Zo, ik ga de tafel dekken en dan is de lasagne zo klaar. Heerlijk!!!! Heb net nog even wat boodschapjes gedaan en de 2 shirts voor Arinde gekocht bij Scapino. Mocht nog aan het rad draaien en had 20% korting, dus heb nu 2 shirts voor 10 euro Vanavond zal ik er niet veel zijn want dan ga ik echt met de taart aan de slag (is nu niks meer van gekomen). Tot morgen denk ik!!!
Ik ga er ook vandoor. Zo meteen de dodenherdenking. Morgen gaan we 2 dagen naar Moviepark dus zal ik ook niet online zijn. @all, geniet de komende dagen van het mooie weer.
nou afgelopen 3 dagen gingen best goed. we hebben elkaar aangespoort om te helpen/lief te zijn en dat werkt wel beter naar mijn idee. heb ook met dennis afgesproken om op vrijdag even de week door te nemen, van wat is er goed gegaan en wat niet. en dan van beide kanten zodat we ook iets meer met kritiek te maken krijgen van elkaar. veel dingen werden altijd maar ingeslikt en weg gestopt. ik hoop dat we op deze manier er mee om kunnen gaan en dat we dat uiteindelijk niet meer hoeven te doen. hoop niet dat we weer in de oude gewoontes gaan terug vallen dus ik heb een aantal memo's gemaakt in mijn telefoon met een alarm...gewoonweg omdat ik het altijd vergeet.. nou ja we zien wel hoe het loopt.
Jullie zijn goed bezig hoor Ling! Hier de taart die ik net naar mn vriendin heb gebracht: Ook gelijk even heeeeeel snel het mannetje bewonderd... Bekijk bijlage 148422
goedemorgen. Gisteravond een bout avond gehad. Dacht even lekker in bad te kunnen, moest ik er na ongeveer 20 minuten alweer uit omdat mika begon te huilen.. hem getroost dacht die gaat nu wel slapen, nou stond net met mijn benen er weer in begon het weer opnieuw.. dus er maar weer uit, zo'n 10 minuten bij hem gezeten waarna ik weer even terug kon. Dat heeft even geduurt want om 10 uur was het weer raak, dus er maar weer uit.. en daarna nog een keer en toen ging leon gelukkig kijken... nou en daarna begon finn.. hij heeft liggen krijsen zeg, tjonge jonge.. er was helemaal niets aan de hand.. maar goed die sliep rond 12 uur en toen konden wij ook gaan slapen en om kwart over 5 liep de wekker van leon af.. pff ben me nu toch een potje brak..
Hij is leuk geworden joh!!!!! En balen van je avond en korte nacht. Kan me voorstellen dat je brak bent zeg!!! Moet je werken vandaag, of kan je misschien vanmiddag nog even wat rust nemen of lekker in de zon zitten?
Fijn om te horen dat het deze dagen wel goed ging. En jullie zijn er in ieder geval serieus mee bezig! Deze afspraken heb je gewoon nodig, maar het helpt je in ieder geval wel op de goede weg!!!! Dikke knuffel om het vol te houden!!!!