Buitenbaarmoederlijke zwangerschap ???

Discussie in 'Miskraam' gestart door Kweenie, 28 jan 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Tina85

    Tina85 Fanatiek lid

    16 nov 2010
    1.501
    0
    36
    Whaa mar! Wat spannend zeg. Gezellie met z'n allen op het wachtbankje :D En hopelijk allemaal een ticketje voor een roze wolk :)
    Je temperatuurkaartje ziet er veelbelovend uit. In ieder geval veel duidelijker dan het mijne... Ben benieuwd wat de testen uitwijzen!
     
  2. Mar76

    Mar76 Actief lid

    4 mrt 2011
    223
    107
    43
    Zuid-Holland
    Zeker gezelli, en zo'n ticket wens ik ons allemaal heel snel toe!!!
    pff, nu na de lunch voel ik me niet zo lekker en enorm opgeblazen. Zou het dan toch, of houdt mijn lichaam me lekker voor de gek....
    nog een paar uurtjes werken en dan testjes kopen :D. En lekker weekend natuurlijk!
     
  3. Kweenie

    Kweenie Fanatiek lid

    12 aug 2006
    3.199
    1
    38
    Dus morgen testen Mar? Heel veel succes alvast!
    Oeh Tina, jij ook morgen? Of nee, 1 mei he! Nieuwe maand.....
    Dan Moi nog...en Juulzon en.... man, ik word bijna jaloers dat ik niet op het wachtbankje zit (bijna....maar nog niet helemaal). En Roos, hoe zal het met haar zijn? Heb haar laatst nog even een PBtje gestuurd (tsja, als ik dan niet zwanger mag zijn dan speel ik hier wel de moederkloek) maar nog niets op vernomen.

    Dit weekend wel even vertellen he? Hoe het met het testen gaat.
    En verder heel erg genieten van t weekend en hopelijk mooi weer!

    x Kweenie
     
  4. MaJo1976

    MaJo1976 Actief lid

    31 jan 2010
    151
    0
    16
    Zuid-Holland
    @Khanzi, meid heel veel sterkte. Kreeg tranen in mn ogen toen ik het berichtje van Kweenie las. Je krijgt het wel enorm voor je kiezen de laatste tijd. Dikke knuf voor jou.

    @Moi, Tina & Mar, super spannend bij jullie. De duimen draaien.

    @Mar, het opbouwen op het werk gaat goed. heb deze week 3 uurtjes per dag gewerkt en ga volgende week naar 4 uur. Als dat goed gaat wordt ik de week erop (9mei) voor 50% beter gemeld en dan nog een week later vollledig beter gemeld. Tis in ieder geval erg fijn om op mn eigen groep te zijn. Ook de kids zijn elke dag weer superblij om me te zien als is het dan maar voor even.

    @RRRROOOOOOSSSSSSSSSSS, waar ben je. Is alles goed met je????

    @Kweenie, speel jij hier maar de moederkloek hoor. Helemaal niet erg. Hoe gaat het verder met je. Al helemaal gewend aan je nieuwe coupe?

    @Juulzon, je ei ook gevonden gelukkig. Tis echt druk op het wachtbankje:)

    @Danabelle, hoe gaat het met jou?

    @hier, ook nog op het wachtbankje, ben sinds dinsdag wel weer aan het tempen en mn temp stijgt heel netjes (36,7 2x 36,8 en vanmorgen 36,9). Merk verder niet veel. Tepels zijn wel gevoelig en sinds een dag of 3 knelt mn bh 's-avonds, af en toe wat steekjes in mn buik of bij mn schaambot. Maar heb echt geen flauw idee of het raak is of niet. Zal gewoon geduldig moeten afwachten tot dinsdag/woensdag. Kan het gelukkig wel redelijk goed van me af zetten. Dat is ook de reden dat ik de afgelopen dagen niet zo veel heb gereageerd. Lees wel elke dag ff snel bij maar probeer het zo veel mogelijk te laten rusten.

    Jullie nog plannen voor het weekend. Wij hebben morgen eerst een verjaardag en dan nog ff de stad in. Waarschijnlijk gaat mn vriend ook de tuin afmaken want we hebben vandaag de laatste planken binnen gekregen. Zondag gaan we naar mn schoonzus en zwager want mn jongste nichtje wordt zondag 1 jaar:).

    In ieder geval allemaal fijn weekend.
    X
     
  5. moi78

    moi78 Fanatiek lid

    19 jul 2010
    4.213
    0
    36
    Op deze aardkloot!
    hahahaha ik heb gisteren met mijn stomme kop getest natuurlijk ovu was met een lijntje heb er een dippie tegenaan gegooid... was er gisteren heilig van overtuigd dat ik wat zag, nu twijfel ik, maar als ik met mijn ogen knipper zie ik een dun lijntje haha
     
  6. Tina85

    Tina85 Fanatiek lid

    16 nov 2010
    1.501
    0
    36
    Tja, ik vermoed dat ik 2 weken geleden op zaterdag of zondag mn ei heb gehad. Ik wou morgen gaan testen...maar ik durf niet goed...ben bang voor een nega resultaat...dan zou mn cyclus weer langer zijn. Heb nu nergens last van...
    Blèèèh, denk dat ik maar naar bed ga...
     
  7. Tina85

    Tina85 Fanatiek lid

    16 nov 2010
    1.501
    0
    36
    :(:(:( negatief....
    Zoals ik al dacht...geen ongi, geen posi test, maar wel weer een nog langere cyclus. :(

    Fijne koninginnedag allemaal
     
  8. Mar76

    Mar76 Actief lid

    4 mrt 2011
    223
    107
    43
    Zuid-Holland
    Balen Tina :(. Ook hier helaas negatief.... en mijn temp was ook weer wat lager. Mijn cyclus is dus ook langer dan normaal.
    Ik blijf toch nog een beetje hopen op een positieve test voor ons, en zo niet dan moet onze ongi gewoon zo snel mogelijk komen.

    Ik ga snel douchen en Koninginnedag vieren, veel plezier vandaag!
     
  9. moi78

    moi78 Fanatiek lid

    19 jul 2010
    4.213
    0
    36
    Op deze aardkloot!
    balen tina... knufffff
     
  10. khanzi

    khanzi Lid

    5 feb 2011
    81
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hallo dames.


    sorry dat ik ff niet geweest ben, maar zit er hele maal door heen..afgelopen dinsdag kwam me( EX ) vriend er mee dat geen gevoel me voor me had, en hij heb zijn spullen gepakt en is gegaan..
    dit naar een relatie van 5 jaar, ik heb geprobeert te praten met hem maar het wil allemaal niet baten,hij zegt dat hij al een half jaar geen gevoel meer voor me heb, en hij wil er niet meer voor gaan, waarom dan wel van 8 tot 11 alle dagen in het ziekenhuis bij me zitten??? waarom wel huilen op het moment dat ik in stort en zeg niet zonder hem te willen ..en dat ik dit on eerlijk vind omdat ik het niet wist en er dus ook niks aan heb willen doen..
    heb hem ook gevraagd het nog een kans te geven om te kijken of het terug komt, zo niet we er dan mee stoppen maar nee zelfs dat wil die niet..
    ik snap het gewoon niet, waarom wel al die dingen me beloven en heb ik nooit wat gemerkt???? waarom niet eerder er mee gekomen en dan nu net in deze kut tijd mijn verlaten, pff zie het allemaal niet zo zitten meer, ik weet ik moet door, ik weet hou me groot tegen heel veel mensen , vanavond na me werk wil ik er ook uit, stappen somige zullen zeggen hoe kun je nouw gaan stappen etc. nou door alleen thuis te zitten denk ik me gek..ik slaap al de hele week slecht krijg geen hap door me keel,

    Vrienden die zeggen er voor me te zijn, maar nog niemand gezien, hoe moet ik dit nu allemaal gaan doen..ik zit met me zelf, ik zit met zelf kindje verloren niet meer zwanger kunne worden..me ma die volgende week begint met de kuren en ik zit nu met me zelf dat hij me verlaten heb..
    ik kan geen vrij nemen moet de zaak draaiede houden me werkgever gaat op vakantie deze week.. pff

    owja als mensen me wat willen sturen op hyve's graag even via prive bericht, om dat me hyve nu door vrienden van mark in de gaten worden gehouden want dat is leuk om over te roddelen he, hoe kut ik me voel, daarom dat ik er dus ook www op zet net of het me niks doet en ik al door ga met me leven..

    voor de gene die contakt willen houden met me..
    Lobke Profiel - hyves.nl
    daar ben ik meer als hier..
    sorry voor me evgo bericht, hoop dat het met iedereen verder goed gaat!!

    liefs mij
     
  11. Kweenie

    Kweenie Fanatiek lid

    12 aug 2006
    3.199
    1
    38
    Hallo Meiden,

    Allereerst Khanzi: Fijn dat je even de moeite hebt genomen hier te reageren meis. Ik had de meiden al kort ingelicht maar het is natuurlijk fijner om het verhaal van jou te horen. Wil je graag een kleine tip geven. Verwijder je hyves uit je berichten. Als iemand je toe wil voegen kan ze je ook een PB-tje sturen en om je hyvespagina vragen niet waar? Nu denk ik dat we allemaal wel vrij herkenbaar zijn hier voor familie, vrienden en collega's die toevallig op dit forum stuiten (nou ja, vooral ik wel met mijn 2 buitenbaarmoederlijke zwangerschappen) maar je blijft toch altijd wat anoniemer. Ik houd sowieso contact met je via hyves, maar dat wist je al.

    @Tina: Wat balen!!!! Had er zo'n goed gevoel bij! Was je eisprong trouwens op zaterdag/zondag of had je in het weekend een positieve ovulatietest? Want dan kan het ook zijn dat je precies op het begin van de piek hebt getest en is je eisprong 48 uur later geweest.....dat kan! Wanneer je ei precies springt is toch altijd nog een beetje een gok. Dus als je op zaterdag een posi test hebt gehad kan het best zijn dat je ei op een maandag is gesprongen en word je morgen of maandag ongesteld. Wat ik me kan herinneren kwam je sowieso iets boven de 40 dagen uit dit keer. Maar keep your head up! Als het nu niet is dan misschien volgende ronde en anders doe je lekker met me mee voor een lente/zomer kindje 2012!

    @ Mar76: Bah, ook negatief! Maar dus ook nog geen menstruatie? Wie weet....

    @moi: Oeh, zo begonnen mijn testen ook! Van die vage schaduwlijntjes die je alleen ziet als je inderdaad heel erg focust! Maar volgens je banner zit je nog maar op 7 dpo....dan test je toch echt veeeeeeeeeeeeeeeels te vroeg! Even afwachten nog dus!

    Hier verder alles goed. Lekker weer!!! :)

    x Kweenie
     
  12. khanzi

    khanzi Lid

    5 feb 2011
    81
    0
    0
    NULL
    NULL
    ik kan me berichtje niet bewerken
     
  13. Kweenie

    Kweenie Fanatiek lid

    12 aug 2006
    3.199
    1
    38
    Oh....nou, dan moeten we maar heeeeeeeeeeel veel kletsen hier met z'n allen :). Dan leest niemand het meer. Ga lekker op stap lieve Khanzi, hopelijk heb je een hele leuke avond vanavond. En laat niemand je wijs maken dat het 'not done' is zo snel na jullie breuk. Doen waar JIJ zin in hebt is nu juist heel goed!

    Liefs, Kweenie
     
  14. moi78

    moi78 Fanatiek lid

    19 jul 2010
    4.213
    0
    36
    Op deze aardkloot!
    Gisteren om een uur of 5 weer een gedaan.. Na gister van 10 tot 13 uur fiks beroerd te zijn geweest! Nu weer zo beroerd erg irritant! Anyway, kijk ff in het tuurforum, maarre, hij staat er echt!!

    Pffffff doooooodsbang natuurlijk nu! Vandaag test ik niet, morgen of overmorgen weer!

    Alleen goddomme, ik ben zo misselijk!!!
     
  15. Kweenie

    Kweenie Fanatiek lid

    12 aug 2006
    3.199
    1
    38
    Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah Moi......ik zie m ook, ik zie m ook.... Waaaaaaahhhaaaaaaaaaa!!!! En dat op dag, wat is het? 9 / 10. Oh meid, je bent hartstikke zwanger hoor! Nu hopen dat het goed mag blijven gaan! Ik feliciteer je pas echt als je na je NOD zit oke?

    Pffff, adem in, adem uit...spannend!!!!

    x Kweenie
     
  16. moi78

    moi78 Fanatiek lid

    19 jul 2010
    4.213
    0
    36
    Op deze aardkloot!
    Hihi lief van je!!!!

    Ja, ik zit op 8 DPO pas... Die van vanmiddag staat nu ook in het vage testjes forum!! DIE IS Gewoon donkerder!
     
  17. Kweenie

    Kweenie Fanatiek lid

    12 aug 2006
    3.199
    1
    38
    Ja, ik heb die van vanmiddag gezien... Maar weet je dan zeker dat je nog maar op 8 DPO zit? En wat voor testen zijn het? Niet dat het veel uit maakt (want streep = streep) maar je test zo wel errug vroeg zeg!

    Oh, echt spannend moi. Nu eerst op naar NOD en dan steeds een stapje verder. We slepen je er wel doorheen :).

    Liefs, K
     
  18. moi78

    moi78 Fanatiek lid

    19 jul 2010
    4.213
    0
    36
    Op deze aardkloot!
    Ze zijn van Babytest.de en gemaakt door de firma ascimed. Het zijn testen die al reageren op 10ML/UIU dus vrij gevoelig denk ik...

    Ja, ik heb op 20 en 21 april positieve ovulatie testen gehad, dus denk de 22e ei gehad... dus echt 8dpo...
     
  19. Mar76

    Mar76 Actief lid

    4 mrt 2011
    223
    107
    43
    Zuid-Holland
    @Moi, oooooooooooo, spannend zeg!! Was je de vorige keer ook al zo misselijk? Ik kan me zo goed voorstellen hoe spannend het voor je is. Ik ga heel hard voor je duimen dat het dit keer wel goed gaat!

    @Tina, hoe gaat het nu bij jou?

    @Kweenie, ik heb inmiddels wat meer bijgelezen en las dat jullie even een pauze houden. Dat je alweer bijna jaloers wordt op de wachtbankers klinkt wel goed of niet?

    @ Khanzi, jee wat een verhaal zeg. Heel veel sterkte meid. En als jij behoefte hebt aan een avondje lekker stappen moet je dat zeker doen. Alleen jij weet waar je nu behoefte aan hebt, niemand anders.

    @Majo, lekker dat het opbouwen goed gaat! En je kan alweer bijna testen, spannend hoor. Hoop op roze voor jou! *duim, duim*

    @All, nog geen uur na mijn negatieve test van zaterdag werd ik ongi… Helaas dus, maar nu kunnen we iig door voor de volgende ronde. Mijn ongi en ook de aanloop er naar toe zijn nu heel anders dan voor de bbz. Herkennen jullie dat? Ik voelde me nu een paar dagen voor mijn ongi al niet zo lekker, beetje hoofdpijn, soms misselijk, opgeblazen gevoel. Dat had ik eerst nooit, en daardoor kreeg ik steeds meer hoop dat het raak was. Helaas niet dus, maar nu weet ik dat iig voor de volgende keer.
     
  20. moi78

    moi78 Fanatiek lid

    19 jul 2010
    4.213
    0
    36
    Op deze aardkloot!
    heee mar76 nee ik was vorige keer niet zo misselijk, wel weeig, maar niet zo misselijk
     

Deel Deze Pagina