Pil Stop Aug deel 2

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door gimena, 7 okt 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. gimena

    gimena Niet meer actief

    @Dani hoop dat alles goed is zo je lekker naar huis kan.

    @mini SPANNEND nog even geduld hebben :) dan weet je meer
     
  2. Tooske

    Tooske Fanatiek lid

    7 aug 2010
    1.678
    0
    0
    NULL
    NULL
    Danitjuh, dat zou geweldig zijn als je naar huis mag!
     
  3. Blue Eyes

    Blue Eyes Bekend lid

    30 jul 2010
    985
    0
    0
    Gelderland
    @ Danitjuh... en ben je thuis!?
     
  4. gimena

    gimena Niet meer actief

    ik hoop het DUIM DUIM!!
     
  5. danitjuh

    danitjuh Fanatiek lid

    19 jun 2007
    2.888
    0
    36
    West-Friesland
    Mimoki spannend hoor!!!!!

    Nee ben niet thuis maar wees niet getreurt hahaahaha ik mag morgen (donderdag) naar huis. Dit omdat ze nog dingen moeten regelen met de dialyse in Hoorn

    Ze zijn er hier achter gekomen waarom ik zo moe en uitgeput was. De dialyses vonden smiddags plaats, en ik kon dus op die manier niet een tukje doen. M'n hele ritme was niet goed meer en mijn lichaam zei toen van hooooo maar nu is het genoeg.

    Het AMC wilt wel dat de dialyseschema en tijden van hun worden overgenomen. Hoorn moet nu meer aan mij denken :p

    De echo van meneertje was goed! Hij is al 997 gram :D Heel druk en bewegelijk in me buik! Ach ja net zijn vader die moet ook altijd bewegen.
     
  6. Blue Eyes

    Blue Eyes Bekend lid

    30 jul 2010
    985
    0
    0
    Gelderland
    Danitjuh!!! Weer in je eigen bed... super wat fijn of niet!? En hoe is het om weer thuis te zijn? Vertrouw je het allemaal? En opgelost met de dialyse tijden?

    Hier drukke dag achter de rug... dus snel mandje in ;)
    Slaap lekker!
     
  7. Tooske

    Tooske Fanatiek lid

    7 aug 2010
    1.678
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ja, als het goed is ben je nu thuis Danitjuh, wat heerlijk moet dat weer zijn ja!

    Iemand nog leuke weekendplannen? Koninginnedag vieren misschien? Wij gaan naar een feest aan het water en dan zaterdagavond hotelletje. We gaan samen met een ander stelletje, heb er zin an :)

    En vanavond komen de 2 meiden van mijn zus logeren, vinden ze gezellig en ik ook! Dus dat wordt lekker aan klooien met die 2. Ze zijn al 7 en 10 dus al wel fijn zelfstandig natuurlijk.

    Lekker geslapen Blue?

    Iedereen een heel fijn weekend en Mimoki, nog effe geduld hebben eej!
     
  8. Blue Eyes

    Blue Eyes Bekend lid

    30 jul 2010
    985
    0
    0
    Gelderland
    Ja heerlijk geslapen Tooske, wel wat draaierig in bed hihi en veel slapende armen hihi, zo irritant!

    Lekker weekend heb je in het vooruitzicht! Veel plezier :)
    Hier is het een weekend met een mix van tompoucen eten, genieten van de zon en activiteiten hier en wat studeren en misschien nog wat klussen ;) Weekend begint vandaag trouwens ;) Dus alles past erin hihihi
     
  9. danitjuh

    danitjuh Fanatiek lid

    19 jun 2007
    2.888
    0
    36
    West-Friesland
    Iedereen alvast een fijne zaterdag! Geniet van het mooie weer!

    Zo ik ben sinds gisteravond weer lekker thuis! Moest alleen wel vandaag nog in het AMC dialyseren.

    Had ook nog het ziekenhuis gebeld hier in Hoorn hoe laat ik maandag moet dialyseren. Nou gaat heel lekker natuurlijk ik moet smiddags :x Ik was er al bang voor! Het AMC had gebeld met een nefroloog hier in Hoorn (helaas mijn eigen nefroloog op vakantie) Die man en ik liggen elkaar totaal niet. Volgens het AMC de gyn en de nefro willen dat ik in de ochtend ga dialyseren. Maar met die sukkel was geen discussie mogelijk dus ik mag het weer zelf oplossen :x Had ook mijn vertrouwenspersoon gesproken en verteld dat als het niet veranderd wordt dat ik binnen de kortste keren weer in het ziekenhuis lig! Maar goed we gaan eerst maar eens babbelen met mijn eigen nefro ;)

    Vanmiddag samen met manlief boodschappen gedaan. Hij karretje duwen en ik duwde de boodschappen in zijn handen :D Hij heeft alles naar boven getild en ik heb het opgeruimd hahaha... Wat een teamwork.

    Ik heb daarna lekker 2 uur getukt en manlief heeft de schotelantenne weer in de goede postitie gebracht. Dus we hebben weer tv :D
     
  10. mimoki

    mimoki Actief lid

    3 sep 2010
    184
    0
    0
    Administratief medewerkster
    Groningen
    :'( De duivels zijn er volgens mij...
    SSSSSSNNNNNNNNNIIIIIIIIIKKKKKK

    is alleen wel vaag, want het meeste is echt heeeeeeel donker en er zat een klein beetje heeeeel erg rood/ eerder felroze aan de tampo (sorry voor de details)

    FF extra vraagje... kan het kwaad om even een maandje aan de pil te gaan?Anders word ik in onze vakantie op griekenland ongesteld en heb ik ook niet veel zin in...
    Is het juist goed of fout om de boel weer in de war te schoppen?
     
  11. gimena

    gimena Niet meer actief


    zou met deze vraag even de huisarts bellen.

    erg jammer dat je duivel gearriveerd is :(
     
  12. danitjuh

    danitjuh Fanatiek lid

    19 jun 2007
    2.888
    0
    36
    West-Friesland
    Mimoki jeetje balen joh! Inderdaad wat gimena zegt ff met je huisarts bellen.
     
  13. marlies85

    marlies85 Niet meer actief

    Wat balen Mimoki!
    Heb zo geen zinnig antwoord op je pil-vraagje, sorry.

    Even ego: vandaag de 20 weken echo gehad...en die was goed:D
     
  14. gimena

    gimena Niet meer actief


    en en wat gaat het worden:p
     
  15. Blue Eyes

    Blue Eyes Bekend lid

    30 jul 2010
    985
    0
    0
    Gelderland
    ----> ik breek even in; ik sta momenteel zeer plotseling in een zware tijd momenteel en kan even niet veel meeschrijven en meelezen. Ik laat weer van mij horen zodra het kan. <----- ik breek weer uit
     
  16. danitjuh

    danitjuh Fanatiek lid

    19 jun 2007
    2.888
    0
    36
    West-Friesland
    Marlies fijn dat alles goed was! Heerlijk zeg! En wat wordt het :D:D

    Blue meis neem je tijd! Dikke knuffel
     
  17. marlies85

    marlies85 Niet meer actief

    En het wordt...................















    Tromgeroffel.................














    Een baby! :D Geen idee, we weten het geslacht niet :)
     
  18. gimena

    gimena Niet meer actief






    omg haha ligt helemaal dubbel,
     
  19. marlies85

    marlies85 Niet meer actief

    We wilden net als bij onze dochter het geslacht niet weten :) Al heb ik af en toe dat ik het toch stiekem wel zou willen weten nu.
     
  20. gimena

    gimena Niet meer actief

    wel een erg leuke verrassing dan :) als het kindje wordt geboren:)
     

Deel Deze Pagina