Voorjaar 2011 gaan voor 1e kindje!!!

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by Vlinder1983, Apr 9, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Vlinder1983

    Vlinder1983 Bekend lid

    Nov 15, 2010
    681
    47
    28
    Female
    O super dat het gelukt is met de bank! En dat in die drukte haha! Heb kleding gekocht, verder zijn we naar de badkamerzaak geweest, maar hebben ons alleen georiënteerd.

    Tja je weet maar nooit, maar ga er echt niet vanuit hoor. Over ongeveer 3 weken begint onze eerste officiële ronde. Moet er trouwens wel steeds om denken dat ik het foliumzuur niet vergeet in te nemen. Inmiddels al 2 keer te laat ingenomen. Wachten duurt dan inderdaad lang he? Maar hopen dat je snel ongi wordt.

    Hoe gaat het met de andere meiden? Puck, jij gaat deze week toch met vakantie?
     
  2. Lentekind

    Lentekind Fanatiek lid

    Feb 5, 2011
    4,974
    2
    38
    We blijven dames, allemaal weer lekker gehopt haha. Wat moet je anders met al die vrije dagen ;)

    Ik had gister nog lekker vrij en ben vandaag weer begonnen met werken. Het was maar een ochtendje dus dat valt mee. Nu nog 2 dagen en dan is het vakantie. Heerlijk hoor.
    Zijn er nog mensen met plannen voor Koninginnedag?

    Over die foliumzuur pillen moet je inderdaad goed nadenken volgens mij. Ben je gestopt met je ene pil, moet je nu die andere niet vergeten haha

    Zie dat het bij jullie, Ladys en Vlinder, nog spannend kan zijn de komende dagen. Wie weet ben je nu al zwanger, zou toch een mooi cadeau wezen!
     
  3. Vlinder1983

    Vlinder1983 Bekend lid

    Nov 15, 2010
    681
    47
    28
    Female
    Haha ja daar zijn vrije dagen zeker goed voor!

    Heerlijk Lentekind, dat je nog een extra dag vrij was! En over 2 dagen is het bij jullie al schoolvakantie, wat een leven! Gaan jullie nog weg in de meivakantie?

    Inderdaad, moet er echt weer aan wennen om dagelijks foliumzuur in te nemen. Ben natuurlijk al een jaar van de pil af, dus zit niet meer in het ritme. Verwacht er zelf er zelf niks van hoor deze keer, aangezien we een week na mijn ei hebben geklust. Bij jou schiet het ook al aardig op en dan mag de pil ook bij jou de prullenbak in joehoe! :D
     
  4. ladys1987

    ladys1987 Fanatiek lid

    Jan 24, 2009
    1,522
    0
    0
    Flevoland
    hoi meiden!
    ik vergeet vaak de foliumzuur in te nemen...beetje beter op letten;)

    oww vakantie! heerlijk hoor...ik wil ook! helaas moet ik nog een paar maandjes wachten tot ik vrij kan nemen.

    Ik ben een beetje grieperig...hoop dat het snel over is. Morgen nog een dagje werken en dan lekker weekend.
    Hoe is het met iedereen? Drukke week?
     
  5. Lizzy14

    Lizzy14 Niet meer actief

    Dag meiden,

    Ik spiek even mee vanuit Engeland. Ik mis het warme weer in Nederland. Het is hier niet zo mooi als thuis.

    Ik vergeet ook regelmatig foliumzuur in te nemen. Misschien toch maar eens die Zwanger Worden pillen gaan proberen.

    @Ladys: ik zie dat je al 4 dagen overtijd bent? En nog helemaal niets? Spannend hoor!!

    De hele afgelopen week had ik een erg goed gevoel maar nu heb ik barstende koppijn en beginnen mijn borsten pijn te doen. We gaan dus toch gewoon met zn tweetjes op vakantie.

    Meiden geniet van het mooie weer en veel plezier op Koninginnedag!!

    Tot gauw!
     
  6. ladys1987

    ladys1987 Fanatiek lid

    Jan 24, 2009
    1,522
    0
    0
    Flevoland
    Hoi Puck! hier is het ook niet zo'n mooi weer hoor! Tenminste hier regent het momenteel...;)

    4 dagen ja maar mijn cyclus is blijkbaar niet elke maand hetzelfde. Ik heb 2 testen gedaan maar negatief. Dus echt afwachten tot de duivels zich aandienen! Ik hoop dat ze snel komen..kunnen we er echt voor gaan!

    je weet maar nooit puck...misschien komen jullie met z' 3tjes terug:D! In ieder geval lekker genieten van jullie vakantie!
     
  7. Lizzy14

    Lizzy14 Niet meer actief

    Thanks meis, maar dat is pas juni ;) zit nu voor mijn werk in Engeland. Ook leuk hoor, maar heb meer zin in de vakantie hihi

    Dat is ook niet eerlijk zeg! Wel overtijd en dan niet positief testen. Hopelijk heb je straks een prachtige eerste ronde en hoef je je daarna 8 maanden niet meer met testen en nod's bezig te houden!

    Dat hoop ik trouwens voor ons allemaal!! :D
     
  8. Lentekind

    Lentekind Fanatiek lid

    Feb 5, 2011
    4,974
    2
    38
    oehhh Engeland....leuk om even de bruiloft mee te maken van het koninklijke paar!

    Ik stop trouwens een maand eerder met de pil.
    (8 mei dus al:$) Zo heb ik even langer de tijd om aan mijn lijf te wennen als hij het weer zelf moet gaan doen ;)

    Jullie nog wat leuks meegemaakt?
     
  9. ladys1987

    ladys1987 Fanatiek lid

    Jan 24, 2009
    1,522
    0
    0
    Flevoland
    #109 ladys1987, Apr 28, 2011
    Last edited: Apr 28, 2011
    @puck: ow juni pas...hihi. Voor nu ook niet vervelend werken in Engeland!

    @lentekind: Ik ben bewust 3 maanden eerder gestopt met de pil. ik heb toch 9 jaar de pil gebruikt en was erg benieuwd naar mijn eigen cylcus. Die is niet helemaal iedere maand gelijk maar ik mag denk ik tot nu toe niet klagen. dus ik denk wel een goed idee om nu al wat eerder te stoppen!

    @ all: ik ben ongesteld geworden. Nu weet ik alleen niet zo goed hoeveel dagen ik nu moet aanhouden...hebben jullie een idee? gewoon 28?
     
  10. Lentekind

    Lentekind Fanatiek lid

    Feb 5, 2011
    4,974
    2
    38
    Je moet toch altijd je langst durende cyclus aanhouden?
     
  11. ladys1987

    ladys1987 Fanatiek lid

    Jan 24, 2009
    1,522
    0
    0
    Flevoland
    ow oke....misschien moet ik dat maar doen anders ga ik weer op dag 29 testen :) en dag 30...en dag 31 omdat ik 'overtijd' ben terwijl dat dus niet het geval is.

    Eindelijk weekend! Ik ben er wel aan toe...morgen met mijn nichtje haar oude speelgoed proberen te verkopen dan kan ze met haar centjes weer wat nieuws uitzoeken. Ben benieuwd hoelang ze het vol gaat houden (ze is 3 jaar). Wat gaan jullie doen?
     
  12. Vlinder1983

    Vlinder1983 Bekend lid

    Nov 15, 2010
    681
    47
    28
    Female
    Goedemorgen!

    Hoe gaat het met jullie? Hebben jullie gisteren nog Koninginnenacht gevierd? Ik ben gisteren niet meer de stad in geweest. Ga vanmiddag even kijken wat er te doen is. Als het gezellig is weet ik nog niet hoe laat het vanavond gaat worden. :D
    Ik heb trouwens een tijdje geleden een pendel aangevraagd en heb gisteren antwoord terug gekregen. In juni zal ik (volgens de pendel) zwanger raken van een meisje! Zat gisteren met een glimlach van oor tot oor achter de computer, maar ik weet wel dat ik me er niet teveel op mag verheugen. :) Maar we zullen het straks zien!

    Ladys hoe is het nu met je? Ben je weer beter? Gelukkig dat je ongesteld bent geworden, hoewel zwanger nog leuker was geweest! :) Je kunt toch het gemiddelde aantal dagen aanhouden bij je banner?

    Lizzy14 Dat is niet vervelend om voor je werk in Engeland te zitten. Heb je naast het werk ook nog veel vrije tijd? Nog veel meegekregen van de Royal Wedding gekte? Je hebt je naam veranderd zie ik. Ik dacht al, wie is dat? :p

    Lentekind, ik zag het al aan je banner dat je eerder bent gestopt! Mij lijkt het ook goed om je lichaam een tijdje te laten ontpillen. Toch hoor je ook wel eens dat je juist extra vruchtbaar bent vlak nadat je gestopt bent met de pil.

    Fijne Q-day allemaal!
     
  13. Lentekind

    Lentekind Fanatiek lid

    Feb 5, 2011
    4,974
    2
    38
    Hoi, ik ben nu nog niet gestopt met de pil hoor Vlinder. Nog 8 dagen:D Ik moet zeggen dat mijn geplande versnelling van een maand nu begint door te dringen en goed is. Eerst dat ik het bedacht had en dat mijn vriend het goed keurde had ik zoiets, jeetje, dat is al over 1,5 week hhaah. Nu wen ik wel aan het idee.

    In die pendels geloof ik niet zo. Ik vind dat maar vaag. Hoe kan een vreemde van een afstand een pendel over je uitspreken? Andere paranormale dingen (lang niet alle) geloof ik vaak wel. Maar ach, het is met pendelen toch grappig om te kijken of het klopt in juni haha

    Jullie ook een fijne Koninginnedag. Wij gaan zo te stappen!
     
  14. Vlinder1983

    Vlinder1983 Bekend lid

    Nov 15, 2010
    681
    47
    28
    Female
    Ik lees net mijn stukje terug. Bedoelde dat ik aan je banner zag dat je eerder gaat stoppen met de pil. Weet wel dat je nog niet gestopt bent :p

    Ik heb ook geen idee of pendelen echt werkt, maar vond het wel grappig er 1 aan te vragen. Vestig mijn hoop ook niet op een pendel hoor, daar ben ik te nuchter voor. We zullen het allemaal wel zien.

    Nu komt alles echt snel dichtbij! Het wordt nu toch wel spannend vind je niet? Veel plezier straks!
     
  15. ladys1987

    ladys1987 Fanatiek lid

    Jan 24, 2009
    1,522
    0
    0
    Flevoland
    hoi hoi!

    @puck-->lizzy! je hebt je naam aangepast! ik moest ook even goed kijken hihi

    @vlinder:ik ben gisteren nergens meer naar toe gegaan. Vandaag met mijn kleine nichtje op de vrijmarkt gestaan (is echt helemaal niks voor mij maar zij had enorm veel plezier). ze heeft voor 60 euro verkocht. Kan ze toch weer wat moois voor terugkopen.

    @lentekind....het gaat nu wel snel he! ik vond het heel erg spannend om te stoppen. Nog even..

    @ all: Ik heb nu maar 32 dagen aangehouden. Anders test ik op dag 29..30...31 hihi. Nu wel er echt voor gaan wil ik het ook zo graag...hoop echt dat we van de zomer allemaal zwanger zijn!
     
  16. princess25

    princess25 Niet meer actief

    @ all Ook ik heb geen koninginnennacht gevier. Wij hadden gisteren een bruiloft ver weg, dus waren erg laat thuis.
    Vandaag zijn wij Amersfoort in gegaan met vrienden. Was zeer geslaagd met dit weer, wel natuurlijk lekker druk.

    @ vlinder, toch spannend dat pendelen hoor! Ook ik geloof er niet 100% in, maar je weet het maar nooit. Bij mij heeft ze in mei een jongen gependeld. We wachten af, zal natuurlijk super zijn!

    @ Lizzy, dat ik wennen een andere naam! Maar we zijn weer op de hoogte.

    @ Lady's, ik zal voor je duimen dat je van de zomer zwanger raakt, alle kleine beetjes helpen, niet?
     
  17. ladys1987

    ladys1987 Fanatiek lid

    Jan 24, 2009
    1,522
    0
    0
    Flevoland
    @princess: leuk een bruiloft....was het een mooie bruiloft? En een pendel voor mei...nou ben benieuwd!

    Vlinder had ook al een pendel! ik weet niet zo goed of ik in de pendels geloof maar het is natuurlijk wel leuk om zoiets te horen! En spannend of het uitkomt.
     
  18. Lentekind

    Lentekind Fanatiek lid

    Feb 5, 2011
    4,974
    2
    38
    Ik was gister wel heerlijk in de stad geweest en Koninginnedag gevierd. Het was niet druk maar net mooi. Het was erg gezellig en nu kan het nog ;)

    Hebben jullie nog (leuke) plannen vandaag? Ik ben nu nog voor mijn opleiding bezig en ga straks nog gewoon een dagje heerlijk relaxen. Wel moet het huis hier nog op orde worden gebracht maar ja, dat zijn dingen tussendoor.
     
  19. brotherbear

    brotherbear Niet meer actief

    Jeetje wat hebben jullie veel gekletst!!

    Ik hoop dat jullie allemaal een lekker Qweekend hebben gehad!
     
  20. Vlinder1983

    Vlinder1983 Bekend lid

    Nov 15, 2010
    681
    47
    28
    Female
    @ All: Ben met Koninginnedag de stad in geweest. Eerst geshopt :) en daarna een terrasje gepakt. 's Avonds nog uit eten geweest, maar we hebben het niet erg laat gemaakt. Inmiddels ben ik trouwens ongesteld geworden. Er was dus (zoals ik al vermoedde) niks aan de hand. Nu kan ronde 1 echt beginnen!

    @ Ladys: Leuk dat je met je kleine nichtje op de vrijmarkt hebt gestaan. Daar geniet je dan wel van als ze plezier heeft! Ik hoop ook dat we straks allemaal zwanger de zomer in gaan!

    @ Princess: Hoe was de bruiloft? Ik weet ook niet of ik in pendelen geloof, maar je weet maar nooit! En voor jou is er voor mei een jongen gependeld? Ik ga voor je duimen!

    @ Lentekind: Haha dat zei ik ook al tegen mijn vriend: Nu kan het nog, volgend jaar moeten we misschien een oppas regelen :).

    @ Brotherbear: Welkom hier! Je bent ook begonnen met ronde 1 lees ik. Spannend! En over een paar dagen mag je al testen. Ben benieuwd! Heb je ook een leuke Koninginnedag gehad?
     

Share This Page