Hee allemaal, Vanmorgen de twintig weken echo gehad! alles was goed met onze kleine! We hebben foto's en een DVDtje meegekregen zodat we alles nog mooi even een keer rustig na kunnen kijken! Babietje was erg druk en lag lekker te spartelen! heerlijk
Blike, oh fijn dat alles goed gaat met de kleine. Leuk dat je thuis nog rustig ervan kan genieten wanneer je wilt! DQ, bij jullie dus ook alles goed, fijn hoor. Succes nog met afwachten tot morgen kom morgen uit me werk gelijk even gluren hoor hier!
whaaaa dq wat goed!!!!! Dan hebben jullie een koningskoppel meisje en een jongen!!!! Was verder alles goed? Hier erg veel last van de hitte en niet veel op zp geweest dus jullie ook beetje verwaarloosd!! Hoe is het met iedereen?????? Mamatien: voor jou begint het ook al op het eind te raken!! Siri: hoe is het met je man? Zonn: lekker aan het genieten? Just me en babbel:"wannneer hebben jullie je ei weer? Blike: hoe gaat het met jou?
@DQ, leuk hoor!! nu lekker stoere kleertjes kopen! mijn ei duurt nog ff, gezien mijn neg testje van vandaag is nu alle hoop echt weg. volgende week bij ha maar eens ff vragen wat deze rare ronde allemaal betekende..... nu lekker thuis, morgen nog werken en dan eindelijk weekend
ei in aantocht, net posi ovu-testje! Justme, oh had je nog wel hoop deze maand? je was toch wel gewoon ongi? DQ, en het blije nieuws ook in je omgeving verteld? of hou je het daar nog wel geheim voor? Zonn en mamatien, zo weer terug van de fijne vakantie?
Ik doe het gewoon in de wasmachine. Textielverf koop je bij de drogist en dan zout erbij en wassen maar. Even opletten dat je genoeg verf gebruikt (even van te voren wegen) anders wordt de kleur lichter.
Oh, even een tijdje niet geweest.... is even heel druk, ze hebben zich wel gered zonder mij op het werk, maar ik ben wel gemist merk ik, dus even weer de draad oppakken. DQ gefeliciteerd met je koningskoppel.... leuk hoor! Babbel, goed hoor dat je afvalt. Iedereen die ik ken wordt zwanger als ze net lekker aan het afvallen zijn..... wie weet! Mijn combitest was goed, het was alleen niet zo'n leuke man! Dus ik ben blij dat ik er eentje 'voor spek en bonen' had voor de vakantie. Ik ben helemaal aan het genieten. Mijn buik is nu zwanger, niet snickers en chips-vettig zeg maar..... Mensen die me kennen zien het niet gelijk.... is wel leuk, vind ik.... Ik volg ook precies de boekjes, alles komt in de juiste week..... misselijkheid verdwijnt, energie en eetlust komt terug, maar duizeligheid komt nu ook opzetten. We een goed teken, want je bloeddruk hoort in de 4e maand te dalen.... Ben weer lekker aan het sporten, wel heel erg aangepast, maar ik wordt er net zo moe van.... en heb afgelopen zaterdag voor het eerst sinds ik zwanger ben weer lekker op de salsa-dansvloer staan uitleven....... HEEEERLIJK! Inderdaad leek het me leuk om de geslachtsbepaling in NL te doen.... ik heb 2 dagen later de 20 wekenecho in Noorwegen, maar ik vind het leuk voor mijn ouders om ook een beetje te betrekken.... Nou dames dat was weer een heel verhaal... ga weer eens verder met werken, zodat ik straks nog even vakantie in de eigen tuin kan houden..... lekker zonnebaden en PIRI PIRI eten (zonn, heb je je daar aan gewaagd in portugal?)
dank je wel...en doe je die verf dan in het bakje waar je altijd de waspoeder in doet of gwoon zo in de trommel??
@babbel...we vertellen het aan iedereen, dus familie weet het al ze vonden het super leuk maar was met een meisje natuurlijk ook zo geweest hahah...we hebben afgelopen zaterdag wel voor het eerst kleertje gekocht...We hebben alle drie iets leuks uit gezocht Fijn dat je ei in aantocht is..en dan weer op die vreselijke wachtbank grr.... Siri...fijn dat het zo goed met je gaat meid. lekker genieten nu he? @andere meiden...hoe is het met jullie het is zo rusitg hier in het topic??? @hier...gaat best goed hier..alleen nu een virusje denk ik..ben snotje verkouden, keelpijn en hoofdpijn enzo bah...maar ja gaat wel weer over...ik doe rustig aan. verder begin ik wel al last van me rug en bekken te krijgen als ik een uurtje loop ofzo dat is wel minder...hebben jullie daar al last van?
Gefeliciteerd DQ, een jongen wat leuk! Blike...vervelend zo'n onduidelijke ronde. Wanneer ga je naar de HA? Vakantie was heerlijk, echt genoten van de aardige mensen, lekker eten en super mooie plaatsen, strandjes, kastelen etc. gezien. Nu lekker thuis. Gaan komend weekend alweer naar Madrid dus ff snel alles wassen Heb jullie wel 'gemist' dus leuk om ff bij te lezen Leuk dat we al zo'n lange tijd cybervriendinnetjes zijn met elkaar hihihi Das altijd om vrolijk van te worden een posi ovutestje...succes Babbel Gefeliciteerd Siri en goed om te horen dat je zo aan het genieten bent van je zwangerschap. Hahaha die piri piri zagen we overal inderdaad. We hebben het bij vis gehouden de hele week, want wij eten namelijk alleen islamitisch geslacht vlees en dat hadden ze daar niet. Maar eten was heerlijk en super aardige mensen. Hebben echt mega veel kilometers met de auto afgelegd langs allemaal mooie strandjes, kastelen, uitzichtpunten, leuke cafétjes etc. Maarre zei je nou dat je zo'n 3 keer per jaar naar Portugal gaat, of las ik het verkeerd Hoeveel vakantiedagen hebben jullie wel niet?! Ik maar 6 weekjes! Dus meestal 1 keer 4 weken weg en twee kleine vakanties...maar die jaar allemaal anders DQ, leuk dat je ook gaat verfen! Op de verpakking staat het. Als ik het me goed herinner dan doe je eerst de verf op de bodem van wasmachine en dan zout eroverheen strooien. Kleren erop en een hete was draaien. Inderdaad zoals Siri zei: ff goed wegen want anders is het kleureffect gering. Als je de juiste kleur niet bij de drogist vindt dan kun je het ook op internet bestellen. Ik ga me er binnenkort ook aan wagen, beginnen eind deze maand met babyhoekje op onze slaapkamer inrichten. Want gaan de logeerkamer niet tot babykamer omtoveren omdat we nog steeds op zoek zijn naar een nieuw huis en das beetje zonde als we iets vinden waar we binnen half jaar ofzo in kunnen. Beterschap trouwens! Mama van drie...logisch dat je ff wat minder actief bent, zorg maar goed voor jezelf! Twijfel, hoe issie?!
hey meiden, willen jullie mij even helpen? ik heb deze kinderwagen gezien van bugaboo..hij is uit 2008! ik kan hem voor 325 ophalen! wat vinden jullie ervan, hij ziet er mooi uit toch?? Marktplaats.nl > Nightblue Bugaboo met veel extra accessoires erbij zgan - Kinderen en Baby's - Kinderwagens en Combinaties
Hee allemaal! @Siri, wat fijn dat de combi-test goed was!! Heerlijk @Zonn, fijn dat je zo'n heerlijke vakantie hebt gehad! En dit weekend alweer naar Madrid? toe maar @Daanquinty, lijkt mee een goeie deal! ik weet niet wat ze nieuw kosten maar hij ziet er in ieder geval nog mooi uit! Het is inderdaaad rustig hier de laatste tijd, hoefde maar drie pagina's terug te lezen! Schoonzusje kwam dit weekend met een nieuwtje, ze is ook in verwachting! ooeh vind het zooo leuk! Nu kunnen we lekker samen shoppen en over babydingetjes praten
Goedemorgen meiden! Ik ben er weer!! Vakantie was echt super super heerlijk!! 1 dag bewolking gehad, verder alleen maar mooi weer Heb ook vrij weinig gedaan hihi. Lekker in de zon/schaduw gelegen, boekjes gelezen, stadje bezocht en heel klein beetje gefietst! Echt heerlijk! Vannacht thuis gekomen, staat er mega grote bos bloemen, hele huis schoon gemaakt en een super lief gedicht op me te wachten.. Vriendlief is nooit romantisch, maar vannacht zat ik gewoon bijna te huilen, zo lief vond ik het van hem.. Verlaat 'eerste moederdagcadeautje'. Ben helemaal blij dat ik weer thuis ben hihi Ik heb verder niet echt bijgelezen.. @ DQ: ik vind het een goede deal! Ik heb zelf bugaboo frog van marktplaats gekocht, dus die is paar jaar ouder als waar jij optie op hebt.. Ik heb er 240 voor betaald en zat de maxi cosi, adapters, dekentjes etc er ook bij.. Maar goed.. hij was dan wel paar jaar ouder..
hier zit ook alles bij behalve de maxi cosi, maar volgens mij zie ik dat dit ook een frog is?? daar zijn vast dan toch ook nieuwere versie's van? of zijn die van lang geleden en maken ze die niet meer?...maar me zus heeft nog een maxi cosi cabrio over dus die past erop als het goed is...ik ga vanavond kijken...ik vind hem echt mooi. fijn dat je heerlijk genoten heb van je vakantie! en wat super lief van je mannetje...
Hoi allemaal, we zijn weer terug. Eigenlijk al een paar dagen, maar ik was zo ontzettend moe, dat ik vooral veel geslapen heb Het was ontzettend leuk en iedereen heeft enorm genoten. Vanaf gisteren probeer ik een soort van dieet aan te houden (wat ik nog heb onthouden van vorige keer) en ik ben heel benieuwd of dat zal helpen. Mijn glucose waarde was vorige week nl toch weer iets verhoogd . Het mag nuchter 7.0 zijn en het was 7.1; is geen groot verschil dus hopelijk houden we het onder controle Babbel: ik kan me wel voorstellen dat je er niet op zit te wachten dat de gyn zegt dat je nog langer moet wachten. Hopelijk nemen ze jullie serieus en mag je snel terugkomen. Wat goed zeg dat je al zoveel afgevallen bent. Blike: heerlijk dat je weer even hebt kunnen genieten van je kleintje en dat je vanalles hebt meegekregen om het thuis nog zo vaak als je wilt te bekijken. en natuurlijk geweldig dat alles goed was. (En knap dat je niet wilt weten of jullie een jongetje of meisje gaan krijgen. ) Wat leuk dat je schoonzusje ook zwanger is. DQ: wat leuk voor je dat jullie een jongetje krijgen! Gefeliciteerd! Mv3: het wordt voor jou ook al spannend he. Tweelingen komen vaak toch eerder? justme: slim van je om naar de ha te gaan, want zo krijg je ook geen duidelijkheid. Siri: wat goed dat de combitest weer goed was. Leuk dat je je ouders er op deze manier bij kunt betrekken. Zonn: wat heerlijk dat je zo genoten hebt van je vakantie. mamatien: heerlijk zo'n vakantie! En vooral zo'n thuiskomst; wauw!