Jonge (aanstaande) mama's

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door yasmine04, 1 mrt 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Tetje0885

    Tetje0885 Actief lid

    17 apr 2009
    490
    0
    16
    Hoi allemaal,
    In juli verwachten wij de derde, ik ben dan 25. Dus ik was ook vrij jong zwanger. Als je weet wat je wilt, dan weet je het toch!!! Niet iedereen is hetzelfde. Vroeger was het normaal. Tegenwoordig willen veel vrouwen eerst een carriere of langere relatie. Ik moet zeggen: ik heb geen spijt van mijn beslissing om vroeg met kinderen te beginnen. Het is waar dat je wat vrijheden moet inleveren, maar je krijgt er zoveel voor terug. Doe wat je hart je ingeeft!
     
  2. brotherbear

    brotherbear Niet meer actief

    Ik moet toch zeggen dat ik het heerlijk vind al die jonge (aanstaande) mama's. Dan begrijp je elkaar tenminstee =)..

    Hoe is het met het testen, zijn er al meiden op roze?
     
  3. jipje

    jipje Fanatiek lid

    9 feb 2011
    1.452
    96
    48
    idd vind het ook leuk, je begrijpt elkaar en je kan alles tegen elkaar zeggen :) heb vanmorgen getest trouwens, maja te vroeg natuurlijk, maar zag echt een heeeeeel licht streepje, echt een tuurstreepje, maja ga maandag nog een keer testen en anders gewoon op mijn nod.
     
  4. linny16

    linny16 Lid

    27 apr 2011
    6
    0
    0
    NULL
    NULL
    ik hoop het voor je!! :) ik zal voor je duimen.
    maar nou moet ik zeggen dat als ik ongesteld wordt ik alleen de 1ste dag net voordat ik ongesteld wordt even een urutje krampjes heb en daarna nergens meer last van hebben.
    dit is echt knagerig vervelden krampen de hele dag door, echt heel vervelende, als dit ovulatie krampen zijn dan vind ik dit niet echt fijn zo elke maand, haha dan maar hopen dat het gauw raak is hihi, over 7 dagen mag ik testen!! jij ook zag ik? cool ik ben benieuwd!
     
  5. Lizzy1986

    Lizzy1986 Fanatiek lid

    22 feb 2011
    4.230
    28
    48
    Vrouw
    Noord-Brabant
    Omowit bluh :p
     
  6. twinny2002

    twinny2002 Fanatiek lid

    27 feb 2011
    1.694
    0
    0
    -
    jha ik was de laatste keer 12 dagen over tijd en een paar keer getest uiteindelijk toch ongi geworden;) dus ik heb deze cyclus ook op 33 dagen gezet maar kan best zijn dat het dus eerder komt.. afwachten;) hopelijk komt de ongi helemaal niet haha
     
  7. MICH18

    MICH18 Fanatiek lid

    12 apr 2010
    2.667
    658
    113
    Vrouw
    Hehe dames...
    weer een stukje bij gelezen!
    Heb het heeeel druk gehad met mijn nieuwe job.. Wat me verder wel bevalt hoor!! Alleen vandaag vond ik het een vreselijke dag! Maarja... Op het moment aan het wachten tot vriendlief thuis arriveert... ben benieuwd... zit ik hier wat alleen! Echt stom!!
    Ik ben nog steeds ongi.. echt super irritant! Ben het deze maand wel erger dan de andere maanden.. maar goed denk dat dit te maken heeft met mijn lange cyclus deze maand! weet trouwens nog steeds niet goed mijn nod te plannen...:$ Ook ben ik er nog niet over uit, om veilig seks te hebben of niet.. hihihi.. mijn hartje zegt ervoor gaan.. maar mijn verstand zegt wacht nog effe! beetje tegenstrijdig dus!!
    Ohja, de dames die ik nog niet heb gependeld.. en wel willen gependeld worden.. omdat ik dit las hihi.. die mogen mij een berichtje sturen met de naam en datum erin.. en wat ze willen weten!! onthou.. ik doe het wel voor de LOL he! Dus heb ik nog niet veel gependeld.. liefs....
     
  8. pheline

    pheline Fanatiek lid

    15 dec 2010
    1.455
    0
    0
    hey meiden,

    hoe was jullie koninginnedag???

    hier beetje over het dorp gewandeld met mn buuf en buurman. was wel gezellig maar nu gelukkig weer lekker thuis..
     
  9. twinny2002

    twinny2002 Fanatiek lid

    27 feb 2011
    1.694
    0
    0
    -
    hoi sheena wij hebben rommel verkocht op de vrijmarkt nu moe haha;) wel heerlijk weer geweest
     
  10. brotherbear

    brotherbear Niet meer actief

    Het klinkt mij zo bekend.. er wel of niet voor gaan. Ik heb alleen de mazzel dat ik per augustus een vast contract krijg, dus die twijfels waren bij mij weg. Daarnaast had ik ook zoiets van, elke maand die het langer duurt, verwijt ik mezelf misschien straks wel dat ik er niet voor ben gegaan op het moment dat het kon..
    Het enige minpuntje is, als het raak is, dat ik nog moet verhuizen. Maar daar slaan we ons dan ook wel weer doorheen!!

    Als ik jou een berichtje stuur voor een pendel is alleen mijn voornaam en geboortedatum genoeg? Wil graag anoniem blijven op het forum verder dus ik leg dan alleen een pendel verzoek bij jou neer.

    Ben trouwens blij voor je dat je het leuk hebt op je werk! Wat doe je voor werk als ik vragen mag?
     
  11. brotherbear

    brotherbear Niet meer actief

    Klinkt goed, ik was vrijwilliger bij een evenement bij ons in de streek. Lekker de hele dag buiten!
     
  12. jessica86

    jessica86 Lid

    6 jul 2009
    76
    0
    0
    NULL
    NULL
    aaah lizzy :( maar ook nog geen onge! dus wat niet is kan nog komen:D
     
  13. jessica86

    jessica86 Lid

    6 jul 2009
    76
    0
    0
    NULL
    NULL
    en bedoel ik wel een positest!:$
     
  14. brotherbear

    brotherbear Niet meer actief

    Lijkt mij logisch dat je dat bedoelt ;)
     
  15. Lizzy1986

    Lizzy1986 Fanatiek lid

    22 feb 2011
    4.230
    28
    48
    Vrouw
    Noord-Brabant
    Nog steeds niks hiero.. Gisteren ongelofelijke stemmingswisselingen.. Ben op een gegeven moment maar naar bed gegaan omdat ik mezelf zo in de weg zat .. En mn vriend werd er natuurlijk ook niet echt happy van :D Ben soms zo duizelig dat ik omval.. echt heel vervelend :(
    Mar goed ik denk nog steeds dat mn lijf me ontzettend voor de gek houdt. Heb ook geen testen meer in huis, is maar goed ook want anders had ik er al 10 gedaan waarschijnlijk :p
     
  16. Zustertje2015

    Zustertje2015 Fanatiek lid

    10 mrt 2011
    2.682
    0
    36
    Spannend! Wanneer heb je voor het laatst getest?
     
  17. Lizzy1986

    Lizzy1986 Fanatiek lid

    22 feb 2011
    4.230
    28
    48
    Vrouw
    Noord-Brabant
    Plus steken in mn borsten en gevoelige tepels.. Niet constant maar gisterenavond weer heel erg..
    Heb vrijdag voor het eerst en laatst getest ..
     
  18. brotherbear

    brotherbear Niet meer actief

    Maar lizzy, kan het niet zijn dat je ongi uitblijft omdat je behoorlijk wat bent afgevallen?

    Hoop natuurlijk voor jou dat het komt door dat je zwanger bent, maar gewichtsverlies kan ook van invloed zijn..
     
  19. Lizzy1986

    Lizzy1986 Fanatiek lid

    22 feb 2011
    4.230
    28
    48
    Vrouw
    Noord-Brabant
    Ja I know daar hou ik me ook wel aan vast.. En daar was ik ook van overtuigd tot je weer kwaaltjes gaat voelen :p

    Loop mezelf gewoon weer gek te maken.. Zit nu ik overtijd ben weer in babymodus :p
     
  20. brotherbear

    brotherbear Niet meer actief

    haha dat klinkt zo bekend.. denk dat dat aanstaande mama eigen is.. haha.
     

Deel Deze Pagina