mimi echt naar de gyn gaan want boven de 50 hcg is ie positief en dan kan er nog een rest zitten. Sorry dat ik het zeggen maar dat kan linke boel zijn hoor. Ik heb het vorig jaar gehad en in totaal 2,5 maand in het ziekenhuis gelopen maar geloof me je wilt niet mee maken dat er nog iets zit wat er niet hoort. Ik wil je niet bang maken sorry dat ik het misschien heb gedaan maar ik weet wat de gevolgen kunnen zijn. Gewoon morgen even bellen! Dan ben je tenminste gerust gesteld als er niets is. Mykelti wat is er met je baan? Ik ga zo even teruglezen. Moi je bent ook aan het genieten zo te horen. Nanette wat heerlijk dat je dat voor haar kan doen een roze kamer! Wat zal ze happy zijn met zo'n lieve mama en papa! Ik ben vandaag geslaagd voor mijn examen jippie hoi! Er zijn niet zoveel mensen die dit in 1 keer kunnen halen dus ik ben dubbelop happy. Geen gezeur meer. Nu moet ik nog een paar trainingen volgen en dan ben ik een Erkend Hypotheekadviseur geregistreerd en al! Ik ben ook enorm chagerijnig vandaag ik weet niet waar het van komt. Ik ben zo op de kast gejaagd! Ik voel me moe misschien omdat mijn studie zoveel van mij heeft gevergd en de vermoeidheid er nu uit komt. ROnd mijn baarmoeder is behoorlijk geirriteerd ook. Misschien dat mijn ongi sneller komt. Mijn temp is niet superhoog ofzo.36,8 vandaag. Groetjes Lisette
das shit. Het is een werkgeversmarkt momenteel en geen werknemersmarkt. Hopenlijk vindt ie snel zn droombaan!
Ik moet trouwens mocht ik zwanger zijn direkt Gent bellen en gelijk bloed laten prikken op HCG en schildklier en b12 en in week 5 moet ik bij Pr dr de Sutter komen voor een echo. Groetjes Lisette
Aowyn, gefeliciteerd! Mimi, ik zou me niet direct zorgen maken. Bij elke zwangerschap maak je meer of minder hcg aan en het is helemaal niet zo heel raar dat je 2 weken na curettage nog positief test. Was het een kruidvat-test? Want die zijn helemaal supergevoelig. Ik zou het even aankijken en opletten of je temp weer naar beneden gaat. Als dat gebeurt en je hebt geen krampen of bloedverlies meer, dan zit het wel snor. Ik heb tot drie keer toe na curettage een rest gehad en geloof me, dat merk je echt wel. Je kunt voor de zekerheid echo laten maken in je favo ziekenhuis als je ongerust bent. Ik zou het niet pikken van het dossier. Ze horen alles te geven. En die verwijsbrief moet je ook gewoon krijgen. Eikels. Xx Suus
Moi: gefeliciteerd!! Aowyn: super wat een mooie echo, genieten maar meid! Mimi: vloei je nog? Als je niet vloeit, denk ik niet dat je je nu al zorgen hoeft te maken, twee weken is niet lang en wat Suus zegt. Als je nog wel vloeit, zou ik het wel direct laten nakijken als ik jou was. Lobi: fijn dat je nu goede begeleiding krijgt, dat was wel eens tijd ondertussen! Liselotte: gefeliciteerd met je examen. nanette: ja is wel dubbel, kan me voorstellen. En wat heerlijk ook he om met zo'n meidenkamer bezig te zijn.
@Liselotje: gefeliciteerd! Dat is echt heel knap zeg! Ik hoop dat je het mooi roze kunt gaan vieren! @Leo: jawel, maar het was niet omdat hij het niet goed had gedaan en dat scheelt wel. Hij had de aanbieding van zijn oude begeleider al staan, dus daar werkt hij sinds 1 april naar volle tevredenheid, alleen is dit wel tot eind oktober. @Nette: oef, zuurstokroze....tsja, als ze heel klein zijn, hebben ze nog niets te zeggen, maar de prinses eist gewoon een uberroze kamer! En dat het idd dubbel is, kan ik me heel goed voorstellen... @Mimi: ik hoop dat er niets aan de hand is en dat het vanzelf wegtrekt.
Mimi, ik heb die rest ook meteen herkent.. dus ik denk dat je goed naar je lich moet luisteren.. vertrouw je het niet? Ga dan voor een controle echo..! Maar -aan de andere kant- mijn test na eerste mk met 5.5 week heeft nog 14 dagen voor een posi test gezorgd..
Liselotje, gefeliciteerd met je papiertje! Mykelti, dan is het nog erger balen voor hem.. Alles goed gedaan en toch niet 'the one'.. Wel fijn dat ie het naar zijn zin heeft..! Mooie temp stijging trouwens! Vasthouden zo en dan heb je een heuse tri phasic..
Jakkes Angelica, wat ontzettend jammer Ik heb zo geduimd dat je zwanger zou worden deze keer. Dus nu helaas ook ivf in Gent. Wanneer starten jullie? Ik krijg 30 mei de eerste controle echo en start dan met de eerste inspuiting.
Meleka nee nog niet in Gent. Ik wil eerst in het LUMC proberen. Ik heb niet zoveel vrije dagen, door IVIG. We kijken de eerste IVF hier aan en dan naar Gent. De Sutter vond dat een heel goed idee. Weet je wat grappig is ik begin in de eerste week van Juni, dus we lopen een beetje gelijk kunnen we elkaar steunen. Oh dat is wel fijn
Meiden ik wil heel graag jullie mening. Wel eerlijk zijn. Sinds ik pred gebruik ben ik aangekomen. Er is wel een voordeel heb nu een mooie b cup. Ik hou ook vocht vast Ik pas mijn broeken bijna en sommige niet meer. Ik heb nu een maand rust voor IVF. In het verleden heb ik in extreme mate mijn eetgewoontes aangepast. Woog op mijn trouwen nog 44 kilo. Ik heb natuurlijk het gevoel dat ik faal als vrouw (ik weet het wel dat het niet zo is). Daarnaast voel ik me minder aantrekkelijk voor mijn man. Mijn man vindt dit allemaal flauwe kul hoor!. Ik wil deze rustmaand nog gezonder eten. Al eet ik niet veel per dag. 4 boterhammen en avondeten. Zal ik een maand stoppen met pred, zodat mijn lichaam rust krijgt. Maar dan kan mijn weerstand ook weer herstellen. Zal ik met prednison beginnen als ik mijn eisprong heb gehad en ipv 20 10 mg blijven slikken? Sorry voor mijn geklaag er zijn ergere dingen, maar ik moet het gewoon even kwijt en mijn vrienden begrijpen het niet echt, hoe ik me voel.
Angelica ik herken hoe je je voelt. Al heb ik niet 44 gewogen maar ik heb wel ook een vorm van eetstoornis gehad. Of je moet stoppen met prednison weet ik niet. Ik weet eenvoudigweg niet of dat verstandig is. Maar wat gebeurt er als je weer zou starten, kom je dan gelijk weer aan? Dan zou ik t niet doen, dan schommel je alleen maar... En ik zou heel erg naar je man luisteren!! Ik snap dat t anders voelt, maar probeer van hem aan te nemen dat je er prachtig uitziet!!! Sterkte meis!
Lobi lief ben je! Ik denk ook niet dat het verstandig is om een hele maand te stoppen, maar dan blijf ik denk ik bij 10mg en niet over op 20
Angelica, wat ontzettend jammer. Ik had goede hoop. Ik heb ook een eetstoornis gehad, 20 jaar geleden, en ben ook altijd erg bezig met op gewicht blijven. Op een gezonde manier en niet heel panisch, maar als ik een paar kilo aankom raak ik ook een beetje in paniek. Controleprobleem is dat. Ik zou het dus ook heel lastig vinden om aan te komen, maar aan de andere kant weet je waar je het voor doet. (Lekker cliché) Ik kwam bij de Ashermanhormonenkuur twee kilo aan en was daar soms ook knap chagrijnig van. Ik zou overschakelen op 10 mg een maandje, en gewoon gezond eten. Eén troost: die pred-kilo's gaan er weer af als je tzt stopt. Xx Suus
Wat ontzettend jammer Angelica! Getver! Ik heb geen verstand van pred etc, maar hou je hoofd koel als het om de kilo's gaat. Inderdaad zo cliché, maar je weet waar je het voor doet en te streng lijnen bevordert niet de kansen op een zs. Ontzettend moeilijk hoor, al die emoties. Probeer op de lange termijn te kijken: als je straks je kindje in je armen houdt, doen die te strakke broeken van nu er niet meer toe. Enne.. die mannen zien het soms toch wel scherp hoor.. hij is toch ook niet onaantrekkelijk als ie drie kilo zwaarder is? Heel veel sterkte meid, en dat juni/juli jouw tijd mag worden!
Bedankt meiden. Ik hou het op 10 mg. zal ik dan beginnen na mijn eisprong met prednison of al op cyclus dag 5?
Balen Angelica ik had zo'n goede hoop voor je. Op naar ivf hoop voor je dat dat snel aanslaat. Ik zou ook niet stoppen als ik jou was. Ik eet nu veel minder als dat jij eet maar ik moet afvallen. Heb eerst eiwitten dieet gedaan voor elke zw maar nu ben ik aan het sonja bakkeren. Bang dat ik niet genoeg vit binnen kreeg of een teveel aan eiwitten ivm de hyperhomocysteinemie. Ik heb geen eetprobleem gehad wel bijna een x tegen aan gezeten toen was ik 30 kilo afgevallen voor de bruiloft en ging ik me schuldig voelen bij alles wat ik at. Ik heb eerder dat ik snel aankom helaas. Angelica je bent mooi zo als je bent ga door zo als je het doet het gaat prima. knuf