December 2011 mama's!!!

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Florabella, 22 mrt 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. MSI

    MSI Fanatiek lid

    3 feb 2011
    1.671
    0
    36
    ZOB
    Pff hou maar op met al dat eten. Ik heb dehele dag honger. Ontzettende honger!!! Dat ze op 5 meter afstand mijn maag horen knorren!

    Wat iemand zei van dat vette eten....dat vind ik ook niet fijn....is het enige eten waar ik misselijk van wordt en het zuur van krijg.....

    Broodjes bieslookroomkaas met sla.....die zijn lekker. Maar ik denk dat ik zaterdag dat broodje van Bartje ook ff ga proberen :D hihi

    Ik zou voor de varkenshaasspies met dame blanche gaan ;)

    Ik wil ook wel uit eten....aangezien ik geen keuken heb vanavond bij m'n zus uit eten haha. Misschien vrijdag maar eens echt uit eten gaan (daar gaaaaat mijn vakantiegeld :p)
     
  2. Wub309

    Wub309 Actief lid

    28 mrt 2011
    452
    0
    0
    Gelderland
    Oe bijna 300 pagina's! we kletsen wat af!

    Lekker eten: ja, ik ben er ook gek op, maar vanavond kreeg ik mijn prakkie nauwelijks weg. En inderdaad in het restaurant even uitkijken (geen rauw vlees, gerookte zalm en rauwe ei-producten), meestal blijft er dan nog wel genoeg over!
    Ik ben nu bezig het vrijgezellenfeest van een vriendin te regelen. 4 van de 10 zijn zwanger als we dat hebben, heb dus ook met het restaurant geregeld dat ze de zalm en carpaccio uit ons menu gaan halen.
     
  3. bellamanuela

    bellamanuela Bekend lid

    8 mrt 2011
    770
    0
    0
    huisvrouw
    gennep
    hey meiden,,
    ik heb mss een hele stomme vraag maar hoop dat iemand antwoord kan geven.
    ik zat net in bad en kijk dan altijd naar me (.)(.) (raar he) maar nu zag ik dat ze weer ietsje kleiner waren, is dat wel normaal?
    en de kwaaltjes snap ik ook nog steeds niet dat ze nu niet meer zo erg zijn.. ow wat onzeker pfff
    groetjes
     
  4. MSI

    MSI Fanatiek lid

    3 feb 2011
    1.671
    0
    36
    ZOB
    Goh manuela....heb echt geen idee.

    Een vrijgezellenfeest regelen......dat zou nou NIKS voor mij zijn hihi...ik word al sjaggie van de gedachte ;)

    Net MvM over de vloer gehad...ik mag niet meedoen :(....ben 6 jaar geleden geopereerd aan een hernia....en dan mag je gewoon niet meedoen!? Ik dacht nog....kom maar met die vragenlijst, ik heb niks geks.....grr wel dus! Nou ja....ik heb mijn best iig proberen te doen.
     
  5. Miccie

    Miccie Actief lid

    18 okt 2010
    348
    0
    0
    NULL
    NULL
    hahah hier ook echte vreetbuien... ik lus geen vlees en vis meer, althans als avondeten (kroketje nog wel trouwens) pate en boterhamvlees en tonijn in de salade lust ik wel nog. Verder eet ik de hele dag mn misselijkheid weg, vooral 's middags maar vooral boterhammen met kaas. Zo kan ik opstaan van tafel na het eten en weer zeggen dat ik honger heb. Vandaag heb ik iets heerlijks ondekt tijdens de lunch op het werk: Danio perzik smaak echt verrukkelijk, helaas had ik de laatste dus morgen maar ff naar de winkel.

    Ik ga ff een kersentaartje eten.....
     
  6. kv78

    kv78 Actief lid

    19 apr 2011
    348
    0
    16
    Haha verschrikkelijk al dat gepraat over eten.
    Bij mij is het nu zo dat ik erg zin in iets heb. En dan heb ik het voor mijn neus staan en dan begint mijn maag al te draaien, en na drie happen heb ik het gevoel dat ik al drie borden leeg heb gegeten.
    Wel goed voor de lijn, maar jammer van het lekkere eten.

    Net ook mvm hier gehad. Ik mocht gelukkig wel meedoen. Ik vind het trouwens gek dat als je aan een hernia geopereerd bent je dan niet mee mag doen.
    Ik heb een ketting gekregen en deze zat ik een zakje waar "moeders voor moeders" op staat. Hierin ga ik dus zondag het moederdagcadeau geven aan mijn moeder. Ben ik benieuwd of ze het in de gaten heeft.
     
  7. Doemaar

    Doemaar VIP lid

    24 sep 2008
    8.119
    0
    0
    Limburg
    @miccie, met pate moet je wel een beetje opletten qua hoeveelheid, weet niet meer wat er in zit waar je niet te veel van mag hebben, maar iig iets... haha
    nee pate smaakte me bij de vorige zw al niet meer, en nu ook niet meer...

    @manuela.. is het geen gezichtsbedrog?

    @filet, ik haal het gewoon niet, moet manlief maar effe aan wennen dat ie dat niet krijgt thuis, als ie het wil oke dan.. maar hij vraagt er niet om dus haal het niet haha...

    vanavond worteltjes, vlees en frietjes gegeten, heb best genoeg gegeten, maar ik barst van de honger.... zou best wel poffertjes met roomboter en suiker lusten...maar zucht, dat gaat dus niet gebeuren, sterker nog geeneens in huis...

    heb op hyves een teller gezet van babystrology.... kunnen ze vast met me aftellen hahahaha nog minder dan 220 dagen... 219.... :D
     
  8. Babyboo92

    Babyboo92 Fanatiek lid

    6 dec 2010
    1.697
    0
    0
    Had ik maar een baan..
    Nijmegen
    Mijn oh zo lieve vriend zit nou heel fijn naast mij 2 lekkere biefstukjes te eten. Oh zo fijn. Klojo is het ook!
    Volgens mij gaan de laatste gesprekken momenteel alleen nog maar over eten hahahahaa.

    @Joyce81
    Mooi zo dan komt die kleine in ieder geval niks te kort!
    Ik zal in ieder geval wel proberen om iets minder vet te eten. Als is het niet iets wat ik constant doen hoor! Vandaag was even een uitschieter hahaha.
    Oh dat heb ik destijds ook in de winkel gezien maar er was zo belachelijk veel wat je kon kiezen. Maar dit wat ik heb is ook van davitamon ja.

    @Sniffy
    Ja klopt leuk! ik zat al steeds een beetje rond te kijken maar had nog niemand kunnen vinden
    Jij bent dus ook op 3 december uitgerekend, Bij mij is de data nog niet helemaal definitief hoor. Ik heb volgende week donderdag mijn 2e echo en dan gelijk intake en termijnecho.

    @Frutsel
    Behalve ik :( klinkt allemaal erg lekker en ook best gezond eigenlijk! Goed bezig en lekker van genieten!

    @MSI
    Bij mijn vorige zwangerschap werd ik bijna overal misselijk van maar nu kan ik eigenlijk bijna alles goed hebben. Frietjes een beetje te goed! Maar ik ga zo heel lekker salade voor mezelf maken.
    Allemaal lekkere dingetjes erbij en dan ga ik op mijn manier maar even genieten. Flink wat last van mijn buik momenteel helaas. Das iets minder
    Broodje van de bart zou ik zeker gaan proberen hihi :D oh zo lekker.
    Mooi balen dan dat je niet mee mag doen, maarja jij hebt in ieder geval gedaan wat je kon!

    @Bellamanuela
    Is dat niet alleen een beetje je verbeelding dat ze iets kleiner zijn? Hoeft trouwens niks ergs te betekenen hoor. Maar als je de afgelopen dagen hebt gevolgd zal je ook zien dat ik zelf helemaal ziek werd van al mijn gestress.
    Maar kwaaltjes kunnen best het ene moment erger zijn dan het andere moment schijnt, dus dat is niks ernstigs!

    @Miccie
    Kan het kloppen dat ik jou al eerder heb gezien bij augustus mama's of vergis ik me daar nou in?
    Danio perzik is inderdaad lekker, maar weet je wat nog lekkerder is?!! Roomyoghurt spaanse sinaasappel van almhof. Echt waar die is zo belachelijk lekker! Het is het proberen waard.

    Tijd om voor mezelf lekker salade in elkaar te breien hihi
     
  9. Doemaar

    Doemaar VIP lid

    24 sep 2008
    8.119
    0
    0
    Limburg
    als ik nu wat typ, zouden we dan op blz 300 aankomen??
     
  10. Florabella

    Florabella Fanatiek lid

    8 dec 2010
    4.323
    0
    0
    Juf!
    Limburg
    Nee nu denk ik wel!

    Hmm nog niet;)
     
  11. Babyboo92

    Babyboo92 Fanatiek lid

    6 dec 2010
    1.697
    0
    0
    Had ik maar een baan..
    Nijmegen
    NEEEE IK WIL OP PAGINA 300 maar volgens mij moet je dan nog wel een aantal berichtjes sturen hahahah
     
  12. Babyboo92

    Babyboo92 Fanatiek lid

    6 dec 2010
    1.697
    0
    0
    Had ik maar een baan..
    Nijmegen
    Ja woehoe hihi I did it
     
  13. Florabella

    Florabella Fanatiek lid

    8 dec 2010
    4.323
    0
    0
    Juf!
    Limburg
    Nope je bent er al!!

    Ik heb ook Constante honger, geen trek maar echt honger!
     
  14. Tamm

    Tamm Actief lid

    23 mrt 2011
    389
    0
    0
    NULL
    NULL
    misschien nu:D haha
     
  15. Tamm

    Tamm Actief lid

    23 mrt 2011
    389
    0
    0
    NULL
    NULL
    haha zo gaan we wel heel snel he..
     
  16. Doemaar

    Doemaar VIP lid

    24 sep 2008
    8.119
    0
    0
    Limburg
    hahahahaha, nou ja over 100 pagina's nog maar eens proberen.. :D

    he maar babyboo, een salade? je kan toch een maaltijd salade met biefstuk maken... je snijdt die dan in blokjes, marineren in ketjap manis en een teen knoflook peper en zout, kort bakken maar wel doorbakken, duurt echt maar 2 minuutjes ofzo door de salade met tomaatje, komkommer (kommer zoals mn dochter het noemt) en wat je lekker vind, dan nog een beetje slasaus naturel, en dan een gepofte aardappel met creme frais vullen...
     
  17. Doemaar

    Doemaar VIP lid

    24 sep 2008
    8.119
    0
    0
    Limburg
    hee florabella, lees net dat je ook vanuit limburg zp-t haha... ik ook:$
     
  18. nijnonijntje

    nijnonijntje Niet meer actief

    @bellamanuela
    Ach meis, niet teveel opletten. Ik heb dat onzekere gedoe ook. Jij loopt trouwens al tegen de 10 weken aan. Jou kwaaltjes worden daarom minder. Je gaat het eerste trimester uit. Mooi toch?
    Maar ik ken dat onzekere gevoel hoor.

    @msi
    Je hebt je best gedaan met MvM. Als je niet mee mag doen kan jij er niks aan doen. Maar waarom mag het niet als je een hernia operatie hebt gehad?

    @micci
    Lieverd, pas je wel op met pate en tonijn? Ik weet dat je daar niet teveel van mag hebben.

    @babyboo
    Ja ik kan niet tegen vet eten of vlees ofzo. Eigenlijk valt alles zwaar. Maar om de een of andere reden kunnen frietjes er altijd in en heb er de hele dag zin in.
     
  19. Babyboo92

    Babyboo92 Fanatiek lid

    6 dec 2010
    1.697
    0
    0
    Had ik maar een baan..
    Nijmegen
    @Mikmak
    Had je dat niet eerder kunnen vertellen :( nou heeft ie ze al allebei opgegeten en het klinkt echt super lekker wat je net zei. Ga ik zeker een keertje proberen!

    En inderdaad of ik nou geen of wel honger heb hahah frietjes gaan er altijd in. Ben echt al een tijdje weer helemaal fan van de mac donalds frietjes. Maar ik ga proberen weer echt even op de gezonde tocht te gaan! Is ook beter voor die kleine!
     
  20. nijnonijntje

    nijnonijntje Niet meer actief

    Aaah nu krijg ik zo zin in mac frietjes.
    Tis dat manlief met de auto weeg is anders was ik ze gaan halen haha
     

Deel Deze Pagina