13 liter doneren? Eens per hoeveel tijd? Jeetje dat is veel! Juju dat is wel intensief dan. Snap goed dat je wilt overstappen, alleen naar wat? Lastig, succes! Kruidvat zelfs een betere formule? Zo! Dat voor goedkope voeding. Dacht dat het allemaal wel ongeveer hetzelfde was. Goed dat ze ook kruidvat hypo allergeen hebben. Alleen volgens mij niet bij ons. Zag alleen forte, standaard en comfort staan namelijk. Misschien andere filialen af gaan. Hier, Jayden was 2e avond op rij weer mega aan het spoken. Zelfs ik kon hem niet stil krijgen. Gister kon ik dat nog wel. En hij is pas begonnen met spoken nadat hij sinds zondag de neusdruppels heeft gekregen. Weet niet goed wat ik ervan moet denken, van die neus druppels. Hij heeft van 22 tot 01 uur en van ongeveer 03 tot 03:10 aan een stuk door gehuilt. Of liever gezegd, gekrijst. Leek of hij pijn had, rond middernacht dus zetpil geprobeerd. Uur later was hij stil. Om vervolgens 2 uur later weer te gaan krijssen, maar dan korter. Om 22:30 maar 70cc voeding gegeven, zaten al boven de liter toen, alweer. Gister ook al. Hij heeft dus pijn. Maar waaraan? Waarvan? Hij krijgt niks anders dan de Pepti. Zal Pepti dan toch niet meer voldoende zijn? Komt het wel door kma? Vele vragen die door mijn hoofd spoken. Ik zie mijn ventje pijn hebben, maar weet niet wat het is. En dat breekt mijn moederhart. Ik kan nu zo weinig. Dubbele blinde provocatietest is pas over een maand tot 6 weken, eerste testdag. Dan duurt het nog een maand voor wij de definitieve uitslag hebben. Dus 2 tot 2.5 maand moet mijn ventje pijn hebben, als het echt pijn is die ook blijft. Vind het zielig dat hij niet eerder terecht kan. Hij slaapt nu, normaal staat hij nu op voor kdv. Maarten moet naar Duitsland. Ik laat Jayden lekker liggen. Zie wel wanneer hij wakker wordt. Laat hem eerst lekker slapen. Door dit nachtelijke avontuur voel ik mij nog beroerder dan gisteravond. Bah, maar ja hoort erbij.
Ik lees wel mee, maar vind het nog lastig te reageren op iedereen. Leuk dat er een tweeling bij is gekomen, toch wel heel bijzonder vind ik dat altijd. Zijn je meiden eeneiig of twee-eiig? En krijgen ze al wat aandacht voor elkaar? Hier van 210 naar 190 gegaan gisteravond. Gelukkig heeft Jorrin dit goed opgepakt en zit hij niet meer op 31 schepjes (1 teveel begreep ik uit andere topics). Ik had Comfort afgebouwd en zat sinds enkele dagen op alleen Standaard, maar dat spul is ontzettend dun, dus zelf een paar uur na de voeding moest Jorrin soms overgeven (geen melk, maar speeksel, soort zuurbranden), dus vanochtend toch weer 1 schepje Comfort erin (bij 5 schepjes Standaard), ben benieuwd of dit wellicht helpt. Wat sneu voor Jayden dat hij zoveel pijn lijkt te hebben! Dan voel je je echt machteloos!
Sneu Humpie , hopelijk helpt een beetje comfort wel. Wat was de reden dat je was afgebouwd? Sweet wat zielig dat hij nog zoveel pijn heeft. HIer vannacht weer 2 voedingen (een om 12 uur en een om half 5). Oef, vermoeiend
Goedemorgen mama's Thx voor het warme welkom Ik zal even algemeen reageren op jullie vragen, ipv iedereen apart dat typt even wat makkelijker Mijn zwangerschap ging niet zoals het moet, veel bekken pijn en met 30 weken zwangerschapsvergiftiging. Vanaf 13 december ben ik opgenomen in het zh en mocht tussen door nog een paar dagen naar huis tot bleek dat de vergiftiging erger werd en ik niet meer naar huis mocht. op 2 januari werd ik verdacht van Hellp en na testen bleek dit zo te zijn en werd ik ingeleid met 34w en 4 dagen. De meiden zijn een dag later geboren met een keizersnee omdat de hellp snel verergerde. Ze wogen 1920 en 1930 gram en moest in de couveuse ook kregen ze een zonde omdat ze nog geen zuig reflex hadden. Nu gaat het goed met ze ze groeien als kool en eten de oren van mijn hoofd maar das goed om de groei achterstand in te halen dus lekker laten eten Het is een tweeiige tweeling, dus lijken wel wat maar (voor ons) niet veel op elkaar. ze hebben elkaar al wel ontdekt maar das ook alles haha wat je er mee moet dat weten ze nog niet Zo nu ff over voeding Hier zitten de meiden ook op de kruitvat dit was zelfs het advies van een zuster uit het ziekenhuis als opvolger van de speciale voeding die ze eerst kregen. Voor de nachten kregen ze friso voor hongerige baby's (ook geschikt als nachtfles) maar helaas ook daar alweer snel honger mee en zat ik elke 3 uur weer naast mijn bed. Heb toen de ha gebeld en overlegd om er rijstebloempap door te doen van bambix nou dat mocht wel ze hebben er geen last van gehad en slapen nu van 22 uur tot gemiddelt 7 uur in de ochtend. @ Sweet ik heb even gezocht maar kan het zo niet vinden wat heeft jou zoontje? En als hij zoveel pijn heeft dan moeten ze toch wat kunnen doen? @ Humpie, heb je al johannesbroodpitmeel geprobeert? Dat schijnt goed te werken (bambix ook hoor gooi hier bij Elvira 1 schepje door de voeding en het is over met het opgeven)
CB, die willen volgens mij iedereen graag op Standaard zien als dat een beetje kan, maar Jorrin is daar geloof ik nog niet helemaal aan toe. Zal hem even in de tummy doen.
JUJU: pff 13 liter dan zou ik er ook over twijfelen..Dat zou betekenen dat j eindd je productie omhoog moet krikken, maar ik zou dat ook niet zo zien zitten. humpie: na 2 a 3 nog melk omhoog komen en zuur ruiken is niet de bedoeling. dat betekend dat het magklepje niet goed dicht zit, geeft niet komt vanzelf maar als het telang zuur blijft moet je wel aan de bel trekken, dabn kan het slokdarmpje verbrabnden van het zuur. ik zou zeker verdikken met johannes brood pitneer, is te koop bij een drogist. heet nutriton en heeft een oranje (oude verpakking) of blauw met oranje teken(nieuwe verpakking). juudje: er mag inderdaad geen reclame gemaakt voor voeding tot 6 maanden, ik vind het belachelijk wat je moet echt in de winkel lezen waar de voeding voor is en welke soorten er allemaal zijn. Nu kan je het ook wel lezen van 6-10 maanden maar ik blijf het erg stom vinden dat het niet duidelijk voorgelicht word. ik reageer straks even verder.
Humpie: Hoe gaat het nu met Jorrin? Spuugt hij nog wat terug? Vervelend voor hem! Zal toch niet prettig zijn, lijkt mij. Hexje: Jayden heeft vermoeddelijk KMA. Zijn nu nog wel bezig met testen, dus staat nog niet vast. Super dat je meiden nu doorslapen van 22 tot 7. Heerlijk, komen jullie ook aan de rust toe! Reclame BV vs KV: ALS er KV in de aanbieding is, let maar eens op... Zuigelingenvoeding valt daar NOOIT onder. Doet NOOIT mee met de actie Mimi: Hoe is het met jou? Hou je het nog vol? Muppet: Al begonnen met werken? Hier: Drukke dag gehad. Auto van buiten en binnen schoongemaakt (gaat in de verkoop). Motorolie en ruitenwisservloeistof bijgevult (stond nog klein restje ruitenwisservloeistof in schuur dus dacht, mooi die is voor mij) Bovenboel gesopt. 2 wasjes gedraaid en zit in de droger of aan de waslijn. Pepti bestelt en gelijk de nieuwe machtiging gegeven. Ik moet zetpillen hebben voor Jayden. Die zijn op en aangezien ik vermoed dat Jayden vanavond weer gaat krijssen heb ik ze liever in huis. Arm kind. Vind het zielig voor hem om hem zo'n pijn te hebben. Maar kan pas over minimaal een maand terecht voor eerste dagopname en daar baal ik zo erg van. Is er dan geen andere mogelijkheid? Geen mogelijkheid om in een andere vestiging van het ziekenhuis zo'n dagopname te doen (ziekenhuis heeft meerdere locaties, maar ga natuurlijk het liefst in Nieuwegein). Misschien had Jayden gewoon pech hoor gister en die dag daarvoor, kan ook. Waarom moet hem dit overkomen, waarom kunnen wij, de ouders, dit niet van hem overnemen. Dat Jayden gewoon een kind kan zijn dat ook in de avond gewoon pijnvrij is en eens lekker kan slapen. Laat papa en mama maar de pijn hebben, maar niet mijn kind. Mijn kind wil ik zoveel mogelijk deze hel besparen. Niet op zo'n jonge leeftijd!
30 april: Onze "King for a day" (Voor ons geldt "Our King for ever") stopt graag alles in zijn mond (ook al past het niet)
lekker ventje sweet.. hihi meiden ik heb last van mijn nieuwe pillen,.. hihi. heb een droge mond, ben duizeling en voel me een beetje stoned.. haha Had de arts al gezegd de eerste week heb je behoorlijke bijwerkingen, mag ook geen autorijden totdat ik helemaal gewend ben. zo nu ga ik rustig even terug lezen en reageren.
Ik hoop dat hij snel minder last heeft en helemaal dat ze snel de testen gaan doen. Dit is idd niks voor zo'n kleintje...... het is zo oneerlijk! Marouscha heeft een heamangioom op haar rugje van 3 bij 3 cm deze is stuk zit ook te wachten op een oproep van de poli om te kijken wat er aan te doen valt. Gelukkig gaat het al wel beter en lacht ze weer Maar net wat jij zegt je voelt je zo machteloos en wilt zo graag wat doen! Dikke knuff ook voor je mannetje P.s wat een mooi mannetje heb jij zeg
Ahh wat een lieve baby's! Heb helemaal zin in de meeting (al die kleintjes bij elkaar, leukerdeleukleuk!) Ego: MOE! En ik maar denken dat het komt door de nachtvoedingen die terug zijn en de combi met werk. Heb me net even gewogen en zit dus onder mijn gewicht wat ik had voor mijn zwangerschap. Te licht dus, grom, mijn reserves zijn gewoon op. Dus flink gaan bij-eten en hopelijk is er snel weer een hele of halve kilo bij!
zo meiden was ik weer. ik ben helemaal omgevallen. en na een uurtje geslapen te hebben voel ik me een stuk beter, was helemaal aan het trillen en stoned van de medicatie. wat een mooie meiden hex. je kan duidelijk zien fdat ze twee eiig zijn. voor de nieuwe meiden (ook degene die al mee lazen natuurlijk) we hebben een meeting die waarschijnlijk in juli gaat plaatsvinden bij sweet thuis (bij utrecht). we nemen allemaal wat lekkers mee.We vinden het leuk als er nog meer meiden komen, dus lijkt het je leuk, zet je erbij en kom gezellig ook. Ik krijg geen reactie van wen(ook prive gestuurd, dus die komt in haar mail), dus ga maar verder plannen zonder haar en dan zien we wel of ze het nog wil. Zal de data nog een keer neerzetten. Ik heb de data dat sweet niet kan eruit gehaald, want dan kan het sowieso niet aangezien het haar huis is.. hihi, OPgelet!! heb er toch nog wat datums bijgezet in het roze.. Data's Zo 14 mei: Zo 22 mei: Carola JuJu Zo 29 mei: Carola JuJu Zo 19 juni: Carola JuJu (vaderdag) zo 26 juni: Zo 3 Juli: Carola JuJu Zo 10 juli:Carola JuJu (wslk op vakantie) EXTRA DATA Zo 17 juli:Carola JuJu (wslk op vakantie) Zo 24 Juli:Carola, kim JuJu Zo 31 juli: Zo 7 aug: Zwart=voorkeur, rood=kan niet, oranje=liever niet Maakt niet uit: mimi(kim)weet alleen nog niet wanneer we op vakantie gaan, Sweet (Marijke) van 4 tot 13 juni op vakantie (volgens mij) Wie neemt wat mee? Mimi(kim):Wraps /hartige hapjes Noami(Carola):Brownies of vruchtensalade Muppet(linda):Taart Juju(juju): Pastasalade Sweet(marijke):Chocoladetruffels /drinken
juju oei dat zal dan idd voor je vermoeidheid zorgen. Wil je 3 kg's van mij Dan zit ik op mijn startgewicht en jij hebt het erbij. Merk idd na het stoppen met kolven dat er bijna niks meer afgaat
Data's Zo 14 mei: Zo 22 mei: Carola JuJu Zo 29 mei: Carola JuJu zo 26 juni: Zo 3 Juli: Carola JuJu Zo 10 juli:Carola JuJu (wslk op vakantie) EXTRA DATA Zo 17 juli:Carola JuJu (wslk op vakantie) Zo 24 Juli:Carola, kim JuJu Zo 31 juli: Zo 7 aug: Zwart=voorkeur, rood=kan niet, oranje=liever niet Maakt niet uit: mimi(kim),Sweet (Marijke) ,Muppet(linda) Wie neemt wat mee? Mimi(kim):Wraps /hartige hapjes Noami(Carola):Brownies of vruchtensalade Muppet(linda):Taart Juju(juju): Pastasalade Sweet(marijke):Chocoladetruffels /drinken.