En de Augustusbus rijdt verder deel 6

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by zuurtje, Jan 28, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. klingel

    klingel VIP lid

    Feb 15, 2008
    16,318
    14
    38
    iets met kunst en michelinsterren..
    import drentherella
    @pix: hihi, ben ik ook een dragende mama als ik florine op arm draag? :D

    seg, wat vind jij van de BECO butterfly? volgens mij is florine daar nu wel groot/lang genoeg voor en minder anti.
    draagdoek wil ze niet (en mama is ook geen fan voor zichzelf ;)) maar ik zou zon ding best fijn vinden.

    of een bandolino hoe heet ie o ook alweer?

    zou fijn zijn als je ze ergens kon ' passen ' met baby en al... hmz
     
  2. Juud

    Juud VIP lid

    Nov 21, 2006
    9,608
    0
    0
    @Miranke: tjeeee.... hmmm, weet eigenlijk niet eens goed wat ik erop moet zeggen, maar sluit me aan bij Kling: als je iemand nodig hebt....
     
  3. klingel

    klingel VIP lid

    Feb 15, 2008
    16,318
    14
    38
    iets met kunst en michelinsterren..
    import drentherella
    so, tot zover heel even!

    hier heppie, florine slaapt beter sinds, eh, 1 nacht :D dus niet te vroeg juichen :p

    ze is niet helemaal GTP toch, heeft ook 1 graad hogere temp dan ze normaal heeft!
    meuh?

    is normaal, net als mama, een (wat dat betreft :p) koele kikker van 36.5, dus dan is 37.7 wel wat hoger.

    niet lachen @alle mamas die al veel ervaring hebben met megahoge koorts! :x

    ik ben nog maar een groentje op t gebied van ziekte enso!
    :x


    :D


    ook weer wat pukkeltjes links en rechts in nek. en 2e tandje door. trala?

    ohja ze slaat de bladzijden van voorleesboekjes om ! :D
    en ze knuffelt heel stevig, gezichtje in je nek geduwd, SMELT!

    ook knuffelbeesten (bowkonijn!) worden nu gePLETKNUFT, hoe geweldig!

    :)


    weeeeeeeh blijhuiltje.

    zoefjes, huisvrouwen! :)
     
  4. Juud

    Juud VIP lid

    Nov 21, 2006
    9,608
    0
    0
    @Kling: ja, is inderdaad zwaar hoor, zeker weten. Maar gelukkig is het niet de eerste keer en heb ik voor mezelf heel vaste stramienen en regels, ook voor de kids. Maar mijn eigen instabiele ik maakt het dit keer wat spannender, merk ik.

    Draagdoeken/zakken kun je vaak passen op beurzen. Maar ook gewoon in winkels hoor. Via MP dus wel wat lastiger. Dagje Pixie-en?

    PB goed ontvangen meis? No pressure, heb ook stapje terug gedaan, maar ben wel benieuwd naar eerste reactie!
     
  5. zuurtje

    zuurtje VIP lid

    May 11, 2007
    19,073
    305
    83
    Female
    Limburg (B)
    kling ja maak ikzelf
    had 9 kilo aardbeien voor 8€ gekocht
    ze zijn niet zo mooi van vorm maar superlekker
     
  6. Juud

    Juud VIP lid

    Nov 21, 2006
    9,608
    0
    0
    Florine klinkt als een blije, ontwikkelende meis! Temp is prima :D, maar weet je wel.

    Fijn om je zo over haar te horen!
     
  7. zuurtje

    zuurtje VIP lid

    May 11, 2007
    19,073
    305
    83
    Female
    Limburg (B)
    leuk hé als kindjes zelf zoveel leuke dingen doen
    altijd weer een smeltmomentje
     
  8. Juud

    Juud VIP lid

    Nov 21, 2006
    9,608
    0
    0
    Hier natuurlijk heel andere ontwikkelingen, maar Femke gaat echt gesprekjes met je aan. Als je haar bijvoorbeeld vraagt: heb je lekker geslapen? Zegt ze: jahaaaa mama! Ook?

    Of als ik iets grappigs doe: hihi, mama toch!

    En ze vertelt hele verhalen, waar ik nog geen 20% van begrijp, maar echt, ze kan zo 5 minuten aan een stuk (in zichzelf) vertellen of zingen. Kon Siem ook heel goed. Zo grappig! :)

    En Siem is ook weer een stap verder: hij verbetert ons nu als we iets zeggen dat gek is of niet helemaal klopt. We kunnen dus niet meer vaag zijn, hij moet alles duidelijk en exact weten! Moet ook, dus heel goed van hem! :D
     
  9. cin1979

    cin1979 VIP lid

    Jun 26, 2008
    5,620
    0
    0
    @kling: Bandolino is hier te passen ;) En dan het serieuze antwoord: Het voordeel van het "fanatisme" (enthousiasme noem ik dat, haha) van de meeste dragers is dat er vast wel eentje bij jou in de buurt woont die je eens wil laten passen :p

    @Juud: sterkte deze week, lijkt me niet makkelijk om de hele week alleen te draaien met twee kleintjes. Hoewel, zo heel klein zijn ze al niet meer :)

    @Miran: Jeetje, wat is dat nu. Niet iets om hier verder op in te gaan denk ik. Praat erover, (vooral) ook met manlief! Je weet mij ook te vinden he!
     
  10. amberliek

    amberliek Bekend lid

    Oct 10, 2010
    951
    0
    0
    Sorry dat ik er zo even tussen knal meiden!

    Maar wil graag Miranke even een dikke knuffel geven
    en sterkte wensen....
    Het geeft veel verdrietig en voelt heel slecht.
    Hopelijk kunnen jullie het oplossen en alsnog voor een tweede kindje gaan meis!
     
  11. klingel

    klingel VIP lid

    Feb 15, 2008
    16,318
    14
    38
    iets met kunst en michelinsterren..
    import drentherella
    @cin: hih, eens kijken of er een bandolinodin te vinden is hier in de buurt, of zijn daar speciale meetingpoints voor? :D

    en fanatismeenthousiasme is alleen maar goed, dat hebben wij toch ook met de BEEVEE, met PIESEN, en met RRRRRRRRULLEN om maar even wat te noemen?

    hoe gaat ie daar trouwens?
    vertel!

    @amberliek: meuh, je zal dit van miranke wel herkennen he.. :(
    hoest verder?

    ik zie dat je onderschrift ( we gaan voor een 2e ) veranderd is...
    on hold?

    zoefje
     
  12. amberliek

    amberliek Bekend lid

    Oct 10, 2010
    951
    0
    0
    Tja kling....herken het helaas maar al te goed.
    met mij en emily gaat het goed :D

    op naar nr 2 tja was ook de bedoeling wil ik ook heel graag dacht dat we weer zover waren dat we weer naar de toekomst konden kijken maar ik kan helaas dezelfde tekst vandaag neerzetten als Miranke.
    Maar goed ik kwam niet om mijn hart uit te storten das wel erg lullig omdat zomaar te doen maar het gevoel dat ze vandaag kreeg kreeg ik dus ook vandaar dat ik haar even een dikke knuffel wilde geven weet dat ze het gebruiken kan ;)

    dikke knuffel aan een iedere die het nodig heeft!! -xx-
     
  13. Juud

    Juud VIP lid

    Nov 21, 2006
    9,608
    0
    0
    Ook een knuff voor Amberliek!!!!!!!!
     
  14. Maidin

    Maidin VIP lid

    Jan 24, 2008
    8,121
    0
    0
    manus-van-alles
    Thuis
    :$Och meid... knuff :(:( verschrikkelijk
     
  15. Maidin

    Maidin VIP lid

    Jan 24, 2008
    8,121
    0
    0
    manus-van-alles
    Thuis
    #3695 Maidin, May 9, 2011
    Last edited: May 9, 2011
    laat maar!
     
  16. klingel

    klingel VIP lid

    Feb 15, 2008
    16,318
    14
    38
    iets met kunst en michelinsterren..
    import drentherella
    #3696 klingel, May 9, 2011
    Last edited: May 9, 2011
    pruttel
     
  17. klingel

    klingel VIP lid

    Feb 15, 2008
    16,318
    14
    38
    iets met kunst en michelinsterren..
    import drentherella
    #3697 klingel, May 9, 2011
    Last edited: May 9, 2011
    fruttel
     
  18. Maidin

    Maidin VIP lid

    Jan 24, 2008
    8,121
    0
    0
    manus-van-alles
    Thuis
    ik lees nog wel hoor... maar ik heb vaker het gevoel niet echt welkom te zijn. Bij de vorige zwangerschap was hubs beetje over zijn toeren dat jullie het al wisten en de fam niet. Ik heb het dus niet gemeld. Ik dacht juist door een foto te plaatsten in mijn hoekje en te zeggen dat ik een leuke foto had subtiel genoeg was.
     
  19. cin1979

    cin1979 VIP lid

    Jun 26, 2008
    5,620
    0
    0
    @Amberliek: :( Meid, begrijp ik nou goed dat het bij jullie (ook, weer?) mis is? Hele dikke knuf!

    @kling: Ik ben zelf op weg om een fanatieke enthousiaste draagster te worden, niks mis mee ;) En bandolinodinnen zijn er overal, je moet alleen even weten hoe en waar ze te vinden zijn :p

    Hoe het hier gaat? Nou goed eigenlijk. Afgelopen nachten waren prima te doen met 1 of 2 of 3 voedingen, hij in wieg, wij in bed :) Overdag is nog pittig, meneer wil absoluut niet in de wandelwagenbak slapen/liggen. Loop dus de hele dag met kind op arm of in de doek. M'n huis is een puinhoop!

    @vraag van de dag: Baby (in draagdoek) mee naar bruiloftsfeest: ja of nee?
     
  20. Juud

    Juud VIP lid

    Nov 21, 2006
    9,608
    0
    0
    @Maidin: je pikt het wat mij betreft iets te zwaar op meis. Ik heb helemaal niet het idee dat je hier minder welkom bent dan wie ook. Het is nu eenmaal veranderd hier, dat mensen die er even uit zijn, wat meer moeite moeten doen om weer mee te praten, want je hebt vaak heel wat dingen gemist en soms wordt er dan over een korte opmerking heen gelzen. Maar ik vind jouw inbreng altijd heel leuk en gezellig. En wat jij beschrijft lees ik totaal niet uit de woorden van Kling.

    @Kling: ook jij bent steeds minder hier en hebt daardoor denk ik de hint van Maidin over haar zws gemist. Ze heeft het aangekondigd, dat er in haar album nieuws was. Zo doen meer meiden dat hier, en daar wordt nooit over gevallen. Ze deed dat in een tijd dat jij hier minder was en je hebt het ws gewoon niet gelezen.

    Het is een geval van miscommunicatie, maar zeker geen geval om zo zwaar over te doen, vind ik.
     

Share This Page