Oei Judith, hopelijk zijn ze dan wel gezellig vanmiddag bij de visite! Veel plezier dames! @ Anniek -> nee ik niet, red ik niet. Heb gisteren de remicade gehad... @ Roba -> hoe is het nu daar met je? Hier erg dufjes nog. Kwam heel slecht in slaap gisteravond, lag maar te draaien, pff! Maar ja, vandaag weer lekker rustig aan...
He bah Juut alweer zo vroeg... Hier Kyra alweer heel slecht geslapen, is ook weer erg verkouden ineens....
Hoi hoi Gaat hier wel hoor, ben maandag gewoon aan het werk gegaan met de pijnstillers. Het is nu heel ver weg, 's ochtends nog wel stijf en stram en mijn handen blijven bezig (maar ja dat heb ik eigenlijk altijd al). Morgen bellen voor de bloeduitslagen qua reumatische aandoeningen. Schildklier, nieren, b12, witte bloedlichaampjes, bezinksel etc was allemaal goed dus ben benieuwd. Rob zou hier 6 weken moeten wachten op een mri voor zijn knie (weer), maar nu kon hij binnen 2 dagen (!!!) terecht in Rotterdam en dan na de vakantie weer naar de orthopeed. Zal wel weer opereren worden ben ik bang, dus die gaat mank op krukken mee naar de bruiloft en op vakantie Vrijdag de bruiloft van mijn vriendin, ben benieuwd hoe Jayson het weer gaat doen. Kids mogen allemaal weer de hele dag mee. Na het diner gaat hij bij opa en oma logeren. En dan volgende week een heerlijk weekje cp. Even relaxen. Ga weer wat doen hier, want moet het typen wat beperken qua pijn (moet hier op het werk natuurlijk ook veel typen, gelukkig is het rustig, kan ik hier af en toe wat wegzetten haha) Nou meiden heel veel plezier vanmiddag, maak er een gezellige middag van. Hier helaas geen puf om verder te reageren, maar ik volg jullie dagelijks hoor. Dikke knuf van mij
veel plezier! Nou devin heeft net binnen 10 ^^ minuten zijn fles van 220 cc weggedronken. Hij heeft geslapen van 19.00 tot 07.15 en toen heb ik m maar eens wakker gemaakt voor een fles. Hij wilde niet, er toch nog 120 cc ingekregen en weer naar bed (ja t is een hele grote slaper) om 10.30 dronk ie die van 220 leeg. sjemig.. carmen heeft t volgehouden van 21.00 tot 04.00 en heeft toen vanaf half 6 niet meer geslapen tot half 11! Boef.
hihiih leuk hoor Patroes dat je 2 zulke verschillende kindjes hebt minimeeting bij Juut : veel plezier allemaal!! Wel weer leuke foto's maken he Miranda : hoe voel je je vandaag? Brr wat is het toch koud buiten he. BAH. Heeft Erik vakantie, is het prut weer. Nuja, je kan niet alles hebben he. Bij de dieetiste maandag was alles goed. Hij eet idd te weinig. Nu even een menu samengesteld door haar. En er streng aan houden. Over 3 weken terug. Gaat het dan niet beter dan krijgt ie voedingsdrinken voor erbij om zo toch aan genoeg calorieen enzo te komen. Maar tot nu toe gaat het redelijk goed
zo dat hebbie best snel gedaan anniek het was heel gezellig! alleen eht vroege opstaan was te merken aan mijn kids seth was eerst aan het vervelen, toen heeft ie een uur liggen pitten in de bank, en daarna chagrijnig en pieperig wakker en vroeg ie alleen maar wanneer de mensen weer weg gingen\ yara was haar eigen rustige zelf die ook behoorlijk moe was en alleen maar heel de tijd vroeg wanneer we gingen eten.. wat een gastvrije kinderen (oeps) nou ja.. toen we iedereen uitgezwaaid hadden, zei seth: poehee, zo, en deed de deur achter zich dicht en ging allemaal kletsen en heerlijk zn auto's bij elkaar rapen. maar ze hebben lekker gespeeld, en we hebben wel gelachen. dinja die zich in een poppenstoel had gepropt, devin die via het raam van het tuinhuisje weer naar buitenkwam.. wat een stel! en toen rol thuiskwam, dacht ie dat er allemaal bloed op de zandbak zat haha, maar die had devin ook ene beetje meegestift, dus dat viel weer mee ze hebben heerlijk van de broodjes knakworst gesmuld en de mama's ook en goed bij kunnen kletsen ik daarna nog gauw sporten dat ging ook weer lekker, nu even niks meer en san we hebben je wel gemist hoor!
Juut en Anniek het was idd super leuk weer! San we hebben je enorm genist meid. Ben benieuwd naar de fotos van Juut! En wat een mooie nieuwe meubels, keuken en prachtige kamer van Yara!!!!
En die hebben wij nogsteeds niet gezien he? FOTO'S!! Fijn dat jullie het gezellig hebben gehad! En kinderen die kun je niet inprogrammeren he? Die hebben hun dag of niet. Daar kun je niets aan doen toch?
Ach zo erg was Seth echt niet hoor Juut. Krijgt zomaar ineens een hele invasie dames (en Devin!) over de vloer die er met zijn speelgoed vandoor gaan!
nou dank vr jullie lieve woorden hoor meiden soms vind ik het wel eens een beetje lastig, twee van die kindjes die vaak een beetje, tsja, hoe zal ik het zeggen...anders zijn.dinja en devin bv stappen gewoon lekker binnen, gaan lekker spelen..en dan die twee gevoelige kat uit de boomkijkertjes van mij, das een heel ander verhaal.. en idd, kindjes kun je niet programmeren, en die van mij hebben ook zoveel mooie eigenschappen..maar dan ga ik gelijk soms weer een beetje twijfelen aan hoe ik het doe als moeder enzenz..(en juist daarom trim ik dus anniek en kan ik daarmee mn hoofd leeg maken!) maar goed, genoeg hersenspinsels, ik vind jullie lief in ieder geval
Alles heeft zn voor en nadelen Juut! En je hebt 2 prachtige lieve kinderen. En gelukkig zijn ze niet allemaal hetzelfde, dat zou ook maar saai zijn hoor. en kijkeens naar Yara, die was eerst ook zo en nu speelt ze toch ook heerlijk mee op haar manier. Komt allemaal goed joh! Je bent een topmoeder.
dat is lief van je..je hebt ook zeker wel gelijk hoor. maar het gaat bij die twee van mij gewoon niet zo vanzelf op dat gebied. ook bij yara blijf ik dan toch die onzekerheid in haar gezichtje zien, ook al doet ze wel mee nu gelukkig! maar goed, ik laat het nu los hoor. ben even wat research aan het doen voor het laten afdrukken van mijn ontworpen kaartje
jee 645 vanmorgen! even kijken wat we vandaag eens gaan doen rol moet nog een deur verven, dus ik ga maar lekker met de kids richting speeltuin of bos ofzo denk ik
Wat fijn juut! Hier kyra net wakker en dinja slaapt nog. Lekker naar buiten met de kids het wordt heerlijk weer vandaag.
Goedemorgen! Fijn dat jullie een gezellig dagje hebben gehad bij Judith! Ben ook benieuwd naar foto's Hier gisteren voor zombie erbij gehangen, bah wat voelde ik me duf! Gelukkig goed geslapen, alleen vanochtend was Joris al om 6:15 uur wakker. Even gemopperd toen ik zag hoe laat het was en toen heeft hij nog geslapen tot half 8, dus valt nog mee dan.
hey meiden.... Juut en Carla Zo bedankt voor me top daggie gisteren! Het deed me zzooo goed, vond het zzooo gezellig! heerlijk, daar krijg je tenminste energie van! Juut echt de meubels en de keuken en super sjiek! En die kamer van yara... uhm TEGEK!!!!!!! Wil je nog wat hello kitty spullen??? Kyana had schilderijtje enzo en ze heeft nu een princessen kamer... Ow ennuh, zo heb ik die 2 van jou helemaal niet geintreperteerd joh! Yara is gewoon een lief ding, heeelll wijs en heelijk relax! En die seth, ach je weet het is en blijft mijn vriend!!! Ik vond hem echt niet vervelend!!!! Hihi moest wel lachen over de vondst van Roland.... schaam me wel! Is wéér mijn boef. Heb je het er wel nog vanaf gekregen? San we hebben je gemist, en we hebben nog even over je geroddeld dat we het zo jammer vonden dat je er niet was en dat we je zoveel goeds wenste!!!!!!!!! Misschien snel weer een data prikken!!! Juut en ik hebben nog zo last minute een leuk plannetje gemaakt....... verder ben ik gisteren evengoed nog 400 gram afgevallen!!! HOERAAA én ik kwam thuis heeft iemand die ik van vroeger gevraagd of ik a.s. maandag aub op gesprek wil komen!!!!!! DIe hebben ook nog werk als zzp-er hihi, ik kan weer vrolijk worden!!!! IK HEB NIEMAND NODIG, ik kan het zelf joehoe!!! ZOu die accupunctuur nu ook werken op mijn blij zijn?