super goed nieuws!!! Ben helemaal blij nu!!!! Nu lekker gaan genieten! Vera Gelukkig ook weer wat beter! Tot later meiden...
@FF, gelukkig weer normale proporties inderdaad! Mooie buik!! En ook nog heel slank hoor!! @Nemo, kan me voorstellen dat dat een dubbel gevoel is. Ik denk dat ik de mijne ook nooit weg zou doen. Maar tja...ik heb er geen hihi.
WHAHAHAHAHAHAHA lief van je maar nee, slank gaat echt niet op met 79 kilo hihihihi wat ben je toch een lieverd Maar gelukkig wel weer normaal Hier nog een foto van links nu en rechts mijn gasbolletje een paar dagen geleden Toch wel een verschil he!!
@Finn: ik bedenk me gewoon dat ik er niks meer aan heb... Is wel van waarde natuurlijk, maar hangt eerlijk gezegd alleen maar in de weg. Vind het ook mooi als mensen hem soms bij een paspop aandoen, maar daar heb ik de ruimte niet voor. En kan ik wel goed gebruiken. Ligt er ook aan wat ik er voor kan krijgen hoor.. Gister heel eigenwijs al een test gedaan, negatief natuurlijk.. Ga er niet meer vanuit dat het raak is, ook gezien mn temp, maar wie weet, we wachten af..
Ben het met Rasp eens, slank hoor. Je mag nooit meer zeuren over gewicht... 79 kilo is voor mij 12 jaar geleden, toen was ik 17 (okee, ben ook 1,87m maar toch..)
Ja dan is het misschien wel een goed idee. Maar het lijkt me vreselijk! Knap van je hoor!!! Enne gewicht: Ja maar ik ben maar 1,68!!! Dat is wel een verschilletje he En op mijn 17e woog ik 52 kilo, dus voor mij is dit best wat hoor Maar ik ben tevreden hoor!! Ik klaag niet, maar slank hihihi zo heeft niemand mij meer genoemd sinds 5 jaar
Dank u Je hebt me vast alleen gezien op mn trouwfoto's, toen was ik ook wel op mn best.. Hahah Ja, ben wel lang, en krijg ook van iedereen wel het commentaar dat ik niet megadik ben, het zit allemaal verdeeld zeg maar, maar ben wel echt veeeeeel te zwaar. Jammer, niks aan te doen Oh, shit, er is wel iets aan te doen
@FF, nou ik ben 1.75 en ben ben momenteel 78 kilo. Voor de zwangerschap van Vera woog ik 68 kilo maar ik heb van de zwangerschap heel wat kilo's overgehouden. Ik was altijd rond de 63 kilo maar toen werd ik door veel mensen ook wel dun genoemd en dat vind ik ook niet echt een compliment hoor. Ik vind dat je er goed uitziet in ieder geval en het woord dik komt niet in mij op!
Ik durf niet eens te zeggen wat ik weeg... Typisch gevalletje zware botten denk ik. Toen ik 15 was woog ik al 80 kilo, maar was toen echt super slank, gewoon maat 36. Maar op die leeftijd vond ik dat mega-dik, al mn klasgenootjes hadden kindermaat 164 ofzo. Nou, dan je raden wat ik nu (bijna 15 jaar en een zwangerschap later) weeg..
Nemo, gewicht is niet belangrijk, in die zin dat het aantal kilo's niet altijd iets zegt. Als jij tevreden bent met jezelf dan is het goed en als je gezondheid maar niet op het spel staat natuurlijk. Mijn zusje weegt haar hele leven al best veel terwijl ze een mooie slanke vrouw is dus het gewicht zegt niks.
Jij weet iemand wel echt op te kikkeren he meid! Zit echt met een glimlach van oor tot oor hier Maar ik vind jou wel heel slank hoor!!