Vanmorgen deurwaarder op de stoep!

Discussie in 'De lounge' gestart door Samba25, 29 apr 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. tulip

    tulip Niet meer actief

    dat zou kunnen, maar volgens mij zijn wij maar heel doodnormaal verzekerd, ik bedoel geen superpolis ofzo. We hebben de tot 26 jaar verzekering van cz, ik weet wel dat je voor kraamzorg en dat soort dingen extra krijgt. Net als bij de 50+ dat je dan korting krijgt op rollators.:D
     
  2. Engeltje1

    Engeltje1 Niet meer actief

    Ja dat klopt. Daar kom je gewoon niet onderuit.
    Voordat het uit handen word gegeven zijn er al zo'n 5 à 6 brieven verstuurd.

    Je moet gewoon altijd reageren
     
  3. Amfy

    Amfy Niet meer actief

    wat ik nu even niet snap,

    je hebt van de kraamzorg meerdere brieven gehad.

    en nu is er een deurwaarder geweest. maar deurwaarders sturen ook eerst nog brieven voordat ze over gaan op dagvaarding
    heb je daar ook niet op gereageerd?
     
  4. Carlien

    Carlien Fanatiek lid

    23 feb 2010
    2.133
    1
    36
    Twente
    Ik heb een dagvaarding ontvangen. Wat moet ik doen?
    Om de gerechtelijke procedure te voorkomen, kunt u tot 1 dag voor de zittingsdatum nog betalen. Het totale bedrag (inclusief dagvaardingskosten en salaris gemachtigde) dient dan aantoonbaar bij ons bijgeschreven te zijn. Indien u het niet eens bent met de vordering, kunt u op de aangegeven datum verschijnen, en aangeven waarom u het niet eens bent met de vordering. Mocht de rechter u in het ongelijk stellen, dient u tevens alle proceskosten te betalen. Stelt de rechter u in uw gelijk, wordt uw schuldeiser veroordeeld in de gerechtelijke kosten.

    De dagvaardingskosten zijn voor dit bedrag ± €125,-. En die zul je idd ook moeten betalen, net zoals het salaris tot nu toe van de deurwaarder (,incassokosten en de hoofdsom). Dit staat allemaal als het goed is in de dagvaarding. Maar toch bespaar je daar veel geld mee en dat kun je dus nu gewoon nog betalen. Ze kijken op de dag van de zittingsdatum in een betalingslijstje of het geld binnen is. Zo niet dan ben je te laat, maar als dit wel zo is, hebben ze geen zaak tegen de debiteur, omdat die heeft betaald. En moeten ze zeer wss zelf de proceskosten betalen. Dus vandaar..

    Ik zou er niet aan beginnen, meestal wint de debiteur niet. Vooral niet als je 2 jaar geen actie hebt ondernomen.

    Gr.
    Carlien
     
  5. lin80

    lin80 Fanatiek lid

    7 apr 2008
    2.798
    1
    0
    Maar als ik het zo even bereken, dan heb je toch ook alleen een rekening van het aantal uren wat je afgenomen hebt.

    21 uur kraamzorg x 3,90 per uur = 81.90
    als het dan idd 37 euro aan incassokosten zijn, dan kom je op
    118.90 euro, dus dat is bijna het bedrag wat je nu moet betalen.
    Als je alles had moeten betalen, dan zou je op veel meer uit moeten komen.
     
  6. Carlien

    Carlien Fanatiek lid

    23 feb 2010
    2.133
    1
    36
    Twente
    #46 Carlien, 29 apr 2011
    Laatst bewerkt: 29 apr 2011
    118,90 + dagvaardingskosten + salaris gemachtigde=?? Staat in de dagvaarding precies (want ik weet bijna zeker dat ik iets ben vergeten, kom er alleen niet op.. Hormonen;))

    Dus ze had toch echt beter kunnen betalen, want nu kom je denk ik rond de €250,- uit.. Maja.. daar kun je nu ook niks meer mee..

    Gr.
    Carlien
     
  7. pnirmal

    pnirmal Niet meer actief

    Ik lees dit zo.

    Denk ts dat je gewoon moet betalen wel lang hoor 2 jaar geleden al.

    Daarbij ik heb 5 dagen(2 dagen ziekenhuis inverband ks) kraamzorg gehad 8 uur per dag en mijn eigenbijdragen kreeg ik vergoed van de verzekering aanvullende verzekering. Dat was gewoon top. Geregeld.
     
  8. zonnetjes

    zonnetjes Fanatiek lid

    19 aug 2006
    3.079
    1
    0
    drenthe
    en die deurwaarders staan ook niet zomaar ineens op de stoep, daar gaan ook wel wat briefjes van de deurwaarder aan vooraf. dan heb je die ook genegeerd...
     
  9. Samba25

    Samba25 Fanatiek lid

    22 okt 2008
    2.082
    0
    0
    Zuid Holland
    Dat heb ik ook gezegd. Ik heb niet meer gereageerd, ik weet dat dat niet slim is.
     
  10. mamaatjevan5

    mamaatjevan5 VIP lid

    30 sep 2007
    5.584
    2
    38

    nou ik kwam dus ook op deze berekening uit dus vraag mij af of TS uberhaubt wel iets betaald heb of zijn dit de uren kraamzorg dat je niet heb gekregen, want dan zou ik inderdaad even het zorgenforumulier opzoeken dan sta je sterker, als je nooit iets heb betaald dan zijn dit die uren die je wél heb gehad en zul je die uiteraard moeten betalen ( ik kwam op zelfde berekening uit en dan komen die 21 uur overeen + incasso kosten)
     
  11. Knuf de Konijn

    Knuf de Konijn Actief lid

    19 jun 2009
    499
    0
    0
    NULL
    NULL
    Tja, inderdaad, je had beter toen het bij een incassobureau lag of daarvoor al beter je bezwaar kunnen indienen. Ik denk niet dat je heel sterk staat omdat je nooit gereageerd hebt. Je kan natuurlijk nog bezwaar indienen en hopen dat ze een compromis sluiten over de uren dat je wel zorg gehad hebt. Maar ik geef je niet veel kans.
     
  12. stampertje

    stampertje Fanatiek lid

    24 okt 2007
    3.086
    19
    38
    Mama
    Een dorpie
    Nou ik snap er niet zo veel van je hebt 2 jaar geleden een rekening gekregen van 112 euro voor kraamzorg en je hebt niet betaals omdat je te weinig uren had. 3 uur is idd wel weinig maar je moet gewoon betalen voor de uren die je hebt gekregen. Weet niet hoeveel het nou geworden is maar inieder geval veel meer als 112 Als het voor moet komen komt er volgends mei ook nog eens een euro of 300 bij
     

Deel Deze Pagina