ALS je uitgaat van je laatste dip en dan een LF van 14 neemt (wat je de vorige leer had) dan is je NOD pas dinsdag en is het nu nog wel erg vroeg voor een posi test! Ik denk als je dag 17 lager zet hij je ei wel vindt,.,,
Ik zou ook minimaal een lf van 11 dagen aanhouden. 14 is idd nog beter! Ik heb het eens opgezocht en de meeste vrouwen testen positief vanaf een LF van 11 dagen en niet eerder (uitzonderingen daar) Ben wel benieuwd Jeskejes! Spannend hoor
Tis idd spannend, maar voel t nu niet zo als spannend, zenuwslopend. Maar zwangere lady's hoest met jullie en jullie wondertjes?
@mamanu. Je LF is eigenlijk altijd constant, alleen de tijd voor je ei CF verschilt. Hierdoor kunnen je cycli oom wisselen van duur. Als je je LF weet (bij mij altijd 12 en bij jiskejes de vorige keer 14) kan je na je tempstijging exact je NOD bepalen. Heb er den studie van gemaakt met mijn onregelmatige cyclus!
Met mijn wondertje gaat het volgens mij prima! Ik vind zwanger zijn momenteel nog niet zo hihi ben vreselijk moe en moet vaak spugen. Maar als het goed is wordt het binnenkort beter!!! Verder natuurlijk ontzettend blij en heb ik er nu al zin in om alles klaar te maken, straks gaan we kamertjes kijken ter inspiratie. Heb manlief eindelijk zo gek gekregen
Hoop dat t snel beter wordt dan jah. En wat leuk dat je kamertjes gaat kijken. Tis altijd wel wat met die mannen he. Hihi. Veel plezier.
Mijn LF is nooit constant geweest. De eerste ronde had ik een LF van 10 dagen en de tweede keer van 8 dagen. Maar misschien ben ik een uitzondering ? Het lijkt me wel handig om een constante LF te hebben, want dan kun je immers uitrekenen wanneer je evt ongi wordt.
Hier alles goed. Wel erg moe en kan natuurlijk niet echt rusten met 2 drukke kids om me heen. Mijn buik ziet er al uit alsof ik 20 weken zwanger ben. Echt niet normaal. Ik denk dat het nu al flink uitzet, omdat er al 2 kindjes in hebben gezeten. Ik weet het niet. Vrijdag gaan we het aan de ouders vertellen.... met zo'n zichtbare buik (heb normaal een 'mooie' platte buik) heb ik niet veel keus denk ik
Mijn buikje doet nog niet zoveel, alleen 's avonds zet hij bol uit! Ik hoor idd meer dat als je al een kindje('s) hebt de buik veel vlugger opkomt!
Zelfs nu heb ik nog een bescheiden buikje, maar dan is dit mijn eerste en ben ik lang. Florabella, balen dat je spuugt! Voel je je verder wel redelijk of ben je ook constant misselijk? Het spugen hield bij mij pas op rond de 20e week en moet er nog steeds rekening mee houden. Iets eten voor ik opsta en constant kleine maaltijden (lege maag maakt het erger). Nu word bij mij de misselijkheid weer wat erger dn heb ik vaak stevige maagzuur. Het spugen is gelukkig niet terug gekomen! Maar de misselijkheid gaat bij mij pas weg als ik bevallen ben.
Ik ben vrij klein (1,64) en het is de derde dus kun je nagaan Zou eigenlijk voor de gein eens een foto moeten plaatsen Ik zal eens kijken of dat lukt straks
Henrieke, eigenlijk ook wel veel misselijk, ik Moet inderdaad blijven eten. Heb ondanks mijn misselijkheid ook best trek, eigenlijk gewoon honger Ik hoop toch echt dat het bij mij niet de hele zw schap duurt, ben nu gelukkig een weekje vrij maar hoe dit met mijn werk moet weet ik echt niet. Anders straks toch maar de vk of ha bellen voor medicijnen.
Ik heb gelukkig (nog) niet over hoeven geven. Begin nu ook wat minder moe te worden gelukkig. Heb ook wat minder diarree aanvallen. Ze zijn er soms nog wel maar iig niet meer dagelijks. Vanmorgen maar weer eens gewogen en was toch weer iets afgevallen. Ik kan nu wel beter eten, dus ga er maar van uit dat kindje alles van me pakt.
Ik kreeg emesafene voor geschreven, maar bij mij hielp dat niet. Hoor wel verhalen dat het goed kan helpen. Maar dan kon ik in het begin niet meer functioneren zo beroerd was ik. Ik wilde het liefst alleen maar slapen, want dan merkte ik het niet. Dat ik nu nog misselijk ben neem ik voor lief, je went er toch op een bepaald moment aan. Maar in het begin zat ik ook thuis van werk, ik kon niet eens een computer gebruiken want dan ging het soms al mis!
Het kindje krijgt echt wel alles binnen wat het nodig heeft! Ik krijg op een bepaald moment van de vk de tip mee om toch gewoon door te gaan met de mama vitamine pillen. Dan weet je zeker dat je alle stoffen binnen krijgt! (vooral omdat ik opeens niet meer tegen zuivel kon...)
Tel er maar 20 cm bij op voor mij Ik krijg dan ook van iedereen te horen dat ik nog zo slank ben en dat mijn buikje wel heel netjes is! Maar ja, als je dan vervolgens een groeiecho moet laten maken omdat de vk vind dat de uk wat aan de kleine kant voelt... Dan ben je opeens minder blij met die opmerkingen!
Ik slik idd nu nog de vitamines van gravitamon op aanraden van de VK. Mede ook omdat ik vegetarier ben en in die pillen extra ijzer zit. Nou al mijn bloedwaardes waren goed dus zal wel goed zitten denk ik zo