April 2011 mama's Deel 3

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Musty, 28 feb 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. cvm1985

    cvm1985 Fanatiek lid

    2 aug 2010
    3.692
    32
    48
    woehoe 5000 dus nu hahaha

    Ging hartstikke goed bij de bbq met Liv, 60cc gedronken uit een flesje (gekolfde melk) en anderhalf uur later lekker aan de borst gedronken. Papa was beretrots dat ie Liv voor het eerst een flesje kon geven, ontroerend gewoon! Ik vond het wat moeilijker, beetje tegennatuurlijk maar goed, madame moet er toch aan wennen. Verder alleen maar geslapen, na de bv bleef ze wakker, wel heel tevreden maar ben toch lekker naar huis gegaan een kwartietje erna. Zit nu heerlijk met mn poppekind op de bank, ze is klaarwakker.

    @Lachen, hier ook een lachebekkie, sinds een paar dagen echt bewust als ik tegen dr praat. Zo schattig!!!
     
  2. Musty

    Musty VIP lid

    2 jul 2008
    10.414
    0
    36
    hier alles gelijkvloers dus ze horen zoiezo alles sneller
    we laten niks eigenlijk tuurlijk geen keiharde muziek ed maar gewoon leven, ons meis heeft altijd door alles heen geslapen... mits de buren...
    als ik denk dat louise-faye luidruchtig genoeg is om hm wakker te krijgen zeg ik sssst baby slaapt en gaat ze (nog wel) mee fluisteren
    maar ook hij zal gewoon moeten wennen aan de geluiden

    hier ook geen clusteravond *klopt af*

    fijn dat de bbq goed ging cvm :) hier ligt ons beertje te suffen in znwipper op massage stand :p ga zo lekker t bed bivakeren en met ons manneke kroelen

    ik had gister ook een flesje gekolfde melk mee voor de zekerheid........ maar hij pakte hm niet lekker (vond t zonde weg te moeten gooien) maar we hebben alsnog wat weg kunnen gooien naast dat wat er naast ging... kregen advies van cb om te starten met oefenen met 1x p/w zeker bv in fles te geven
     
  3. Chantico

    Chantico Niet meer actief

    #5003 Chantico, 1 mei 2011
    Laatst bewerkt door een moderator: 1 mei 2011
    Nee, je moet vooral dingen doen die ook voor jou als mama belangrijk zijn. En dan wel goed opletten hoe het uitpakt en evt. voortaan anders doen. Maar je kunt niet altijd maar preventief dingen niet-doen. Beter uitproberen en de grenzen opzoeken, zodat jullie allebei tevreden blijven, dan altijd maar voor veilig kiezen en er zelf aan onderdoor gaan. Plus dat het voor een kindje denk ik ook goed is om - natuurlijk voorzichtig! - stapje voor stapje te leren 'de buitenwereld' in te gaan. Gewoon heel goed opletten en je kindje steeds beter leren kennen. Misschien doet ze het wel hartstikke goed!

    Geweldig! Ik wist niet meer met welke leeftijd dat ook al weer was, maar kan binnenkort dus al zijn! Cool, dat maakt zoveel uit in het gevoel echt 'contact' te maken met je kindje!

    Sneu dat ie zo verkouden is! Ik heb geloof ik wel eens gehoord dat ze tot 1 jaar geen eucalyptusgeur kunnen verdragen, te sterk voor de longen. Weet het niet meer zeker, maar wilde het toch even noemen ;)

    Het maakt vind ik wel verschil of je je kind wegbrengt 'omdat het moet' (bijvoorbeeld naar het kdv omdat je moet werken) of 'omdat je iets extra's gaat doen' (bijvoorbeeld een avondje uit met z'n tweetjes). Dat laatste is superbelangrijk, maar niet verplicht en daarom voelde ik me daar toch altijd ietsje sneller schuldig over. Terwijl een kind het juist hartstikke leuk kan vinden met een oppas...

    Ik heb nooit bijzonder stil gedaan als onze dochter in bed lag. Ze slaapt vrij diep volgens mij, want wordt niet snel ergens wakker van. En als ze nog wakker is, dan blijft ze rustig in bed liggen zonder op ons/mij te reageren. Weet niet of het haar karakter is of dat ze dat zo geleerd heeft omdat ik nooit echt extra stil heb gedaan. (Wel een beetje natuurlijk ;))
    Oh, zie nu dat je het andersom bedoelt :D Voor Nathan doen we ook zeker niet extra stil. Wel als m'n vriend en ik 's avonds met z'n tweeën op de bank zitten en Nathan slaapt in de box of op schoot, dan gaan we opeens zitten fluisteren ;) terwijl ik juist merk hoe fijn het is als een kindje een beetje 'ongevoelig' is voor omgevingsgeluid. Dus ik zou me niet weerhouden door een slapende baby om m'n peuter naar bed te brengen. Hier wordt vrolijk op het bed gesprongen en gekeet terwijl Nathan net lekker ligt te slapen in z'n wiegje. Als ie straks een duidelijker slaappatroon krijgt, gaan we daar misschien wel anders mee om, bedenk ik me nu, maar nu nog niet.

    Wij gaan ook deze week beginnen met oefenen met het flesje. Het is dat ik er voor moet kolven (stom gedoe), anders zou ik dat best regelmatig willen doen. Geeft mij meer bewegingsvrijheid en maakt m'n vriend minder afhankelijk van mijn aanwezigheid. Wilde het toch zeker wel twee keer in de week gaan oefenen de komende tijd. Ken teveel verhalen van kindjes die even de fles pikten maar uiteindelijk gingen weigeren!
     
  4. Saona

    Saona Fanatiek lid

    24 jun 2006
    4.529
    640
    113
    Wat mij betreft kunnen we naar de mama's hoor, ik sluit me daar wel weer aan :)

    Wel ook ff de lijst meenemen, op welke pagina staat die eigenlijk???
     
  5. Saona

    Saona Fanatiek lid

    24 jun 2006
    4.529
    640
    113
    Wel ff een linkje naar het nieuwe topic hoor dames, anders kan ik het weer niet vinden ;). Ik ga plat, ben weer helemaal uitgeteld. Wie duimt er voor mij dat de kleine vannacht zin heeft om te komen???

    ;)
     
  6. luckey

    luckey VIP lid

    16 feb 2010
    5.129
    0
    0
    overdag houden we ons ook niet rustiger als ze slaapt in de box maar savonds is ze vaak wat hangeriger en meestal blijft ze dus ook onder tot wij naar bed gaan. gemakzucht.
    vanaf morgen wil ik dat gaan veranderen dat ik haar op vaste tijden. (ochtenslaap, middagslaap en vanaf de voeding van 6 ongeveer) boven in bed ga leggen.....
    hoe doen jullie dat????
     
  7. bramtim

    bramtim Fanatiek lid

    1 feb 2008
    2.107
    0
    36
    update: borstontsteking zet niet door gelukkig dankzij veelkolven en masseren. Bijkomend nadeel: productie loopt giga terug. tHeb nog 240 cc in vriezer maar kan het niet bijgekolfd krijgen. KV heb ik in huis en ik ben bang dat het einde BV is hier en dat vind ik vreselijk.
    Probeer hem nu ondanks de hevige pijn vanwege de spruw toch elke anderhalf uur aan te leggen. Hopen dat we dat redden.
    Iemand tips?
     
  8. Me2

    Me2 VIP lid

    30 mei 2006
    6.888
    0
    36
    Hier vanaf morgen elke dag een flesje afgekolfde melk. Mijn oudste was een flessenweigeraar en daar heb ik absoluut niet nog een keer zin in! Bij mijn dochter ook vanaf 4 weken elke dag flesje afgekolfde melk gaan egevn en die heeft altijd super uit de fles gedronken naast de borst toen ik weer ging werken.
     
  9. Vica86

    Vica86 Niet meer actief

    Ik heb tussendoor steeds wat gelezen dus weet niet veel meer.

    @Bramtim, hier geen advies sorry.. Sterkte ermee, hopelijk krijg je de productie nog omhoog.

    @Saona, mijn duimen draaien hoor!

    @Luckey, ik ben van plan dat pas echt wat later te doen. Weet nog niet wanneer. En de 1e buitenvoeding.. lijkt me toch vreemd haha, maar jij bent het gewend he. ;)

    @Cvm, super dat het zo goed gegaan is met Liv tijdens de BBQ.

    @Slaapzak, ik heb 2 slaapzakjes van de prenatal maat 60.
    Prenatal - Slapen - Slaapzakken - Prenatal
    Ik zie dat ze ook andere hebben van maat 60. Echt de ideale slaapzak voor pasgeboren baby's.

    @Topic, maakt mij niet uit waar we kletsen. Zolang Saona maar lekker gezellig mee blijft kletsen he, ookal zouden we overgaan naar de mama's. Dan gaan we alsnog met zijn allen.

    Uhm,.. sorry dames, meer weet ik echt niet meer :).

    Hier een goede dag gehad. Vince heeft wel behoorlijk last van krampjes. Morgen maar weer starten met infacol. De voedingen zijn super gegaan. 4 keer 150+5 en de laatste fles (waar hij gisteren 225 cc gedronken heeft binnen 1 uur) 180+6 gemaakt.
    Gisteren zat hij op 900 cc en vandaag dan op 860 cc. En dat ondanks de grote fles savonds.
    Dus als hij het hier goed op blijft doen dan laat ik het ook zo.

    Net ook diverse berekeningen gemaakt voor werk en opvang enzo. Heb nu een beter inzicht om een goede keuze te maken. Het valt mij allemaal nog erg mee.

    Morgen niet veel in de planning.

    Jullie nog plannen morgen?
     
  10. bramtim

    bramtim Fanatiek lid

    1 feb 2008
    2.107
    0
    36
    Vica, wat een mooi bericht dat het goed gaat met Vince en de fles. Super dat je gewoon op je eigen gevoel vertrouwd. Ik duim dat hij het zo goed blijft doen en dat de krampjes snel weg gaan.

    Plan vandaag: in bed liggen en baby heeeeel veel aanleggen oh en daarnaast koffie en thee verzorgen voor de werkmannen die hier de poorten komen plaatsen vandaag. En dadelijk even naar de HA omdat manlief het flesje medicatie tegen de spruw om heeft laten vallen.
     
  11. Vica86

    Vica86 Niet meer actief

    @Bramtim, Balen van dat flesje zeg! Zul je altijd zien. Hopelijk krijg je de productie weer helemaal goed op gang door het vele aanleggen.

    Hier, wederom een nacht van 8 uur. Lijkt helemaal perfect te gaan allemaal. Vandaag niet veel in de planning.
     
  12. cvm1985

    cvm1985 Fanatiek lid

    2 aug 2010
    3.692
    32
    48
    Goeiemorgen,

    bramtim: Balen van je productie zeg, hopelijk werkt het vele aanleggen vandaag. Geeft de rugbyhouding geen verlichting tijdens het voeden? Was bij mij wel zo toen ik harde schijven in mn borst had, en kan helpen om meerdere houdingen te proberen zodat je borst op meerdere manieren gestimuleerd word om melk aan te maken. Succes in ieder geval!

    Plannen vandaag: Zo voor het eerst naar het cb...ben zo benieuwd wat mijn meissie weegt! Twee weken terug woog ze 3320, ik gok nu toch zeker boven de 3800 gram!
    Daarna even een bakkie doen op mn werk en beeb even showen natuurlijk. Kan er vanaf nu maar beter af en toe heen gaan anders wil ik straks helemaal niet meer :p Gelukkig heb ik daar alles bij de hand voor Liv, toch handig werken op een babygroep!
     
  13. luckey

    luckey VIP lid

    16 feb 2010
    5.129
    0
    0
    Bramtim... goed plan vandaag. Wat CVM ook al zei, ik zou zeker even verschillende houdingen aanleggen, zodat ook alles goed leeggedronken wordt.
    verder zelf ook veel drinken he!!! Wat heb je tegen de spruw?? Nystacine??? (of zoiets), dit raadde de huisarts nl af (vanwege het gedoe) en zij adviseerde gentiaanviolet, krijg je wel een blauwe mond van (baby dan he) maar werkt wel super snel.
    Hopelijk werkt het!!!!!!

    CVM.. veel plezier bij cb, ben benieuwd wat ze is bijgekomen.
    Ik mag morgenvroeg gaan en dan weten we wat ze op 1 week tijd is bijgekomen. Vorige week was ze immers 630 gram sinds de laatste weging.... spannend altijd he.

    Hier... rust rust rust, kwam vanmorgen mijn bed niet uit....
    Doe alleen stofzuigen en wat opruimen, we zijn sems speelgoed het uitsorteren dus daar ga ik maar eens goed mee aan de slag. Woonkamer (speelhoek) wordt anders ingedeeld zodra het aquarium weg is. Dat staat nu nl in de weg.....
     
  14. luckey

    luckey VIP lid

    16 feb 2010
    5.129
    0
    0
    Vica... vergeet ik het nog haha. Super dat het dus werkt met op vraag voeden bij de fles. Wist niet eens dat dat kon, moet je nagaan wat voor leek ik ben op fv gebied.
    Wat de kosten voor opvang betreft, hier valt het ook wel mee, vooral omdat ik dalijk hopelijk geen bso meer nodig hebt en je korting krijgt bij 2 kids op de opvang. Zie het weer wat rooskleuriger in voor 2012....
     
  15. Vica86

    Vica86 Niet meer actief

    @Cvm, succes bij het cb vandaag. Volgens mij mag ik volgende week pas:(. Liv is vast goed gegroeid :D.

    @Luckey, speelgoed sorteren, moet ik ook echt eens doen. Ik heb ook enorm veel wat gewoon naar de rommelmarkt kan ofzo. Ik heb geloof ik 4 bakken vol en een grote vuilniszak en een verhuisdoos vol met speelgoed. En dat van 1 kind van nog geen 2!!! Moet maar eens flink inkrimpen. Ook Vince heeft dat allemaal niet nodig straks.

    Wbt het werken, het is waarschijnlijk niet haalbaar om die opleiding te gaan doen. Dit jaar zou het uitkomen, maar volgend jaar niet meer.
    Ik kan het beste 8-16 uur gaan werken zonder oppas nodig te hebben. Dan komen we niet iets beter uit maar volgend jaar veel beter.


    Ik ga nog even uitzoeken wat de mogelijkheid is voor een andere optie die ik altijd leuk gevonden heb. Dat is de kinderopvang. Wellicht kan ik gastouder gaan worden. Huisje is groot genoeg in ieder geval en goed kindvriendelijk te maken. Mooi speelveld voor de deur. En dan heb ik zowiezo ook geen oppas nodig.
     
  16. Chantico

    Chantico Niet meer actief

    Goed zo dat de borstontsteking in de kiem gesmoord lijkt! Wel balen van je productie. Kun je niet zo snel mogelijk een lactatiekundige inschakelen? Zou ik echt doen als je het zo vreselijk vindt als de bv zou stoppen. Sterkte meis!
    Oh, bedenk me nog één ding dat misschien kan helpen: ik had bij mijn dochter moeite met kolven om de melk eruit te krijgen. Kreeg geen goede tsr bij een kolf. Heb toen met een neusspray de tsr opgewekt elke keer voor het kolven en zo kreeg ik veel meer uit m'n borsten. Mocht je een dergelijk probleem hebben, dan kan die spray misschien uitkomst bieden (syntocinon als ik het me goed herinner).
     
  17. Musty

    Musty VIP lid

    2 jul 2008
    10.414
    0
    36
    goeimorgen!

    @ bramtim dikke knuff hoop dat t goed opgang komt!

    @ chantico... t is geen gewone eucalyptus ;) maar die van zwitsal


    hier handen vol
    onze meis is op boevenpad, yay voor de pueterpubertijd

    ga nu ons manneke voeden
     
  18. Chantico

    Chantico Niet meer actief

    Musty, haha oké dan zal het wel babyproof zijn :D

    Was er hier niet iemand die tijdens de zwangerschap last had van haar holtes en de tip had gekregen om tijgerbalsem/vicks of zoiets tussen haar tenen te smeren? Wie was dat en wat moest er ook al weer tussen die tenen? :p Bij mijn augustus2008topic is een zieke hoogzwangere die misschien baat heeft bij zoiets.
     
  19. Saona

    Saona Fanatiek lid

    24 jun 2006
    4.529
    640
    113
    Aaaarrrrrggggg ik ben het zo zat :x! Ik dacht vanmorgen toen ik wakker werd meteen aan de vk bellen om te vragen of ze niet vandaag al kan strippen... maar ik ben inmiddels gekalmeerd en wacht toch maar tot woensdag ;). Ik ben misschien een beetje een muts maar ik vind het strip-idee toch niet zo geweldig. Hij wil niet... Hij wil er nog niet uit, zal daar dan geen reden voor zijn? Moet ik hem dan gaan pushen eruit te komen omdat ik er klaar mee ben?

    Ik wordt wel steeds meer een muts :)
     
  20. Vica86

    Vica86 Niet meer actief

    Tja, wellicht wilt hij wel maar pakt jouw lichaam de signalen nog net niet genoeg op.
    In zo'n situatie helpt strippen.

    Strippen zal zeker niet helpen als jouw kleine nog van plan is om lekker te blijven zitten. Dan heb je wel een echte inleiding nodig.

    Dus daar hoef je niet bang voor te zijn.
     

Deel Deze Pagina